Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

I augalines mitybos tema, pieno alternatyvos, pasirodo migdolai visai ne kas unsure.gif ir su kokosais ne viskas gerai.
Geriausia alternatyva lazdynu riesutai, kanapes ir avizos.

https://www.theguard...coqwXi0i4#img-8
Papildyta:
va kas nori siek tiek vaiduokliu paziureti, rimtai toje pilyje vaidenasi, tame mieste kur ZKB gyvena biggrin.gif

https://www.ticketta...T1Wc2qkabJ2RaD8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 sausio 2020 - 14:48
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 29, 08:59)
Kapitalizmas buvo gerai tol kol atrode, kad pasaulis platus o resursai neisemiami. Dabar jau reikia baigti su demokratijom ir su meldimuisi pelnui.


kodel tu meldiesi pelnui?
Atsakyti

Darzinykes, ar auginat smidrus?
Ant pakelio raso, kad derliu nuimt ne anksciau kaip keturi metai po sejos. Tai kas cia per augalas- auga letai ar pleciasi?

Ne, neauginu.Seniau močiutė gėlyne augindavo,skindavo ir į puokštes dėdavo.Beje, nuo Vln į Molėtų pusę yra smidrų ūkis.Nebuvau, tik reklamą mačiau.O šiaip smidrai nelabai sužavėjo.Man jau geriau žiediniai kopūstai su džiūvesėlias.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 29 sausio 2020 - 14:51
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 01 29, 15:51)
Ne, neauginu.Seniau močiutė gėlyne augindavo,skindavo ir į puokštes dėdavo.Beje, nuo Vln į Molėtų pusę yra smidrų ūkis.Nebuvau, tik reklamą mačiau.O šiaip smidrai nelabai sužavėjo.Man jau geriau žiediniai kopūstai su džiūvesėlias.</p>

Mmm prie lašišos filė ant garų - skaniau nieko nėra.
Bet šiandiena noriu viščiuko kepto grilyje.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 29, 09:37)
O cia...su veganais tik atostogautu. Dauzta ir tiek.
vyro normalaus nesusirandi...

neveganu pilna, su visais bendrauju ir atostogauju. o vat vien su veganais - dar neteko. todel lb smagu būtu.
todel ironija kad net jūsu vadinama fanatiku daužta trijule -Monteverte, L ir aš - visgi labai skirtinga. todle ir sakau, kad mums nepavyktu. tongue.gif

Vyro normalaus nereikia, reikia vegano. smarves namuose neatlaikyciau. receptoriai pasikeitę.

L, tu vis postrinauji apie "laisvę", bet širdy gi noretum, kad vyras nevartotu mesos. ir šaldytuve būtu paprasciau. negi tau viskas dzin? atrodo - tik gynyba tavo postai.

Idomucia paminejo sprogmenis.
Monteverte, jis neminejo tavęs, tu gi nesi šunu veiseja, tu tik vieno šuns augintoja. biggrin.gif Bet Idomuciaa vis tiek idomus - pasaulyjepats yra vaiksciojantis nesusipratelis/autsaideris ir neapkabina kitu tokiu pat atsauderiu. vat cia tai tikra liga. neivertina, kad aš jam orą lengvesni daraudel CO2 - jam ir jo MB, ne taip greitai nusibaigs ant šio svieto.






QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 01 29, 11:54)
<Nėra neduodančių moterų, nėra.Yra tik nevykę,

Yra.
vaišnaves.
fanatikes.
siaip katalikes. bet kokiu dogmu traumuoti žmones. oi yra.
ir dar.
nieko ner baisiau už neduodanti vyrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 29 sausio 2020 - 15:02
QUOTE(given444 @ 2020 01 29, 14:59)
L, tu vis postrinauji apie "laisvę", bet širdy gi noretum, kad vyras nevartotu mesos. ir šaldytuve būtu paprasciau. negi tau viskas dzin? atrodo - tik gynyba tavo postai.

Man uztektu, jei jis mestu rukyti. O noreti daug ko galima, bet tokiu svejoniu neturiu, noreciau ir milijona laimeti loterijoje, tik nei bilietu neperku, tai gal ci akakzoks panasus noras biggrin.gif Mes kai susipazinom, as nevalgiau mesos jis valge ir visai normaliai vienas kita priemem, man tai netrukdo. As tikrai paknakmai turiureikalu su savim, ksd dar vyru ant tiek domeiciausi. O maziausiai beda del saldytuvo biggrin.gif
Cia gal kai turi jau visai susitvarkiusi gyvenima, viskas isciustinta namuose, pas save, ir nebera ka veikti, tai pradedi mastyti apie kitu zmoniu mitybas? Man dar toli matyt iki to. As dziaugiusi,kad vyras apiperka, padaro valgyti, vaikam ir man padaro kartais net atskirai kazka, ir man to siandiena pilnai uztenka.
Bet, jei tu sakai ,kad geriau zinai,ko as noreciau, tai ka as galiu pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 01 29, 14:56)
Mmm prie lašišos filė ant garų - skaniau nieko nėra.
Bet šiandiena noriu viščiuko kepto grilyje.

Dabar sūdytą šoninę kapoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 29, 15:01)

Yra.
vaišnaves.
fanatikes.
siaip katalikes. bet kokiu dogmu traumuoti žmones. oi yra.
ir dar.
nieko ner baisiau už neduodanti vyrą.

kol vyro normalaus nemaciusios tai gal ir yra lotuliukas.gif

viskas gerai, jei tai ne tavo vyras lotuliukas.gif jei zmogsu nori toki kelia rinktis tai jo laisve, svarbu sau tinkama vyra pasirinkti...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 29, 15:01)
Idomucia paminejo sprogmenis.
Monteverte, jis neminejo tavęs, tu gi nesi šunu veiseja, tu tik vieno šuns augintoja.  biggrin.gif Bet Idomuciaa vis tiek idomus - pasaulyjepats  yra vaiksciojantis nesusipratelis/autsaideris ir neapkabina kitu tokiu pat atsauderiu. vat cia tai tikra liga.  neivertina, kad aš jam orą lengvesni daraudel CO2 - jam ir jo MB, ne taip greitai nusibaigs ant šio svieto.


tai mes su Idomucia gi taip juokaujam tik baisiai, o realybėje tai manau sutartume. Jau vien politikoje mes kaip sutariam, o tai jau yra daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 01 29, 16:08)
Dabar sūdytą šoninę kapoju biggrin.gif

Vakar buvau pas kolegas Kaune. Ant stalo stovėjo didelis kabalas džiovinto parmos kumpio. Buvo visokių minčių kaip išsivežti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 01 29, 15:18)
Vakar buvau pas kolegas Kaune. Ant stalo stovėjo didelis kabalas džiovinto parmos kumpio. Buvo visokių minčių kaip išsivežti.

Mmmmm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 01 29, 16:20)

Mhm. Bet šiandiena tikrai bus viščiukas.
Vat tik neapsisprendžiu ar noriu su džiovintomis slyvomis, ar ant grilio.
Atsakyti