Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 19, 14:16)
oi tu biggrin.gif
o kaip tau komplimentas, jei kas pasakytų tau: koks gražus vyras. nepatiktų?


Grozis - subjektyvus dalykas, todel jei kas taip pasakytu, tai is karto galvociau, gal galima tuo pasinaudot kazkaip... Vyras tai vaidmuo... Vaidyba tai darbas uz tai reikia gauti pinigus.
Siaip esu manau 50/50 tai... vieta visokioms spekuliacijoms... Sakysim kai sutikau MB tai reikejo biski vyra pavaidint...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 19, 13:58)
Geriau butu vyrisko charakterio mergaite kaip as...

Jei tu esi mergaitė, tai as - berniukas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 19, 14:16)
oi tu biggrin.gif
o kaip tau komplimentas, jei kas pasakytų tau: koks gražus vyras. nepatiktų?

Mano tetis buvo apylinkės grazuolis. Mano atsiminimai - bobos nesigedydavo net prie musu jam akis vartyti.
Kai buvau jauna ir graži biggrin.gif mergino miestelio geidziamiausias mafijoziuks biggrin.gif Du metus. Per grazus buvo, kad ir kokie jausmai buvo tarp musu, jie nepersvere mano nusistatymo. Atsimenu pasenau, sustorejau,,o jis,,sutikes mane po 15 metu, ziuredamas i akis, pasake 'burbanti, tu ne kiek nepasikeitei'

Mylejusio zmogaus akyse likau tokia,, kokia jis buvo mane isimylejes.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 19, 14:55)
Jei tu esi mergaitė, tai as - berniukas  biggrin.gif
Papildyta:

Mano tetis buvo apylinkės grazuolis. Mano atsiminimai - bobos nesigedydavo net prie musu jam akis vartyti.
Kai buvau jauna ir graži  biggrin.gif  mergino miestelio geidziamiausias mafijoziuks  biggrin.gif Du metus. Per grazus buvo, kad ir kokie jausmai buvo tarp musu, jie nepersvere mano nusistatymo. Atsimenu pasenau, sustorejau,,o jis,,sutikes mane po 15 metu, ziuredamas i akis, pasake 'burbanti, tu ne kiek nepasikeitei'

Mylejusio zmogaus akyse likau tokia,, kokia jis buvo mane isimylejes.

nu ir aš taip sakau. Nesigauna jam moteriška vaidyba smile.gif

Mano mamai taip visi akis vartė. Tete irgi gražus, bet pas jį ne ta energetika. Per ramus jis.

Fainai. Aš tai bjauri. Tuoj trūkumus matau biggrin.gif Peržiūrėjau čia kada facebooke foto vieno tolimesnio kaimyno man buvusio gražuoliuko. Tai o varge. Dar pradžioje kai į Norgę emigravo ir ant rankų žemyn galva stovėjo, formą palaikė, bet vėliau... Visiškas diedas patapo smile.gif
Atsakyti
As tai ziuriu kaip dūšia - pasikeitusi ar ne. Apvalkalas yra nereiksmingas dalykas.
Atsakyti
Idomuc, galima asmeninį klausimą? Tu gi nesi medicinos fanatas. Dėl skiepo reikalingumo mąstai, mąstai apie jo sudėtį. Tai kodėl tu sutikai gerti hormonus? Ar tau taip psichiškai blogai be jų buvo? Fiziškai? Ar ant tiek kažkokio pokyčio kūne norėjosi, kad rizikavai?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 19, 14:55)
Jei tu esi mergaitė, tai as - berniukas  biggrin.gif
Papildyta:
Mano tetis buvo apylinkės grazuolis. Mano atsiminimai - bobos nesigedydavo net prie musu jam akis vartyti.
Kai buvau jauna ir graži  biggrin.gif  mergino miestelio geidziamiausias mafijoziuks  biggrin.gif Du metus. Per grazus buvo, kad ir kokie jausmai buvo tarp musu, jie nepersvere mano nusistatymo. Atsimenu pasenau, sustorejau,,o jis,,sutikes mane po 15 metu, ziuredamas i akis, pasake 'burbanti, tu ne kiek nepasikeitei'
Mylejusio zmogaus akyse likau tokia,, kokia jis buvo mane isimylejes.

o tai ka praspyrei, vien del to, kad per grazus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 19, 13:38)
As tai ziuriu kaip dūšia - pasikeitusi ar ne. Apvalkalas yra nereiksmingas dalykas.

argi wub.gif ? o jei vyrui taip imtų ir nestovėtų, nebe ir nebe. ištvertum nuo db iki 99?


monteverte, nereikia su niekuo surišti, pačios datules klampios lb, mixeris, kakava, sėklos, riešutai, (nebūtinai šie) susuku į kvadarines formas ar rutuliukus ir į šaldiklį. dar galima riešutų sviesto. kokoso drožlėse tik apvolioju.
šiaip egan draugų rate dauguma nebemėgsta kokoso. jau perpykęs skonis.
aš negaliu pvz jogurto su kokosu. pienu su kokosu. nooon-tasty.


L, tu atmeni mano tingini? kažkaip aš neatmenu kad jį būčiau gaminusi.
gaminu tinginį dažnokai dėl senelių,dėl vaikio, bet db noris gliuten atsisakyti... tai jau porą mėn daromes žalaiavalgiškus.
granolą savo irgi.

oi, tureciau babkių, tai viskas iš medžio..pvz mano tėtis daug unique baldų iš medienos, rastai palubėse, visdur.....gaila, traukinys jau nuvažiavo..tėtis, dėdė niekuo nebegali man padėti...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 19, 17:19)
monteverte, nereikia su niekuo surišti, pačios datules klampios lb, mixeris, kakava, sėklos, riešutai, (nebūtinai šie) susuku į kvadarines formas ar rutuliukus ir į šaldiklį.  dar galima riešutų sviesto. kokoso drožlėse tik apvolioju.
šiaip egan draugų rate dauguma nebemėgsta kokoso. jau perpykęs skonis.
aš negaliu pvz jogurto su kokosu. pienu su kokosu. nooon-tasty.

mum dabar Block sūris ant bangos. Dieviškas. Nebeįsivaizduoju patiekalo skonio be jo.
Papildyta:
given444, kas giminaičiams? serga ar dar blogiau?
kaip tau meilės reikalai? ar laiminga jau tu dabar?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 19, 17:00)
Idomuc, galima asmeninį klausimą? Tu gi nesi medicinos fanatas. Dėl skiepo reikalingumo mąstai, mąstai apie jo sudėtį. Tai kodėl tu sutikai gerti hormonus?


Na va. Matoto, nesu zmogus, kuris bijo rizikuot iesko ten kazkokiu pavoju.
Taciau gal nelyginkit kazkokiu ant smugio sukeltu skiepu su desimtmeciais patikrinta hormonu terapija... Skipytis galima tik jei tikrai rimtas pavojus ir nera kitos iseities

QUOTE
Jei tu esi mergaitė, tai as - berniukas


Tai ir sakau kad tikciau... UZ VYRA. smile.gif O ka? Buti vyru nera koks nusikaltimas, kai pagalvoji.
Nereikia nesvarumu kuopti, kambariu tvarkyti ir spermos ryti...

QUOTE
nu ir aš taip sakau. Nesigauna jam moteriška vaidyba


Ar as kazkada VAIDINAU? Nepamenu... Ispejau apie fakta, ir tuos viskas pasibaige.

QUOTE
As tai ziuriu kaip dūšia - pasikeitusi ar ne.


Juokinga... Nu rimtai... Ka pati supranti apie vyrus, ju kailyje nebuvai... Man idomu vyru nuomones apie kitus vyrus, nes jie tai supranta kas yra vyriskumas... Moterys to nesupranta. Jos mato tik isorine prezentacija.

O as neblogai suprantu, kokie turi buti vyrai moters akimis... Kai kurios sake, kad esu vyriskesnis uz tikrus... Cia kaip pinigus kas padirba ir jie buna tikesni uz tikrus

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 19, 17:30)
Ar as kazkada VAIDINAU? Nepamenu... Ispejau apie fakta, ir tuos viskas pasibaige.

kad nereikėjo. Niekam nekiltų jokių įtarimų mirksiukas.gif Nebent pats norėjai, kad kitaip tave pamatytume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 19, 17:33)
kad nereikėjo. Niekam nekiltų jokių įtarimų mirksiukas.gif Nebent pats norėjai, kad kitaip tave pamatytume smile.gif


Jei netureciau anksciau kitokios patirties, tai aisku butu beprasmiska kazka ten ispeti. Deja deja...

Tarp kitko tokie pareiskimai prideda vyriskumo. Viena podruzke gyven prastame Maskvos rajone, nu kriminalines gaujos ten, tai ja ten gerbe, nes jei vyras (pagal juos) gali sau tycia ta daikta nusirezht, tai jam kazkam gerkle perrezh tai jokiu problemu, kaip obuoli.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 19, 17:12)
o tai ka praspyrei, vien del to, kad per grazus? bigsmile.gif

Del to,,kad gražūs vyrai - visoms.
Atsakyti