QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 17, 10:38)
Esi is tu nariu, kurie maziausia sugeba kitus suprasti ir aplamai kazka suprasti.
Nepastebejai, kad as apie save labai kritiskai rasau. man nera tikslo save kazkur ten kelti.
Siaip, as pagalvojau, o kodel as privalau tave suprasti?
Kas tu cia toks?
Man tu esi tik puiki vaizdine priemone, kokiu tampama kai esi pagiezingas, tik i save girdintis zmogus.
Mylimuke paminejo Chernobyli, kad ir anas gyja, gamta kokia ten grazi isbujojo, viskas klesti...
QUOTE(Nakviša @ 2020 01 17, 10:50)
Nebėra čia normalių diskusijų.
Nebėra noro ir kažkokias mintis iškelti, pasvarstyti, suabejoti savo įsitikinimais. Argumentuotai, be emocijų.
Dabar: tu - durnas! ne, čia tu durnas! mano tiesa yra tiesesnė, bei tavo tiesa! O jei dingsta argumentai, tada prasideda ad hominem komentarai ir su didžiausiu orgazmu ir pasičepsėdamas nusišika ant kito galvos.
Ir viskas, belieka tik paskaityti, siekiant nužudyti laiką (kad ir tam pačiame WC, kol stengiamasi).
Kaip pirstu i aki.
Bet kai kam cia, visa tai primena diskusija.
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 17, 11:45)
aš tai nesinešiojau. Bet... man dar visai neseniai buvo tai priminta

Aš tiesiog esu apakus nuo kai kurių žmonių kvailumo, tamsumo ir trumparegiškumo. Pvz. imkime šią dieną: Australija nualinta, žuvo apie MILIJONĄ GYVŪNŲ, bet atsiranda gi asabų, kurios kažkokios ten Montevertės žinutę vis pamena ir pamena

Tau tai normalu? Suprasčiau, kad būtų palietę kurios nors dukrą nu ar giminę. Be ttai vėlgi, gi nesakiau jos nužudyti ar dar ko. Padumaješ, nusistebėjau, kad plaukus nusiskuto

Kai kurie žmonės tikrai kaip iš Mėnulio
O kuo tai susije, su diskutuojamu kalusimu?
Kita vertus, neretai, zmones tam kad suniveliuoti esme, dangstosi "badaujanciais afrikos vaikais"...
Taip ir norisi paklausti, ka apdarei asmeniskai, apart oro virpinimo ir klavos minkymo, kad aniem padeti?
Siulau, nesipiktinti, o realiai, kam ISTIESU TAI RUPI, VEIKTI. Beda, nelaime ir t.t. tai ne manipuliacijos diskusijoje irankis-priemone.
Rasite aibes nuorodu ka galite paremti, tik rinkites.