Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Ačiū! Fainai skamba. Pabandysiu bigsmile.gif



QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 14:21)
Net printscreena pasidariau biggrin.gif
Va
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 21 lapkričio 2019 - 14:31
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 21, 14:04)
Kad brangioji tu siandien cambalos vieta uzemei -  gincyjiesi su visais.

cambalos fishka, ne tai, kad ji su visais gincyjasi, o tai,kad ji prisikuria apie kitus fantaziju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 21, 14:28)
ok... pabandykim taip...
vat yra Saulė. Saulė būna sušildo, džiaugiasi visi ir sako: kaip gerai ,šiansdien saulėta, einu degintis, einu maudytis ir t.t. Nu bet būna, kad užeina sausra, saulė perdaug svilina. Nu žmonės tada sako, kad oi, nu blogai, viskas dega, kepa, būt gerai lietus.
Kur tu čia matai Saulę kaip baltą ar kaip juodą? Ji yra viskas. Joje balansas. Žmogus irgi toks, nu jei jis žmogus aišku smile.gif

pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 21, 15:28)
ok... pabandykim taip...
vat yra Saulė. Saulė būna sušildo, džiaugiasi visi ir sako: kaip gerai ,šiansdien saulėta, einu degintis, einu maudytis ir t.t. Nu bet būna, kad užeina sausra, saulė perdaug svilina. Nu žmonės tada sako, kad oi, nu blogai, viskas dega, kepa, būt gerai lietus.
Kur tu čia matai Saulę kaip baltą ar kaip juodą? Ji yra viskas. Joje balansas. Žmogus irgi toks, nu jei jis žmogus aišku smile.gif

bb Džiugui i aki ta tavo saulė.
Visus visada prakeikineji, bandai ibauginti mol vat as jums padarysiu, bus jums labai blogai. Tavo kalbos kalba pacios uz tave.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 21, 15:33)
cambalos fishka, ne tai, kad ji su visais gincyjasi, o tai,kad ji prisikuria apie kitus fantaziju  biggrin.gif
Papildyta:

pritariu mirksiukas.gif

Ir vel gincijiesi?
Kaip tau liudna tavo gyvenime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 lapkričio 2019 - 14:37
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 21, 14:36)
bb Džiugui i aki  ta tavo saulė.
Visus visada prakeikineji,  bandai ibauginti mol vat as jums padarysiu,  bus jums labai blogai. Tavo kalbos kalba pacios uz tave.
Papildyta:

Ir vel gincijiesi?
Kaip tau liudna tavo gyvenime.

o iš kur žinai kiek gelbėju?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 11 21, 14:36)
bb Džiugui i aki  ta tavo saulė.
Visus visada prakeikineji,  bandai ibauginti mol vat as jums padarysiu,  bus jums labai blogai. Tavo kalbos kalba pacios uz tave.
Papildyta:
Ir vel gincijiesi?
Kaip tau liudna tavo gyvenime.

tu tikrai nejauti kad tu gincyjiesi su manim ir Monteverte, bet svarbiausia nesupranti net apie ka gincyjiesi , bandai irodyti savo per negaliu biggrin.gif as tik patikslinau kaip buvo, o tau jau ziauriia nepatiko lotuliukas.gif ir maziua demesio kreipk i ta tuscia veita mirksiukas.gif
greiciau tavo drauge cambala sugristu, turetum su kuo pasisneketi biggrin.gif
Atsakyti
cambsė akistatoj su jos velniais dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 21, 13:04)
kad astudijavot paskutini karta? biggrin.gif

Taigi, mano isvada, jei jus nei mano elementariu buitiniu zinuciu nesuprantat, tai ka jums apie moklsinius straipsnius kalbeti? jau gal apie juos bent man neiaskinkti, nes atrodo labai apgailetinai.

Ir netikiu as jokia "kazkokiu zirniuku galia" ir zinau kas yra placebo ir zinau, kad homeopatija nera placebo, jei tu nieko nesidomejai nestudijavai tais klausimais, gal nebesireisk? mirksiukas.gif  nes matau net pirejima spire interneto tau sviestis nepadeda. unsure.gif

pries 20 metu. medicina. o dbr dirbu univere. taip, kad ne tau man aiskinti apie moksliniu medicininiu straipsniu supratima, diletante 4u.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 13:56)

Gera burbe kuskuso salotu prie ju uzrode recepta, pastpviai darom, galima pirstus apsilaizyt essen.gif

aciu, bandysiu gamint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 21, 08:51)
Ubuntiene su savo uzsisipyrimu sudaro konfliktines situacijas, daznai tvirtina visiskai nesamoningus,, neatlaikancius paprastos kritikos dalykus,

kas dar be jos?
nes, rodos, kad oponuoji dažniausiai tik jai. skaitaisi esas labai individualus, labai kitoniškas, pats išgyveni atmetimą,bet pasiduodi vištides nuotaikoms ir puoli "savaip kitonišką" Lutukę.



Cambala, nesupratau del automatizuoto ūkio.
O tu dar tiki "Happy Cow" theory?
kur jau karves turi po 6a žemes ir laksto laimingos, ir dar - kur gyvena tokios, nuo kuriu neatplesia teliuko? teliukui “ pieno milteliai, o mes vartojam teliukui skirtą pieną ir jo produktus. makes sense?
wake up.

pasikartosiu: geda, kad 21a žmogus nesudare pakenciamesniu sąlygu gyvūnams. pavieniai ūkininkai tuo gal užsiima, bet mases gyvūnu išgyvena tikrą genocidą.
jei jau taip norisi mesos, idelau būdu, opt, užauga višta per 3dienas, ir cakt - be jokiu kanciu. bet taip, deja, nera. nei su karvem, nei su kitom būtybem.
jei tiketi rytu filosofijomis, žmones ir istisos civilizacijos nepatirs visiskos laimes, kol praktikuos kultūriškai pripažintą smurtą - skriaus silpniausias butybes: gyvūnus, moteris, vaikus. tą pasakęs ir Gandis.


QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 11 21, 08:51)
Koks cia dar draugas - sugulovas.   Nesmerkiu,

bent jau cia nesmerki....



QUOTE(Aimeja @ 2019 11 21, 09:34)
Tik nereikia lialia. Nesek pasaku.

mano draugo brolis išsiskyre tik po 6-7metu. iki tol gyveno su drauge. neturejo niekas proto jai aiškinti, kad ji prostitute, kekše, sugulove visą tą laiką.
paskui išsiskyre - ir dabar jie du metai kartu toliau.
turbūt reikejo jai tą sakyti. ir vis pabrežti. ir pabrežti, kad Aimeja ir Cambala taip mano.
kodel jūs taip manot? nes jums kitaip ant dūšios negera.
pasitikrintkit, iš kur jumyse toks teisuoliškumo jausmas?
tai kuri cia jūsu teisuoliška? aš, Lutuke, ar jūs?

Lutuke - šimtą kart labiau normalesne ir gera prasme "laisvamaniškesne" nei tu su Burba, C ar Montekrista.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 08:59)
Atmetus ta rizika, kad kol pats neaugini ir 100 proc nematai, kas vyksta, ka valgo ir kur begioja, tai mes stengiames tik tokia valgyti. Kiausinius ir vista perkam is ukininku, neserianciu vistu chemijom ir laisvai lakstanciu. O kitu gyvunu praktiskai neperkam. Na dar zuvi valgom...

džiaugiuos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 lapkričio 2019 - 15:49
Ar pritariat prof Laurinaicio minciai, kad laime - buti reikalingam? Ar reikalinguma suvokiate per santykius su zmonemis, ar dar placiau? Kaip?
Atsakyti
Taip, iš dalies.

Vienam mano senelio kolegai, aktoriui, buvo lb svarbu, kad jam kaip proseneliui, vis dar patiki anūką pavedžioti parke, šachmatais pažaisti, kad jis ne vien savo šuniuką, 90m būdamas, vedžiodavo.

labai gi smagu, kai suskamba telefonas, ir galvoji: vat kažkas šią sekundę galvojo apie mane....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 lapkričio 2019 - 16:01
Na, gal man daug dalykų kuria laimės jausmą. Tas jausmas, jog esi svarbus artimiesiems, draugams yra labai daug suteikiantis, bet kad viskas, iš ko kuriasi laimės jausmas mano gyvenime būtų susiję tik su kitais žmonėmis ar santykiais. Ne, taip nėra.
Mylimuke, kažkokia laida klausei ar skaitei?


QUOTE(mylimuke! @ 2019 11 21, 15:57)
Ar pritariat prof Laurinaicio minciai, kad laime - buti reikalingam? Ar reikalinguma suvokiate per santykius su zmonemis, ar dar  placiau? Kaip?

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 11 21, 16:50)
mano draugo brolis išsiskyre tik po 6-7metu. iki tol gyveno su drauge. neturejo niekas proto jai aiškinti, kad ji prostitute, kekše, sugulove visą tą laiką.


O kodel jis nesiskyre?
Nei viena normali moteris nelauks 6- 7 metu. kol jos meiluzis issiskirs, jeigu ji rimtai ziuri i gyvenima. Taskas.
Atsakyti