Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(given444 @ 2021 01 18, 11:44)
man visai šokoladui traukos neliko. gaminuos sweets pati. kakava beveik 100pr, datulės, sėklos/riešutai. triufeliai tokie. mhmmm. wub.gif

bet be kavos niekaip.  wub.gif
žinau, kad atrpasčiau, esu darius 1-3months be kavos. bet kam. reikia kažką pasilikti.
šalia dar geriu/kaitalioju kiaulpienių, gilių kavas.

su kuo "suriši"? kokosu?

man kava irgi gėris. Bet vasarą galiu tverti ir be jos. Ką reiškia Saulė.
Atsakyti
Given, tiesa, pasidalink, jei gali, savo tinginio receptu, vis pamirstu paklausti, labai skanus buvo smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 18, 12:10)
Del interjero, as darau is intuicojos, neseku stiliais ar madom, kol kas sienas nusidazem baltai, o grindys nesudetos, kol kas nes laukia didesni remontai norim griauti kaminus, nes seni uzima daug vietos, ir t.t., tai tik nuemem kilimine danga, nes jos nemegstu, ir gyvenam ant mediniu lentu smile.gif bet desim arba medi arba kamstines, labai smagios kamstines grindys man. Langai mediniai balti, laukines durys irgi medines jau atkeliavo. Man patinka paprastas jaukumas, kuo maziau plastiko ir sintetikos i rsiek tiek moderniu detaliu. Noreciau dar lininiu uzuolaidu, arba kokiu naturaliu.

pas mane tuo rūpinasi vyras ir jo tėvas. Abu auksarankiai. Aš šia prasme baltarankė, o gražu man labai daug kas. Duok man kokį interjero, baldų žurnalą, tai kiek versiu lapų, tiek man praktiškai visur bus gražu. Tai man gali būti bet kas. Jei iš pat pradžių gali atrodyti kas nors neįprasta, nepatogu, bet tik kelioms dienoms. Po to aš adaptuojuosi ir man viskas jau tinka.
Bet smulkesniems asmeniniams dalykams kaip rūbai, batai, tašės, telefonai aš neįprastai išranki. Geriau vaikščiosiu kone su senu, nutrintu nei pirksiu tai kas yra prekyboje, bet man nepilnai limpa. Kol nerandu pilnai limpančio daikto, tol nieko ir neperku naujo. Anksčiau su tuo buvo labai lengva, visada rasdavau kažką gražaus ir kokybiško, tai buvau madistė, pati sau pavydėjau. O dabar kai tiek šūdo aplinkui, regis jau atsirenki kokią firmą, o ji po poros metų, kai vėl reikia atsinaujinti ima ir prastai pradeda gaminti, sugadina visas kolekcijas, tai galvos skausmas. Negeri laikai atėjo šia prasme. Labai pasiilgau kokybės.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 18, 12:10)
tas zoe raugas  biggrin.gif

ar verta prasidėt su juo? man neseniai pasiūlė, bet dar nesigilinau
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 18, 12:58)
pas mane tuo rūpinasi vyras ir jo tėvas. Abu auksarankiai. Aš šia prasme baltarankė, o gražu man labai daug kas. Duok man kokį interjero, baldų žurnalą, tai kiek versiu lapų, tiek man praktiškai visur bus gražu. Tai man gali būti bet kas. Jei iš pat pradžių gali atrodyti kas nors neįprasta, nepatogu, bet tik kelioms dienoms. Po to aš adaptuojuosi ir man viskas jau tinka.
Bet smulkesniems asmeniniams dalykams kaip rūbai, batai, tašės, telefonai aš neįprastai išranki. Geriau vaikščiosiu kone su senu, nutrintu nei pirksiu tai kas yra prekyboje, bet man nepilnai limpa. Kol nerandu pilnai limpančio daikto, tol nieko ir neperku naujo. Anksčiau su tuo buvo labai lengva, visada rasdavau kažką gražaus ir kokybiško, tai buvau madistė, pati sau pavydėjau. O dabar kai tiek šūdo aplinkui, regis jau atsirenki kokią firmą, o ji po poros metų, kai vėl reikia atsinaujinti ima ir prastai pradeda gaminti, sugadina visas kolekcijas, tai galvos skausmas. Negeri laikai atėjo šia prasme. Labai pasiilgau kokybės.
Papildyta:

ar verta prasidėt su juo? man neseniai pasiūlė, bet dar nesigilinau

man irgi daug kas grazu is tikro, bet daug maz naturalesni stilia, garzu, kai namie pvz daug geliu, augalu. nepatinka siek tiek tie nauji virtuviu stiliai, kaip laboratoriju toks suepr modernizmas, bet jei gyevntum, aisku priprastum smile.gif Noriu gauti virtuvei granitini pavirsiu, nes labai ant ju patogu gaminti. O siaip medis man graziausia. vat teisybe sakai, rasti kazka tikro, kokybisko labai sunku arba labai brangu, bet ne tik rubuose, ir balduose tas pats, kas turi is seniau tiem pasiseke smile.gif


Na man tai labai patinka, nors neturejau akzkokiu zymiu ligu, tai sunku ta poveiki pamatuoti, bet va praejo man noras kiausiniam, pienui visai, tai matyt veikia kazkaip. Mano mama issigyde psioriaze, na ir seniau ji ir maista prisiziuredavo ir papasnikaudavo, ir sportuoja, ir pas ja ten ne daug buvo tu berimu, ant galvos siek tiek atsirasdavo, o dabar jau virs metu ji naudoja ta rauga visur deda i maista , raugia su juo gurkus, burokelius ir dar galva tepa, tai sake jau seniai nebeberia. Tai geruju bakteriju konsentratas, manau tikrai verta pameginti bent. kai pradejau tai kelias savaites labai pilvas gurguliavo ir pute vidurius, ten karas matyt vyko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 18, 13:14)
Na man tai labai patinka, nors neturejau akzkokiu zymiu ligu, tai sunku ta poveiki pamatuoti, bet va praejo man noras kiausiniam, pienui visai, tai matyt veikia kazkaip. Mano mama issigyde psioriaze, na ir seniau ji ir maista prisiziuredavo ir papasnikaudavo, ir sportuoja, ir pas ja ten ne daug buvo tu berimu, ant galvos siek tiek atsirasdavo, o dabar jau virs metu ji naudoja ta rauga visur deda i maista , raugia su juo gurkus, burokelius ir dar galva tepa, tai sake jau seniai nebeberia. Tai geruju bakteriju konsentratas, manau tikrai verta pameginti bent. kai pradejau tai kelias savaites labai pilvas gurguliavo ir pute vidurius, ten karas matyt vyko  biggrin.gif

uošviai mano užsisakė baltą virtuvę, bet tokią kaip veidrodinę ar kaip čia pavadinti. Nu nu, žiūrėsim kiek valys tas visas spinteles dabar biggrin.gif
O ji vis perkasi iš naujo ar pati išsimokino raugti? Ten receptą duoda tipo, jei pagyri facebooke juos? Aš labai tingiu raugti pati, o vis pirktis žiūriu, kad kainytės tokios neblogos ax.gif Žo, ir mokėt tiek nesinori ir raugintis tingiu. Ką daryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 18, 13:53)
uošviai mano užsisakė baltą virtuvę, bet tokią kaip veidrodinę ar kaip čia pavadinti. Nu nu, žiūrėsim kiek valys tas visas spinteles dabar biggrin.gif
O ji vis perkasi iš naujo ar pati išsimokino raugti? Ten receptą duoda tipo, jei pagyri facebooke juos? Aš labai tingiu raugti pati, o vis pirktis žiūriu, kad kainytės tokios neblogos ax.gif Žo, ir mokėt tiek nesinori ir raugintis tingiu. Ką daryt? biggrin.gif

balta gal gerai, grazu , sviesu.

as tau gaaliu atsiusti, ten labai paprastas, jo ji pati darosi ir man dar atsiuncia biggrin.gif
Atsakyti
geras ar zinojot, kad Di Caprio mociute viena ruse buvo, as tik dabar suzinojau ir nusistebejau, sakau, ko jis taip ir Lenina panasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 18, 14:32)
balta gal gerai, grazu , sviesu.

as tau gaaliu atsiusti, ten labai paprastas, jo ji pati darosi ir man dar atsiuncia  biggrin.gif

atsiųsk 4u.gif įdomu kas per principas, kad tiek jau daug tų bakterijų prisidaro.

Tu matai dėl Leo. Bet rimtai toks mergaitinis jis, kaip kokios gražios rusiukės mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 18, 15:38)
atsiųsk 4u.gif įdomu kas per principas, kad tiek jau daug tų bakterijų prisidaro.

Tu matai dėl Leo. Bet rimtai toks mergaitinis jis, kaip kokios gražios rusiukės mergaitės biggrin.gif

atsiunciau i az

nu sakau toks grazuoliukas pasirodo rusiskom saknim smile.gif
Atsakyti
Mergaitisko tipo vyrai niekada nepatiko.
Automatiskai gaunasi tokia jausena, kad gyvenime tu keturis namu kampus laikys, ne jis.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 19, 13:56)
Mergaitisko tipo vyrai niekada nepatiko.
Automatiskai gaunasi tokia jausena, kad gyvenime tu keturis namu kampus laikys, ne jis.


Geriau butu vyrisko charakterio mergaite kaip as...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 19, 13:58)
Geriau butu vyrisko charakterio mergaite kaip as...

oi tu biggrin.gif
o kaip tau komplimentas, jei kas pasakytų tau: koks gražus vyras. nepatiktų?
Atsakyti