Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Sveikos  :) Su kava ir šokoladu, ojojoj ajajaj kaip skanu  :D 

Tai ką, kaip ten sakoma - baigės Valentinas, baigės ir meilė?  :D  :D  :D 

O jei rimtai, tai graži diena vakar buvo. Vyras priminė, kad ir pernai panašiai leidom vakarą, tai žiūriu tokią tradiciją mažą išlaikęs  :) Pasiėmė mano su mašina po darbo, išvažiavom prie jūros. Pavakarieniavom greit, restoranėly merginas visas vaišino taure prosecco ir raudoną rožę dovanojo. Po vakarienės nuvažiavom į vieną vietą, kur nuo kalno atsiveria miesto panorama. Bet labai daug kas ten važiavo  :D  :D Tai nuvažiavom šiek tiek kitur, kur panorama atsiveria ne nuo kalno. Vyras vyno buvo iš namų paėmęs, tai atsigėriau, pabendravom, pasibuvom ir grįžom namo  :) 

Taip gerai išsimiegojau - išjungėm šildymą koridoriuj (turim naktinius radiatorius svetainėj ir koridoriuj), atsidariau langą. Tai nei galvos skausmo, nei pykčio jokio. Diena graži labai - giedra, saulėta  :wub: Vyras atvežė į darbą motociklu, tai pasijuokėm, žodžiu liuks rytas. Papusryčiavau, baigsiu kavą ir eisiu dirbt. Šiandien pas mus algadienis, tai vakare veduos vyrą į mūsų vietinį italų restoranėlį, pakviečiau šiandien aš į pasimatymą  :D Labai noriu makaronų su carbonara padažu, o ten juos labai skaniai gamina. Tai sakiau lėksim ten. Rytoj jau tuos balandėlius prisižadėjau vyrui pagamint  :rolleyes:  :D 

Nu ir aišku - pagaliau penktadienis  :yahoo: Savaitgaliui jokių planų didelių neturim, tiesiog pailsėti. Kas ką iš jūsų planuojat veikt savaitgalį?  :) 

Gražios visoms dienos, gero savaitgalio ir daug skanios kavos  :4u: 

Atsakyti
LAbukas

O man kaip tik siandien galva skauda..Sildyma as jau irgi isjungiau,tiksliau ant valandu pastaciau-kad ryte pasiltu ir vakare.O diena jau ir taip silta mirksiukas.gif

BAndau susirast koki viesbutuka Paryziuj..VArysim i koncerta,reik kazkur pernakvot biggrin.gif
Atsakyti

O man kaip tik siandien galva skauda..Sildyma as jau irgi isjungiau,tiksliau ant valandu pastaciau-kad ryte pasiltu ir vakare.O diena jau ir taip silta

Pas mus dieną irgi nešildo - nėr tikslo, nes namie nieko nebūna  :D Mūsų tie radiatoriai veikia tik naktiniu rėžimu, tai vieną išjungėm apskritai. Palikom svetainėj, nes miegui norisi, kad būtų vėsiau. O ir rūbus džiaunam svetainėj, tai kad greičiau išdžiūtų norisi  :) 

Atsakyti
Nee,kai salta,laikom sildyma pilnai ijungta..Jei siltesnes dienos,tai ant minimumo,bet vistiek ijungta.Taip labiau susitaupo,nei kai atjungi sildyma ir paskui jam reikia isilyt vel namus mirksiukas.gif Nors,jei maza patalpa..PAs mane vis del to 4 miegamieji + salionas biggrin.gif
Is vieno miegamo padare skalbykla,tiksliau dziovykla biggrin.gif
Atsakyti

Matai, pas mus naktinis tarifas mažesnis - čia vienas dalykas. Kitas - specialiai daro butuose ir namuose čia tokius radiatorius, kurie įsijungia tik naktį, prišildo pilnai patalpą ir dienos metu neveikia  :) Nu gali ten juos įjungt lyg, bet nėra tikslo, nes jie dideli ir stiprūs, tiek namus prišildo, kad dieną sočiai šilumos būna  :D​ 

Atsakyti
Draugai bute gyvena,tai sildyma isvis tik nuo +1 jungia,nes kitaip per karsta buna.NA bet butas-kaimynai is visu pusiu..O mano namas...Su kaimynais tik 1 siena..reikia jungt sildyma,jei nori kad silta butu ir sienos nepelytu mirksiukas.gif

NA ka,isrinkau 4 viesbucius,kazkuri uzsisakysim..
Atsakyti

Vogue tu Jazzu koncerte buvai?

Taip, matyt net dukart minėjau ir gyriausi :) 

Giega, primink dar kartą į kokį Jūs koncertą? :mirksiukas: 

Almost, va koks šaunus ir romantiškas vakaras buvo vakar ir šiandien tikiu, kad bus :bigsmile: na ir svarbiausia, kad skanus, čia jau kas be ko :D 

Mes tai rytoj važiuojam vakare pas MB mamą, sveikinsim su gimtadieniu, tai va šeštadienio planai kaip ir aiškūs, o sekmadienis manau įprastas nusimato, negalvojam dar kažkaip :)​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2019 02 15, 13:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72354673" data-time="1550220806"><div><p>Vogue tu Jazzu koncerte buvai?</p></div></blockquote><p>Taip, matyt net dukart minėjau ir gyriausi smile.gif </p><p><strong>Giega</strong>, primink dar kartą į kokį Jūs koncertą? mirksiukas.gif </p><p><strong>Almost</strong>, va koks šaunus ir romantiškas vakaras buvo vakar ir šiandien tikiu, kad bus bigsmile.gif na ir svarbiausia, kad skanus, čia jau kas be ko biggrin.gif </p><p>Mes tai rytoj važiuojam vakare pas MB mamą, sveikinsim su gimtadieniu, tai va šeštadienio planai kaip ir aiškūs, o sekmadienis manau įprastas nusimato, negalvojam dar kažkaip smile.gif​ </p>



nu matai o aš kažkaip užfiksavau kad kažkas iš to ale Katlerių humoro šou biggrin.gif biggrin.gif todėl kai supratau kad Jazzu labai sudvejojau smile.gif



Almost fainas romatiškas vakarėlis smile.gif bet tai ir oras pas jus fainas, kai taip pavažinėt nešalta....
aš kažkada kavalierių turėjau kuris su progom (valentinkė, kovo 8, gimtadienisar šiaip be progos) atnešdavo gėles ir dovanas į darbą (tada dar dirbau rajono savivaldybės pastate, nu kur daug ponų...smile.gif ). Nors vakare dar ir šiaip visada susitikdavom. Tai kaip mane nervindavo pamenu...kaip man nepatinka tas sveikinimas ant "pakazuchos"...smile.gif Almost nesuprask tai netaikau tau, nes juk kiekvienas skirtingai tai ir priimam. Bet man žiauriai nepatikdavo.... smile.gif tai vakai tu parašei man tuoj išlindo prisiminimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 15 vasario 2019 - 13:13
QUOTE(*Voque* @ 2019 02 15, 11:04)
primink dar kartą į kokį Jūs koncertą?

Mylene Farmer mirksiukas.gif
https://www.youtube....I...ArS&index=7
Atsakyti

nu matai o aš kažkaip užfiksavau kad kažkas iš to ale Katlerių humoro šou biggrin.gifbiggrin.giftodėl kai supratau kad Jazzu labai sudvejojau smile.gif

Aha vakar padovanojau į Humoro klubą, bet eisim kovo mėnėsį :) o į koncertą buvom gavę su šventėmis nuo MB tėvų, atrodė dar toli, dar ilgai laukt, toli tas vasaris, bet kur jau čia toli :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2019 02 15, 13:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72354831" data-time="1550228920"><div><p>nu matai o aš kažkaip užfiksavau kad kažkas iš to ale Katlerių humoro šou vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukatodėl kai supratau kad Jazzu labai sudvejojau vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Aha vakar padovanojau į <em>Humoro klubą</em>, bet eisim kovo mėnėsį smile.gif o į koncertą buvom gavę su šventėmis nuo MB tėvų, atrodė dar toli, dar ilgai laukt, toli tas vasaris, bet kur jau čia toli rolleyes.gif​ </p>



nu sakau va... smile.gif kad kalba apie kitką buvo...o kas buvo senai tai ir užmiršau smile.gif gi amžius jau smile.gif smile.gif atleistina smile.gif
Atsakyti

nu sakau va... smile.gifkad kalba apie kitką buvo...o kas buvo senai tai ir užmiršau smile.gifgi amžius jau smile.gifsmile.gifatleistina smile.gif

Toli man atrodo dar Tau iki to amžiaus :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti