Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 12 12, 18:51)

Kas tai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 12, 18:00)

tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 12, 19:11)

Cia elfu kalba? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 12, 18:33)
Cia elfu kalba?  biggrin.gif

tai jų ir reiktų klaust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 12 12, 15:44)
Dulkinti reikia savo vyrą kasdien , nereiks pavydėt jaunesnėms, gražesnėms  rolleyes.gif

Dar viena jaunikle 40+ biggrin.gif biggrin.gif Dieve Dieve
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 12, 15:55)
Kad man px tavo klausimai. Buvai tikrai faina moteris. Tokia priciuozus geraja prasme. Skaitydavau su sypsena. Dabar tu neidomi. Nedomina tavo klausimai. Apeik mane.

Pats forumas tampa neidomus. Nera idomiu moteru.

Klausiu dar karta - kuo Airijos pašalpinė skiriasi nuo Lietuvos pašalpinės?


Atsibodo man jus rūgenas amžinai linksminti. Kiek gi galima. Pacio nychuja nesugebat parasyti taip kad kiti linksmai nusijuoktu
Surūgėlės amžinos
Atsakyti
Kokia nenormali boba unsure.gif

Paskui ateina labai turtingi tėvai ir sako, kad aš nieko negaliu pasiūlyti apsirengti savo dukrai, ji savo stilių kuria, rengiasi skarmalais. Tai viskas. Vaikas jau pražiūrėtas“, – sakė moteris.
Tai kada gi, anot jos, reikėtų pradėti formuoti mergaičių stilių? „Kuo anksčiau. 12-13 metų mergaitė jau vėlu. Tokios „pražiūrėtos“ mergaitės būna ir piktokos, ir viskuo nepatenkintos. O kaip būsi patenkinta, jei galvoji, kad esi nelabai graži, o jei nelabai graži, gal ir nelabai protinga. Tada tau kažkas nesiseka. Tokie žmonės atsistoja ant žemesnio visuomenės laiptelio“, – teigė pašnekovė.


https://m.delfi.lt/s...php?id=83024681
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 12, 19:46)


Klausiu dar karta -  kuo Airijos pašalpinė skiriasi nuo Lietuvos pašalpinės?
Atsibodo man jus rūgenas amžinai linksminti. Kiek gi galima. Pacio nychuja nesugebat parasyti taip kad kiti linksmai nusijuoktu
Surūgėlės amžinos

Tik tiek pat kaip uk pasalpine - wc valytoja ir Airijos pasalpine - indu ploveja. Kuom jus abi skiriates?

Atsibodo - posla nx, sucka.
Atsakyti

Klausiu dar karta - kuo Airijos pašalpinė skiriasi nuo Lietuvos pašalpinės?


Atsibodo man jus rūgenas amžinai linksminti. Kiek gi galima. Pacio nychuja nesugebat parasyti taip kad kiti linksmai nusijuoktu
Surūgėlės amžinos

Kauliuką numetė, riekitės dabar, kažkas pasilinksmins.

Labas rytas :4u:

Kas buvote Pakruojo dvare,žibintų fiestoje? Kokie atsiliepimai? Rytoj organizuojamės kelionę, būtų įdomu sužinoti ko tikėtis.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 12, 19:46)
Dar viena jaunikle 40+  biggrin.gif  biggrin.gif  Dieve Dieve
Papildyta:

Klausiu dar karta -  kuo Airijos pašalpinė skiriasi nuo Lietuvos pašalpinės?
Atsibodo man jus rūgenas amžinai linksminti. Kiek gi galima. Pacio nychuja nesugebat parasyti taip kad kiti linksmai nusijuoktu
Surūgėlės amžinos

Na, tavo vyrui, gyvenančiam su pensinio amžiaus moterim, 40 metės šviežiena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 13, 08:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72566332" data-time="1576172818"><div><p>Klausiu dar karta - kuo Airijos pašalpinė skiriasi nuo Lietuvos pašalpinės?
Atsibodo man jus rūgenas amžinai linksminti. Kiek gi galima. Pacio nychuja nesugebat parasyti taip kad kiti linksmai nusijuoktu
Surūgėlės amžinos
</p></div></blockquote><p>Kauliuką numetė, riekitės dabar, kažkas pasilinksmins.
</p><p>Labas rytas 4u.gif
</p><p>Kas buvote Pakruojo dvare,žibintų fiestoje? Kokie atsiliepimai? Rytoj organizuojamės kelionę, būtų įdomu sužinoti ko tikėtis.
</p>

Labas 4u.gif
Mes buvom praeitais. Na tikrai tie zibintai grazus,instaliacijos visokios, manau, verta vaziuoti. Mes irgi lankysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 12, 20:23)
Kokia nenormali boba  unsure.gif

Paskui ateina labai turtingi tėvai ir sako, kad aš nieko negaliu pasiūlyti apsirengti savo dukrai, ji savo stilių kuria, rengiasi skarmalais. Tai viskas. Vaikas jau pražiūrėtas“, – sakė moteris.
Tai kada gi, anot jos, reikėtų pradėti formuoti mergaičių stilių? „Kuo anksčiau. 12-13 metų mergaitė jau vėlu. Tokios „pražiūrėtos“ mergaitės būna ir piktokos, ir viskuo nepatenkintos. O kaip būsi patenkinta, jei galvoji, kad esi nelabai graži, o jei nelabai graži, gal ir nelabai protinga. Tada tau kažkas nesiseka. Tokie žmonės atsistoja ant žemesnio visuomenės laiptelio“, – teigė pašnekovė.


https://m.delfi.lt/s...php?id=83024681

Tarybinė fyfa ji, pliys savo kailius gi reikia prakišt, tai ir nusišneka
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 13, 07:17)

</p><p>Kas buvote Pakruojo dvare,žibintų fiestoje? Kokie atsiliepimai? Rytoj organizuojamės kelionę, būtų įdomu sužinoti ko tikėtis.
</p>

Geriau vaziuoti kai trp pasals.
Pernai buvom, pliurza labai didele, zmoniu ismindziota, batai baisiai purvini buvo.

Papildyta:
Va jusu emocijas nuskaito
https://www.lrt.lt/n...atomos-emocijos
Daugiau sypsokites smile.gif .
Atsakyti