Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Mickute7,Tu 2sav atostogausi? Tai abi kitą savaitę kartu atostogausim :D  Kas rytais čia plepės :hmm:  :D  :D  Primink į kelionę išvykstate 24d Jūs?

Almost,kaip vakar vakaras? patiko pasirodymas?

*Voque* kaip vonios relaksas? :rolleyes:  Kaip Tavo savojauta,dar vartoji tuos vaistukus kur būdavo negerumai? :unsure: 

Giega,rytoj švęsit TB gimkę? Daug svečių bus? Linkiu ir šiande lengvos ir greitos dienos darbe :) 

BigBang,buvote vakar apsipirkti? Ar Mažoji dar nubunda naktimis?

V-rine,na va reiks perkant bilietus pro langelį paveizėt ar Tavo Dukra dirba :)  Mes į tą parką dėl Vaikų važiuojam,kas buvo,tai atsiliepimai geri :)  Am...dėl renginių/balių vedimų man patinka tai daryti,taušku neužsićiaupdama,pasirašau namie tik planą,o poto kalbu jau iš galvos :D  Tokia jau esu "tarškalynė" turbūt taršku daugiau nei šarka alkana.Mokykloje dar vaidyboje imdavau prizines vietas :B  Prieš 5metus vedžiau Tetos jubiliejų,nieks nieko nesitikijėjo,tai Visiema buvo kažkas wow,Teta iš džiaugsmo verkė kelias dienas :wub:  Tada muzikantas pasiūlė dirbti kartu,bet neeeee Vyras buvo šale ir sako neee vakarais mano Žmona turi būti su manim :D  :D  Saviems taip galiu vesti renginukus,bet eiti pas svetimus nżn...nžn...Nesakau ne,nes nežinau kas bus po 5 ar 10 metų :D  "trumpai" atsakiau ar ne? :hmm:  :D 

Gerai gana barškėti man ćia,linkiu Visoms gerai geros dienos!  :wub:​ 

Atsakyti

Labas  rytelis

Ir as jungiuos prie to ankstyvojo paukstelio su kava  :P​ 

:wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Mes i kelione 27 - treciadieni isvarom. tai jau tikrai rytais neprisijungius jusu cia zadinti su kava. aisku viesbuciuose bus  nemokamas internetas, bet kadangi visi 4  gyvensim kartu, tai  kolektyvas mane nudobs jei as jiems miegant pradesiu pypseti su telefu  :lol: o be to atostogos, reikia irpailseti nuo visu internetu. aisku tikrai neiskesiu kokia nuotraukyte is keliones imesti, kad gyva  :ax:​ 

Atsakyti

Labas rytas :) oi kažkaip sunku buvo šįryt atsibusti, nežinau kaip reikia normaliu laiku nueiti miegoti :rolleyes: 

R’s, dėl vitaminų, tai negeriu nieko, kažkaip nėra poreikio :) žiemą buvau nusipirkusi plaukams/odai, bet aš kaip visada išgeriu tarkim 5 tabletes, po to pamirštu, po to vėl išgeriu, tai jokio poveikio tikrai nepajutau :rolleyes: 

Dėl vaistu, va kaip tik šiandien pradedu vėl, turėjau pertrauką ir dabar vėl kankynė laukia :happy: 

O diena nusimato įprasta, jokių ypatingų planų. Laukia sportas, darbas, namai, maistai ir viskas :D 

Atsakyti
LAbukas

TAi kuom taip uzsiimi vakarais,kad velai miegot nueini,Vogue? biggrin.gif

As vakar jau 22h lovoj buvau mirksiukas.gif KAimynai svente savo gimtadieni,muzika,sokiai,dainos biggrin.gif Bet jau dainos kokios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Grynai Turkijos viesbucio vaiku programele biggrin.gif O suauge zmones,vaiku ten nera(anglai)...As anciuka pamaciau,ir iskart ji pamilau ooooo,MAkarena-tokio lygio biggrin.gif
Bet priekaistu jokiu biggrin.gif Jie lygiai 23h viska isjunge(as jau miegojau,net negirdejau,bet cia is patirties,nes kiek metu cia gyvenam,visada 23h isjungia muzikas)O mes tai tikrai nebaigsim 23h svest biggrin.gif biggrin.gif
Svesim sestad..Ryt dirbam,neaisku kada grisim..Tikrai bus 10,bet dar gali ir daugiau sveciu atvaziuot..Si karta nieko konkreciai nekvietem,kas ateis,tas biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas,
aš su antra kava smile.gif kelintas rytas labai sunkiai keliuosi...lyg ir nevėlai gult einu šiaip.

RS mano dukrą galėsi apžiūrėti ne pro langelį, ten į namuką reiks įeit ir dokumentus dar kažkokius pasirašyt jei eisit į tas trasas smile.gif tai va ta administratorė gali būti ji smile.gif na jei ant jos pamainos papuls.

Mickute,tai tu viešbutyje telefui garsą išsijunk ir rytais mums parašyk smile.gif kad nepyyypintų telefas smile.gif

vakar vakare važiavom su drauge/kate į sodą. Aš ten pasikrapčiau, draugė pasibuvo smile.gif man su ja geriau važiuot kaip sakau nei su vaikais- jokių pretenzijų- kadangi už pavadėlio būna tai vienoj vietoj užrišu, tai kitoj, būna apsipyna apsivynioja apiekokius medžius - bet jokių pretenzijų, gula kur stovi ir medituoja smile.gif gera jai ten...o mašina kaip patinka važiuot, atsigula ant užpakalinės sėdynės ir žiūri pro langą smile.gif
klausėt mesingeryje ar tai aš nenorėjau katės. Norėjo vaikai, aš ta kuri daviau palaiminimą bet labai ilgai svarsčiau... abu su vyru ilgai svarstėm. Gal kad kai neturėję bute katės kažkaip baimės buvo didelės akys smile.gif net vyras sako- tiek diskusijų lyg ne katę norėtume įsigyti bet migrantą ant buto priimt (tuo metu kažkaip buvo aktuoli tema ta per žinias visas smile.gif . Odabar neįsivaizduoju be katės gyvenimo...aišku pirmąją teko užmigdyti jauną gražią meilią..., tai perrnai kalėdas verkėm visi, net švenčių nepajutom....poto aš jau buvau abejinga- bus gerai, nebus nereik...ir vyras nusipirko šią.

Atsakyti

Giega, būna, kad užsidirbu, būna, kad užsižiūrim kažką ir va jau vidurnaktis :) kažkaip vasarą man anksčiau nepavyksta užmigti, nu niekaip :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Įkaliau kavos, atvarau pasiplepėt  :D 

mickute - tikrai jau kad nepasidalinom mėsa  :D  :D 

vat čia Tu irgi teisi - brokina žmonės lenkišką produkciją, o paskui patys važiuoja tos lenkiškos produkcijos pirkti į Lenkiją. Tai jau ten stebuklingai gera, o čia bloga importuojama? Kai Lietuva bus tokia stipri šalis savo gamyba, kaip Lenkija, tada galėsim brokuot viską kitką. O dabar, tai..

Voque - oj, priminei man vėl. Susigalvojau jau savaitgalio vakaro relaksą. Čiupsiu vyno ir į vonią su knyga  :wub: 

giega - aha, pritariu, kad lietuviškų prekių parduotuvėse jau nuolaidos būna, kai baiginėjasi galiojimai. Todėl mums šiek tiek užtruko susirast gerą, patikimą, su normaliais produktais ir patiekalais, lietuviškų prekių parduotuvę  :) Bet net ir ten šašlykų neperkam pagamintų  :D  :D 

Kas liečia šventes - o jūs pvz. ten pranešat kaimynams, atsiprašot už nepatogumus?

Aš labai mėgstu čia, kai būna organizuojami koncertai kokie mieste pačiam, o ne užmiesty. Kad kaip įkalta - 22val viskas išjungiama ir tyla. Kaimynystėj irgi dažniausiai 23val tyla. Yra jaunimas apačioj namo gyvena, tai kartais pauliavoja per naktį. Jeigu kitą rytą į darbą - tikrai ima pyktis. Bet visumoj pagarba ramybės metui čia didelė ir tas mane labai džiugina  :) 

R's - jokių papildų nevartoju, nes tiesiog pamirštu. Esu prisipirkus visokių sportuojančioms moterims, Silicea papildų nagams / plaukams / odai. Vis pasidedu prie lovos ir sakau, kad jau dabar tikrai gersiu. Bet, kaip ir Voque rašė, išgeriu penkias dienas ir paskui pamirštu  :D  :D Manau, kad nepakenktų man kokie vitaminai, o dar kai ir turiu jų. Bet kaip reik nepamiršt gert..

Dėl spintos tvarkymo - čia mano savaitgalio planas. Kadangi neturim jokių minčių, ką veiksim, išskyrus gal pikniką pasidarysim kur nors, tai galėsiu namie suktis. Oras geras bus, bet man dar negalima saulėj būt savaitę, tai nieko labai čia ir nenuveiksi  :D 

Vakar tai nebuvo jokio pasirodymo - turėjo būt šiandien, bet komikas dėl įsipareigojimų televizijai turėjo atšaukti šią datą pasirodymo, tai sakė pakeis bilietus. Ta proga eisiu į boksą šiandien  :yahoo:  :yahoo: 

V-Rine - mums yra tekę katinuką savo užmigdyt, tai nuo to laiko nebenorėjau katės dėl to liūdesio, rūpesčio, kai suserga.. Labai labai sunku būna tada susitaikyt su pasikeitimais  :unsure: 

BigBang - o Tu seniau ne tam pačiam darbe dirbai, kur dabar? Jei taip, tai kaip ir nieko naujo mokymuose nesužinojai? Jei ne - ką darai dabar?  :) 

Nu va, pakalbinau visas  :D 

Vakar pridaviau sukneles į parduotuvę, apžiūrėjau, kas dar gero. Paskui grįžau namo ir išvažiavom apsipirkti šiek tiek maisto. Tada pasiėmėm kinų patiekalų vakarienei, nes abu labai alkani buvom ir tingėjom gaminti - norėjom valgyt čia ir dabar. Tai pavalgę tik pasidarėm pietus šiandien (čenakus kepėm) ir viskas, žiūrėjom laidą savo. 

Šiandien vakare turėjom eit į komiko šou, bet atšaukė jį, tai eisiu į bokso treniruotę  :) 

Daugiau nieko įdomaus nevyksta. Esu labai nenusiteikęs šįryt, trūksta miegelio, noriu daug kavos ir jau noriu laisvadienių  :unsure: 

Tai gražios dienos ir skanios kavos visoms  :4u: 

Atsakyti
Almost,žinau kad ne man asmeniškai taikei smile.gif bet aš nevažiuoju į Lenkiją apsipirkt. Ji man tolokai smile.gif smile.gif smile.gif
bet kad vištiena ta pirktinė prasta labai iš parduotuvių tai man kitaip neišaiškinsit smile.gif smile.gif smirda net kažkuo bet ne mėsa.... smile.gif
man vyras jos net pirkti neleidžia...

mano šiandien vakaras šventinis bus smile.gif restorane smile.gif smile.gif na jei kokie žadėtieji dideli škvalai neužeis smile.gif

Atsakyti

Labas visoms :) 

mažoji nelabai ramiai šiąnakt miegojo, čia kaip smagieji kalniukai su ja :) vieną naktį miega gerai - kitą blogai. 

Ryte labai skanų kokteiliuką susiplakiau, tik nežinau dėl ko - labai saldu buvo :) reikės apgalvot kitą kart darantis ko sumažint kad nebūtų taip saldu :) 

tada važiavom su mažyle i grožio saloną :D tai antakius susitvarkiau :) 

gryzus ji ejo miegot o aš savo pratimukus padariau ir greit į dušą :) 

Tuoj va i darba. Siandien negavau dar sms kad neateit i darba, vakariene isidejau ir eisiu ruostis :) 

Labas rytas :) oi kažkaip sunku buvo šįryt atsibusti, nežinau kaip reikia normaliu laiku nueiti miegoti :rolleyes:

R’s, dėl vitaminų, tai negeriu nieko, kažkaip nėra poreikio :) žiemą buvau nusipirkusi plaukams/odai, bet aš kaip visada išgeriu tarkim 5 tabletes, po to pamirštu, po to vėl išgeriu, tai jokio poveikio tikrai nepajutau :rolleyes:

Dėl vaistu, va kaip tik šiandien pradedu vėl, turėjau pertrauką ir dabar vėl kankynė laukia :happy:

O diena nusimato įprasta, jokių ypatingų planų. Laukia sportas, darbas, namai, maistai ir viskas :D

O kiek dienu turi gerti tuos vaistukus? Kiek ciklu taip reikės tau kankintis?  :4u: 

R’s - papildų jokių negeriu, kaip ir kitos - pamirstu gerti :) jauciu geriausias priminimas - ant telefono kad supypsetu. Bet turi but toks laikas kad namie butum ir vaistai po ranka butu, nes nuspausi ir pamirsi kad pypsejo :D

Atsakyti

Almost,žinau kad ne man asmeniškai taikei. bet aš nevažiuoju į Lenkiją apsipirkt. Ji man tolokai
bet kad vištiena ta pirktinė prasta labai iš parduotuvių tai man kitaip neišaiškinsit. smirda net kažkuo bet ne mėsa....
man vyras jos net pirkti neleidžia...

mano šiandien vakaras šventinis bus. restorane. na jei kokie žadėtieji dideli škvalai neužeis

O bandei kokio nors paukštyno firminėse parduotuvėse pirkti?  :) 

Mano tėvai, kai keliauja mašina atostogų vasarą, tai visad pro Lenkiją pravažiuoja ir grįždami apsiperka. Nežinau, ko, bet nesiskundžia prekėm  :D O šiaip iki Lenkijos toli ir jiems  :) 

Ooo, kokia proga?  :) 

Ryte labai skanų kokteiliuką susiplakiau, tik nežinau dėl ko - labai saldu buvo :) reikės apgalvot kitą kart darantis ko sumažint kad nebūtų taip saldu :)

Su kuo dareisi?  :) 

Aš papietavau, desertui čiupau ledų ir kavos. Galiu toliau į darbus kibt  :)​ 

Atsakyti

O bandei kokio nors paukštyno firminėse parduotuvėse pirkti?  :)

Mano tėvai, kai keliauja mašina atostogų vasarą, tai visad pro Lenkiją pravažiuoja ir grįždami apsiperka. Nežinau, ko, bet nesiskundžia prekėm  :D O šiaip iki Lenkijos toli ir jiems  :)

Ooo, kokia proga?  :)

Su kuo dareisi?  :)

Aš papietavau, desertui čiupau ledų ir kavos. Galiu toliau į darbus kibt  :) 

Saldytas bananas, saukstelis riesutu sviesto (nesaldinto), saukstelis kavos, du sauksteliai nesaldintos kakavos milteliu, du dideli saukstai aviziniu dribsniu neskaldytų, be priedu, ir puse stiklines vandens :) lyg jr viskas :)

beje del darbo klausei :) taip, dirbau ta pati - taisiau telefonus. Skirtumas tik tas, kad taisydavau HTC, Nokia, Sony ir Iphone. Dabar taisysiu Samsung :) tai praktinė dslis man bus įdomi. Visa ta teorija jau girdėta ir be galo nuobodi buvo :) 

Atsakyti