Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Jei kas rinktų ir aš norėčiau prie UNIQLO prisijungti.
Atsakyti
I UNIQLO tema, gal kas nusipirkote per dideles sias kelnes? L reiktu, turiu M, arba perleidziu uz 17 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 02 17, 14:33)
I UNIQLO tema, gal kas nusipirkote per dideles sias kelnes? L reiktu, turiu M, arba perleidziu uz 17 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka


Čia tos heattech kelnės? Ar atitinka jų lentelę?
Vakare grįš vaikas, pamatuočiau per liemenį ar tiktų M jam g.gif Prie foto rašo 183 ūgio modelis su M dydžiu, tai pakankamai ilgos turbūt. Tad įdomu tik ar tiktų į plotį.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2020 02 17, 15:23)
Čia tos heattech kelnės? Ar atitinka jų lentelę?
Vakare grįš vaikas, pamatuočiau per liemenį ar tiktų M jam g.gif Prie foto rašo 183 ūgio modelis su M dydžiu, tai pakankamai ilgos turbūt.  Tad įdomu tik ar tiktų į plotį.


Cia moteriskos kelnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 02 17, 13:33)
I UNIQLO tema, gal kas nusipirkote per dideles sias kelnes? L reiktu, turiu M, arba perleidziu uz 17 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka



Ir man mazokos M, reiketu L dydzio....o gaila, fainos kokybisko kelnytes....gal kas norėtų? 4u.gif
Atsakyti

Mergaites,

yra norinciu vaikisku rubu is George kartu pirkti? siandien uzmaciau -20%, noriu griebt, bijau, kad ir vel dydziai praretes reikalingi...

Atsakyti
Ateinu pakomentuoti lidl siurbli-sluota. Blogai, kad negaliu palyginti jo nei su vienu siurbliu-sluota, nes neesu net laikiusi kito modelio rankoje. Taigi, siurbia gerai kilima, bet kaip ciuocia per laminata man nelabai patinka, nera to svelnumo, kaip siurbiant paprastu siurbliu, kurio antgalis sereliai. Nera lengvas, ir ranka pavargtu, jei su juo siurbciau visus namus. Dar nebandziau istisai siurbti, kiek laiko laikys pakrauta batarke negaliu pasakyti, bet per 12min. greitom apeinu apie 50 kvadratu tokio pavirsinio trupiniu surinkimo.
Dar buvo pora kartu islekus batarke, nesuprantu ar nuspaudziu as tuos mygtukus netycia ir ji iskrenta, ar nekokybiskai isistato...
Zodziu mano, kad ir letas, kad ir kartais kvailai besisukaliojantis ILIFE robotukas siurbia idealiai, ko apie sia lidline sluota nepasakyciau.
Visumoj kaina atitinka kokybe. Kad ir su minusiukais, bet man jo kolkas pilnai pakanka.
Atsakyti
Niekas Vilniuje iš lenkų lęšių nerenka? Aš nesurenku iki nemokamo siuntimo.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 02 18, 11:15)
Ateinu pakomentuoti lidl siurbli-sluota. Blogai, kad negaliu palyginti jo nei su vienu siurbliu-sluota, nes neesu net laikiusi kito modelio rankoje. Taigi, siurbia gerai kilima, bet kaip ciuocia per laminata man nelabai patinka, nera to svelnumo, kaip siurbiant paprastu siurbliu, kurio antgalis sereliai. Nera lengvas, ir ranka pavargtu, jei su juo siurbciau visus namus. Dar nebandziau istisai siurbti, kiek laiko laikys pakrauta batarke negaliu pasakyti, bet  per 12min. greitom apeinu apie 50 kvadratu tokio pavirsinio trupiniu surinkimo.
Dar buvo pora kartu islekus batarke, nesuprantu ar nuspaudziu as tuos mygtukus netycia ir ji iskrenta, ar nekokybiskai isistato...
Zodziu mano, kad ir letas, kad ir kartais kvailai besisukaliojantis ILIFE robotukas siurbia idealiai, ko apie sia lidline sluota nepasakyciau.
Visumoj kaina atitinka kokybe. Kad ir su minusiukais, bet man jo kolkas pilnai pakanka.


Ačiū už atsiliepimą 4u.gif berods katiną turit? Kaip kraiką susiurbia?
Atsakyti

Renku Kaune https://www.cocooncenter.co.uk/   :) 

Atsiėmimas dieną Petrašiūnuose, vakare netoli Saulėtekio. Galiu siųsti.

Krepšelių laukiu sandrute.uogyte eta gmail.com

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2020 02 18, 11:40)
Ačiū už atsiliepimą  4u.gif berods katiną turit? Kaip kraiką susiurbia?

Katinelio nebeturim verysad.gif , bet turim suniuka, jaunas jis, serimosi dar nera. Trupinius siurbia, koridoriui smeli, pas mus jo nemazai biggrin.gif irgi. Bet tvarkingiau prie kampuku prieina robotukas.
Musu grozis :
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2020 02 18, 12:43)
Katinelio nebeturim  verysad.gif , bet turim suniuka, jaunas jis, serimosi dar nera. Trupinius siurbia, koridoriui smeli, pas mus jo nemazai  biggrin.gif irgi. Bet tvarkingiau prie kampuku prieina robotukas. 
Musu grozis :
vartotojo įkelta nuotrauka


Fainuolis wub.gif
Atsakyti