Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 15:54)
Kaip gali paskanavus šokolado ptadėti imti pyktis? Taip nebuna.
Cia grwiciau kaip su alkoholiu: vieni, jo isgere, pasidaro linksmi,,nes siela ju šviesi, kiti gi - pikti,  nes yra blogi zmones.

to nesimato, kol neišsivalai organizmo. Atrodo viskas gerai, valgai sau saldumynus ir tiek. Kai nustoji juos valgyti, pamatai kiek papildomai atsiranda energijos, daugiau padarai per dieną. Kai vėl imi valgyti, tada labai ryškus skirtumas. Pastebi, kad laimingas esi tik tą akimirką, kai valgai. Iš karto po to atsiranda mintys, kad gal prisėsti, gal prigulti, kaip tingiu kažką daryti. Jie užmuša energiją. Ne veltui prie energetinių praktikų liepia nustoti valgyti saldumynus, alkoholį ir daug kur siūlo nebevalgyti mėsos.
Dėl alkoholio nesutinku. Aš turiu tolimą giminaitį, kuris tikrai piktas žmogus, kiekvienas kas jį žino patvirtins ir jis pats tai žino ir neneigia. O išgėręs jis visiems draugas biggrin.gif toks kaip lėlytė, sėdi, šypsosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 15:54)
Cia grwiciau kaip su alkoholiu: vieni, jo isgere, pasidaro linksmi,,nes siela ju šviesi, kiti gi - pikti,  nes yra blogi zmones.


Gal tiesiog per mazai dave isgerti?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 17, 13:51)
čia gal krikštas taip nukenksmino žmones? anksčiau kas tokią nesąmonę paskelbtų, kad negyveni, bet už šiukšles moki, tai žmonės akmenim tokį įstatymų leidėją užmėtytų, o dabar visiems gerai, tyli.
Dėl draugyčių tai vienas dalykas, patinka energetiškai, tai užgina, bet baisiausia, kai ant kitų rašo tai, ką daro pačios. Čia tai topų topai. Atrodo gi suaugę žmonės. Pvz. dėl to miegojimo atskirai. Viena pagrindinė teletabių gražuola pati nuo vyro bėga, kai jis knarkia į kitą kambarį biggrin.gif

Tai vat butent, tame ir esme buvo, ka parasiau, kad mokestis uz nieka. Suprantu padarytu NT mokesti % pagal verte, butu sazininga. Bet reikalauti mokesti, jei paslaugos nei nesugebi suteikti, nesuprantu ir visiem gerai gi smile.gif Tikrai man tas patriotizmas, jau kaip keiksmazodis greit bus biggrin.gif

Tai vat butent smile.gif

Man aplamai patinka parasciausiia mastyti ir diskutuoti labai ivairiom temom ir tiek, o ne apie kazka asmeniskai, nejau tai jom taip sudetinga....viska priima taip asmeniskai.

ai tiek to geriau kakza idomiau pasnekam, biggrin.gif Grizau is jogos taip fainai atsipalaiduoji , issijudini wub.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 15:54)
Kaip gali paskanavus šokolado ptadėti imti pyktis? Taip nebuna.
Cia grwiciau kaip su alkoholiu: vieni, jo isgere, pasidaro linksmi,,nes siela ju šviesi, kiti gi - pikti,  nes yra blogi zmones.



Man tai ko ant vakaro vis patraukia ant saldumynu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 17, 16:13)

Dėl alkoholio nesutinku. Aš turiu tolimą giminaitį, kuris tikrai piktas žmogus, kiekvienas kas jį žino patvirtins ir jis pats tai žino ir neneigia. O išgėręs jis visiems draugas biggrin.gif toks kaip lėlytė, sėdi, šypsosi biggrin.gif

jo su tuo alkoholiu nenuspejami dalykai smile.gif visaip gali susviesti, gali buti zmogus kaip zmogus, o viena diena imti ir ziauraus ka padaryti narkotiku paveiktas...Galu gale vis daugiau geriant kinta ir pats zmogus...kol visai degraduoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 sausio 2021 - 16:46
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 17, 16:22)
Gal tiesiog per mazai dave isgerti?

Cia tiems, kurie pasidaro pikti? biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 17, 16:13)
to nesimato, kol neišsivalai organizmo. Atrodo viskas gerai, valgai sau saldumynus ir tiek. Kai nustoji juos valgyti, pamatai kiek papildomai atsiranda energijos, daugiau padarai per dieną. Kai vėl imi valgyti, tada labai ryškus skirtumas. Pastebi, kad laimingas esi tik tą akimirką, kai valgai. Iš karto po to atsiranda mintys, kad gal prisėsti, gal prigulti, kaip tingiu kažką daryti. Jie užmuša energiją. Ne veltui prie energetinių praktikų liepia nustoti valgyti saldumynus, alkoholį ir daug kur siūlo nebevalgyti mėsos.
Dėl alkoholio nesutinku. Aš turiu tolimą giminaitį, kuris tikrai piktas žmogus, kiekvienas kas jį žino patvirtins ir jis pats tai žino ir neneigia. O išgėręs jis visiems draugas biggrin.gif toks kaip lėlytė, sėdi, šypsosi biggrin.gif

Gal but tau taip ir buna,,as sutinku. Bet nereiskia, kad visu organizmai taip pat reaguoja,kaip tavo.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 17, 16:49)
jo su tuo alkoholiu nenuspejami dalykai smile.gif visaip gali susviesti, gali buti zmogus kaip zmogus, o viena diena imti ir ziauraus ka padaryti narkotiku paveiktas...Galu gale vis daugiau geriant kinta ir pats zmogus...kol visai degraduoja...

Zmones keicia gyvenimo aplinkybės...ir pinigai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 sausio 2021 - 18:07
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 17:48)
Zmones keicia gyvenimo aplinkybės...ir pinigai

gal atskleidzia koks zmogus yra is tikro labiau...
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 17:48)
Cia tiems, kurie pasidaro pikti?  biggrin.gif  biggrin.gif



Visokiu dalyku buna. Buna zmoniu kurie alkoholiu bando spresti problemas.
Deja alkoholis baigiasi o problemos lieka.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 17, 19:14)
Visokiu dalyku buna. Buna zmoniu kurie alkoholiu bando spresti problemas.
Deja alkoholis baigiasi o problemos lieka.

Tu, kurie visa pasauli kaltina del savo nesekmiu,, o ne save pacius, irgi pilna.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 17, 18:47)
gal atskleidzia koks zmogus yra is tikro labiau...

As negyvenu savo burbule. Matau daug likimu. Esi neteisi.

Blogi zmones is prigimties ilgai neišvaidina. Salia ju esantys zmones mato tai, bet linke patys save apgaudinet...tik del jiems vieniems zinomu priezasciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 sausio 2021 - 19:47
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 17, 19:43)
As negyvenu savo burbule. Matau daug likimu. Esi neteisi.
Blogi zmones is prigimties ilgai neišvaidina. Salia  ju esantys zmones  mato tai, bet linke patys save apgaudinet...tik del jiems vieniems  zinomu priezasciu.

Matai cia tokia gana plati tema, as neturiu kategoriskos nuomones kol kas, bet kiek stebiu zmones, nematau, kad jie labai keistusi per gyveima.
O kazkokiu iskirtinai blogu zmoniu irgi nesu sutikusi. Buna padaro ir blogu, ir geru dalyku zmones. Visi tik zmones, kartais klysta, kartais silpni, kartais pikti, kartais linksmi...
Atsakyti
Lutuke, antro neskiepijau, skaičiau šia tema, konsultavaus su kai kuriais žmonėmis, iš jų - gydytojais, gavo tik vieną skiepą (aišku, nereikalingą, gimęs) ir šiemet tik nuo ekrių. Pirmam vaikui skiepai suvarė katarinę sistemą.
aš nesu visiškai antivakserė, aš už raiconalų kiekvienam sudarytą kalendorių pagal poreikį. bet tikrai ne už tokį, kur poos mėnesių reikia skeipyti nuo hepatito (perudodamo per lyt santykius, kraują, švirkštus). norės mylėtis, lai pasiskiepija pats.



Aš apie interjerą. Kaip vis laiks nuo laiko atsinaujinat būstą, kokie stiliai patinka, modernus, skandinaviškas? ar mėgstat elklektiką,ar perkat sistemas, ar dažot, atnaujinat>? visas pusmetis dirbu ties butu, ekonominių idėjų reikia. gaila, nerandu nieko savo skoniui. ir vaizduotei. jei turėčiau pinigų - daryčiausi pagal indiv užsakymus, ir aišku, medis eitų visų pirma.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 17, 14:49)

Man tai ko ant vakaro vis patraukia ant saldumynu  biggrin.gif


parazites want food . mirksiukas.gif

skaičiau nemažai apie gerąsias ir blogąsias žarnyno bakterijas.

man visai šokoladui traukos neliko. gaminuos sweets pati. kakava beveik 100pr, datulės, sėklos/riešutai. triufeliai tokie. mhmmm. wub.gif

bet be kavos niekaip. wub.gif
žinau, kad atrpasčiau, esu darius 1-3months be kavos. bet kam. reikia kažką pasilikti.
šalia dar geriu/kaitalioju kiaulpienių, gilių kavas.

db gliuten free siekkiamybė būtų.
tik ruginę valgau be cukraus duoną.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 18, 11:44)
Lutuke, antro neskiepijau, skaičiau šia tema, konsultavaus su kai kuriais žmonėmis, iš jų - gydytojais, gavo tik vieną skiepą (aišku, nereikalingą, gimęs) ir šiemet tik nuo ekrių. Pirmam vaikui skiepai suvarė katarinę sistemą.
aš nesu visiškai antivakserė, aš už raiconalų kiekvienam sudarytą kalendorių pagal poreikį. bet tikrai ne už tokį, kur poos mėnesių reikia skeipyti nuo hepatito (perudodamo per lyt santykius, kraują, švirkštus). norės mylėtis, lai pasiskiepija pats.

Aš apie interjerą. Kaip vis laiks nuo laiko atsinaujinat būstą, kokie stiliai patinka, modernus, skandinaviškas? ar mėgstat elklektiką,ar perkat sistemas, ar dažot, atnaujinat>? visas pusmetis dirbu ties butu, ekonominių idėjų reikia. gaila, nerandu nieko savo skoniui. ir vaizduotei. jei turėčiau pinigų - daryčiausi pagal indiv užsakymus, ir aišku, medis eitų visų pirma.
Papildyta:

parazites want food .  mirksiukas.gif
skaičiau nemažai apie gerąsias ir blogąsias žarnyno bakterijas.
man visai šokoladui traukos neliko. gaminuos sweets pati. kakava beveik 100pr, datulės, sėklos/riešutai. triufeliai tokie. mhmmm. wub.gif
bet be kavos niekaip.  wub.gif
žinau, kad atrpasčiau, esu darius 1-3months be kavos. bet kam. reikia kažką pasilikti.
šalia dar geriu/kaitalioju kiaulpienių, gilių kavas.

db gliuten free siekkiamybė būtų.
tik ruginę valgau be cukraus duoną.

jo su tais skiepais neaisku iki galo, mintis gera, bet kaip juos gamina siais laikais jau nebeaisku. O ta Gardasil as irgi atsisakiau sunui, cia visus skiepyja Airijoje, kai pradeda vidurine eiti. Na man daug nelogiskumo su tuo skiepu ir patys gydytojai sako, kad net nera tikru irodymu, kad butent sis virusas sukelia ta vezi. Maciau inetrviu su vienu is skiepu gamintoju, sako as visaiss skiepais skiepijau savo vaikus, bet Gardasil ne. Airijoje yra grupe tevu regret vadinasi, kuriu dukros labai nukentejo nuo skiepo, liko neigalios, nes seniau skiepijo tik mergaites, dabar jau ir berniukus...
Mano homeopate gydytoja, sake vaziavo i Indija, vyras susikiepyjo viska ka reikejo, ji ne, ir abu buvo vienodai apsirge siek tiek paviduriavo ten, paveme, o daugiau jokiu nesklandumu. biggrin.gif


Del interjero, as darau is intuicojos, neseku stiliais ar madom, kol kas sienas nusidazem baltai, o grindys nesudetos, kol kas nes laukia didesni remontai norim griauti kaminus, nes seni uzima daug vietos, ir t.t., tai tik nuemem kilimine danga, nes jos nemegstu, ir gyvenam ant mediniu lentu smile.gif bet desim arba medi arba kamstines, labai smagios kamstines grindys man. Langai mediniai balti, laukines durys irgi medines jau atkeliavo. Man patinka paprastas jaukumas, kuo maziau plastiko ir sintetikos i rsiek tiek moderniu detaliu. Noreciau dar lininiu uzuolaidu, arba kokiu naturaliu.


Po pelyno arbatos kazkaip jau daug maziau norisi nesamoniu, reiks vel pasidaryti, bjauri , na bet kai ipranti, net norisi paskui biggrin.gif
o kam pasilikti? ir taip uztenka to kas mus tersia vien jau oras vanduo kokie siais laikais. Mano mama sake jau pagaliau mete kava, kazkur kazka paziurejo, kaip kava veikia organizma smile.gif As kakava daznai geriu raw, uzpilta su vandeniu ir su kokosu pienu, man skaniausias desertas smile.gif

Duona su raugu, rugine pilno grudo saikingai gal ne taip blogai? Bet man visgi blynu kartais norisi prisikepu, tokiu paprastu tik spelt miltai, vanduo ir tas zoe raugas biggrin.gif tokiu dideliu per visa keptuve, dar idedu prieskonio kurkumos, kad butu geltoni ir kartais prieksoniu ciobreliu, kmynu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 18, 12:10)

Del interjero, as darau is intuicojos, neseku stiliais ar madom, kol kas sienas nusidazem baltai, o grindys nesudetos, kol kas nes laukia didesni remontai norim griauti kaminus, nes seni uzima daug vietos, ir t.t., tai tik nuemem kilimine danga, nes jos nemegstu, ir gyvenam ant mediniu lentu smile.gif bet desim arba medi arba kamstines, labai smagios kamstines grindys man. Langai mediniai balti, laukines durys irgi medines jau atkeliavo. Man patinka paprastas jaukumas, kuo maziau plastiko ir sintetikos i rsiek tiek moderniu detaliu. Noreciau dar lininiu uzuolaidu, arba kokiu naturaliu.


Cia Lietuvoje ar Airijoje?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 18, 12:30)
Cia Lietuvoje ar Airijoje?

cia dabar Airijoje biggrin.gif
Atsakyti