Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

o pas jus Ikeoj duoda dovanu kipona,kai eglute perki?

Pries kokius 8m Costco urminej parduotuvej kai nupirkau rulona popieriaus,tai iki siol nesunaudojau ne puses. Jis dvieju pusiu,abi grazios

Duoda  :) Mes visad ten perkam, nes ir kaina geriausia išeina, ir eglutės labai gražios, gerai laikosi, ir gyvos.

Kai tvarkėmės šįmet visus namus, tai išmetėm lauk visus senus dovanų popierius. Nes likučiai buvo ir šiaip jau nusibodę tie patys popieriai. Vis tiek kasmet vis kitokį perku pagal susigalvotą temą / spalvą šventėms  :) Tai nusprendėm likusių nekaupt, mest lauk, nes vis tiek keičiam  :D​ 

Atsakyti
Mes siemet truputi pasigundem gyvos egles,bet nusrendem,kad bus gerai ir dirbtine biggrin.gif Gyva vistiek byra,o yra,kas renka visus trupinukus..

Mazus likucius ir as is kart metu,nekaupiu..Nu bet sito rulono gaila biggrin.gif Ne tiek pinigu gaila(jau net nepamenu,kiek as ten uz ji mokejau biggrin.gif ) kiek to bereikalingo vartojimo...Geras,grazus popierius,sunaudosiu biggrin.gif Beje,abeoju ar kas prisimena i koki popieriu buvo pernai dovanos supakuotos biggrin.gif biggrin.gif

Na ka,nuvariau masina nusiplaut i savitarna biggrin.gif Nors namie yra kercheris,bet junk ten vandeni,elektra,o ir vanduo saltas bega biggrin.gif Einu dabar namus apsitvarkyt,kol namie nieko nera biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
savaitgalis gerai. ramiai. Buvom palėkę man batų paieškot, lyg gavau bet nesu patenkinta. Mano dydžio labai pasirinkimo nebebuvo nes ji populiarus (40), jau gal mažiau ir vežasi nes nebe pradžia sezono..., o dar man reikia plonai blauzdai tai aplamai tragedija... Nežinau, grįžusi iš dėžės neišėmiau darnet apžiūrėjimui,nenoriu...verysad.gif gal palaikysiu savaitę ir vešiu atgal, bus matyt smile.gif

o daugiau po namus, tvarkiausi, pas mamą buvau, ... baltos mišrainės pasigaminau bliūdą smile.gif patys valgėm ir dukrai pridėjau į Vilnių smile.gif
Atsakyti

Mes siemet truputi pasigundem gyvos egles,bet nusrendem,kad bus gerai ir dirbtine. Gyva vistiek byra,o yra,kas renka visus trupinukus..

Mazus likucius ir as is kart metu,nekaupiu..Nu bet sito rulono gaila. Ne tiek pinigu gaila(jau net nepamenu,kiek as ten uz ji mokejau, kiek to bereikalingo vartojimo...Geras,grazus popierius,sunaudosiu. Beje,abeoju ar kas prisimena i koki popieriu buvo pernai dovanos supakuotos

Mes kasmet tik gyvą perkam, niekad nesam turėję dirbtinės ir nemanau, kad turėsim. Net ir su vaikais stengsiuos išlaikytą tą gyvos eglutės tradiciją  :) Aš taip užaugau, brolis taip užaugo - manau, kad tikrai sugebėsiu ir aš taip užaugint  :) 

Tai va, kad pastoviai būdavo taip, jog turi rulone likutį tai vienai dovanai, kitai jau nebeužtenka. Tai iš viso atrodo užtenka kažką suvyniot, pradedi vyniot, pasirodo, kad nebeužtenka, o jau sulamdytas tas popierius, sulenktas. Žodžiu nebesuku galvos. Pakankamai visur kitur vartotojiškumą sumažinus esu  :rolleyes: 

O dėl to prisimena ar neprisimena, tai aš labiausiai prisimenu. Man pačiai svarbu, kreipiu dėmesį į tokius dalykus, tai žinai - tas ir svarbiausia. Kiti gali ir neprisimint, bet man svarbu pačiai grožėtis  :) 

o daugiau po namus, tvarkiausi, pas mamą buvau, ... baltos mišrainės pasigaminau bliūdą. patys valgėm ir dukrai pridėjau į Vilnių

Jau šimtą metų baltos mišrainės nevalgiau  :unsure: Šiaip aš jos nelabai mėgėja tikrai, vyras tik labai mėgsta. Tai turbūt jau džiūgaus per šventes, nes galės kapot iki soties  :D​ 

Atsakyti
Papuosiau vis del to egle,laukiu kol anuke gris,ziuresim,kaip elgsis biggrin.gif Gal teks i kiemeli pastatyt ir per langa grozetis biggrin.gif

MAno vaikystej egle tik gyva buvo..Lygtai kazkada turejom dirbtine,na kazkuriu metu fotkese matos...As LT turejau ir dirbtine,puosdavau ir tikra..Cia UK,kol nuomavomes,turejau dirbtine tokia nedidele eglute,nes vietos mazai buvo biggrin.gif Kai savo nama nusipirkom,salionas pas mane didelis,pirkom gyvas egles iki lubu biggrin.gif Vienais metais sidabrine,grazia..PApuosiau,ji nuo zaisliuku svorios taip sakeles nuleido,na galvojau po kiek laiko atsistatys,o ji taip ir sustingo blink.gif bandai atkelt ta sakele,luzta blink.gif Vnz,vaizdo jokio...Kitais metais pirkom paprasta,ji nubyrejo nesulaukus sausio 1d blink.gif Treciais metais irgi labai byranti egle papuole..Vnz,tada spjovem,nusipirko labai grazia dirbtine ir va jai jau 7m biggrin.gif Siemet labai gundemes gyvai,nu bet tiek to.Aisku galima suziuret,kad nerinktu nubyrejusiu spygliuku,bet gerai bus ir dirbtine biggrin.gif


KAzkaip gyvai graziau atrodo,nei foto biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5C961342
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 10 gruodžio 2018 - 18:05

Grazi Giegos eglute  :wub: 

Pirmadienis kaip pirmadienis, normaliai diena darbe prabego, grizus i virtuve ikritau, sakiau nieko nedarysiu, tik varskes apkepa sumakaluosiu, tai sitas greitai nukeliavo i orkaite. sikart vietoj razinu  istraukiau j. serbentu is kameros, vis bandau vietos atlaisvinti. na ir  tada silkes uzkliuvo, nupirko MB vadinasi. su visais kaulais, as tai dazniausiai file perku, nu tai turejau pazaisti kol issikaulinau  :P 

Atsakyti

Kokia graži eglutė :bigsmile: 

Mano tokia greita diena, nespėjau net susivokti ir jau vakaras, viską pasidariau, tai einu į patalus su knyga :ax: 

Buvom kino filme, tai va pirmadienis gan toks neįprastas, visai liuks kartais paįvairinti vakarą ir SB atitraukti nuo darbų, kas dažniausiai neįmanoma :) 

Važiuojant namo tokiais ledukais pradėjo snigti, tikrai galvojom įskels langą, bet toliau pavažiavom ir vėl ramu, nesuprasi to oro :rolleyes: 

Atsakyti

mickute - lengvų jums šitų savaičių iki švenčių. Padirbsit nuo širdies, o paskui ilsėtis galėsit  :D  :4u:

dekui. dar siandien suzinojom kad ir sausio menesi jau nenuobodziausim  :P  svarbu yra uzsakymu, greiciau ir laikas darbe praeina. kazkaip jau sventinemis nuotiakomis gyvenam darbe- ir eglutes mazytes  dirbtines savo issitraukem, kolege pusu saku pasipuose, tik didziosios dar egles nepapuosem, jau kaip ir laikas, biskeli per darbus ner kada, nemazai kolegu serga  :hmm:​ 

Atsakyti
Almost del gyvos eglutės - nes irgi buvom tik už gyvą eglutę nuo vaikystės būdavo tik gyva. Kai sūnui buvo 2 m žiauriai sualergizavo. Iki dūsimų. Pora metų visą šventinį periodą prasirgdavi laringitais- dūsimais ..pamenu net inhaliatorius susipirkom.... kol nustatėm nuo ko...o dukrai siaubinga sloga. Tai vat ir baigės mųsų gyvos eglutės era. pernai sūnui nuo plastikinės sualergizavo. - akys sureagavo. Sakom gal sena jau nes 10 m beveik. Šiemet naują nusipirkom. Žiūrėsim kaip bus. Bet statyt neskubam - kad jei ką kad bent kaledas su eglute pratemt
Tai ką norėjau pasakyt - žmogus planuoja o dievas juokiasi...
Atsakyti

Almost - imesk nuoroda to indelio sriubai ;) 

kas liecia eglutes - nesureiksminu kazkaip :) svarbu kad isvis pasipuoštų. Pvz Kaune gyvu egliu kainos  :blink: žiaurios. Nu žinokit ne visi ir įperka.. o išleisti tiek pinigų už medį jurį po poros savaičių išmest teks irgi nesinori. Esu girdėjus kad kiti kieme savo isodina, bet tikrai ne visi.. 

darbe diena praėjo visai neblogai. Prisijuokėm,

prisibajeravom. Dabar jau lovoj guliu ir strepsil

čiulpiu. Nepraeina tas kosulys.. pasitepiau tokiu tepaliuku krutine - vaikiskas, panašiai kaip žcaigždutė, gal suveiks :) 

Atsakyti

Labas rytelis

as ir nesureiksminu eglutes- buvo ir tikru ir plastmasiniu, tada  kokiu saku dar parsinesdavom is misko ir gerai. lygiai dabar taip pat. na nusipirkom ta  dirbtine, gal biskeli  mazute, ai uztenka, vaiku nera, galima dar kazka pasidekoruoti namuose, o paskui nera kur laikyti tuose butuose

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Nu va, super, kad jūs nei viena eglutės nesureikšminat  :) Aš skiriu tam didelį dėmesį, todėl ir noriu visada tik tikro medžio. Ir nei vienas iš mūsų nuo to nesam nei geresnis, nei prastesnis, nei dar koks - nei plastikinis, nei tikras, nei iš viso medžio neturėjimas to nenulemia ir neparodo  :rolleyes:  :D 

Pasidariau kavos, pasiėmiau šokoladą Kalėdinį - jau kad skanausiu  :wub:  :wub: Šimtą metų nekapojau šokolado normaliai  :D 

Šiandien eisiu su buvusia kolege pietų, tai prisiplepėsim jaučiu irgi. Labai laukiu, mačiau paskutinį kartą prieš gal pusę metų tik  :blink: Bet kaip smagu turėt va tokių žmonių savo draugų tarpe, kur net ir po pusės metų ar ilgesnio nesimatymo vis tiek yra susitikus pilna apie ką kalbėtis  :) 

Vakar po darbo ėjau pasportuot. Grįžus prisikapojau savo mėgstamiausios mišrainės, vyras buvo prigaminęs (keptos duonos, pupelių, sūrio ir šiek tiek majonezo  :wub: ), o paskui ėjom serialo žiūrėt  :) 

Šiandienai po darbo jokių didelių planų neturiu. Susivežiau visas dovanas vyrui skirtas į darbą, reikės supakuot kažkada. O daugiau nieko įdomaus.

Tai tiek ir tų žinių iš mano pusės. Visoms skanios kavos ir puikios dienos  :4u: 

Atsakyti