Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Almost, va koks šaunus ir romantiškas vakaras buvo vakar ir šiandien tikiu, kad bus :bigsmile: na ir svarbiausia, kad skanus, čia jau kas be ko :D

Va va - svarbiausia, kad skanus  :wub:  :D  :D Man, maisto vergei, čia pirmas dalykas svarbiausias  :D 

Almost fainas romatiškas vakarėlis. bet tai ir oras pas jus fainas, kai taip pavažinėt nešalta....
aš kažkada kavalierių turėjau kuris su progom (valentinkė, kovo 8, gimtadienisar šiaip be progos) atnešdavo gėles ir dovanas į darbą (tada dar dirbau rajono savivaldybės pastate, nu kur daug ponų...). Nors vakare dar ir šiaip visada susitikdavom. Tai kaip mane nervindavo pamenu...kaip man nepatinka tas sveikinimas ant "pakazuchos"...Almost nesuprask tai netaikau tau, nes juk kiekvienas skirtingai tai ir priimam. Bet man žiauriai nepatikdavo.... tai vakai tu parašei man tuoj išlindo prisiminimas...

Tai mašina niekad nešalta važinėt  :rolleyes: Motociklu jis važiuoja bet kokiu oru, kaip ir aš motoroleriu. O šiaip atšilo paskutines kelias dienas, tikrai nešalta jau pas mus  :) 

Mano vyras nėjo pas mane į darbą  :rolleyes:  :D Mes susitikom gatvėj, lauke, netikėtai tiesiog. Nebūtų jis ėjęs vidun, būtų paskambinęs ir pasakęs išeit į lauką  :) O šiaip nematau aš jokios problemos ir galvojimo, kad ant parodymo čia  :) Gal Lietuvoj / pas kai kuriuos lietuvius toks suvokimas ir yra, bet čia nesu gyvenime girdėjus, kad kažkas taip sakytų ar suvoktų  :hmm: Pas mus apskritai įmonėj kai 500 žmonių, tai kone kasdien atneša kurjeriai ir gėlių palieka kam nors registratūroj, pasiima paskui, ir dovanų būna. Žodžiu natūrali normali praktika ateit pasveikint, kurjerius atsiųst ir t.t.  :)  Nežinau iš viso, kodėl žmonėms gali atrodyt, kad va kažkas daroma "ant pakazūchos". Ta prasme kaip ir sakai kiekvienas skirtingai priima tokius dalykus  :)​ 

Atsakyti
Oi oi,as labai gerai zinau,kaip buna ant pakazuchos biggrin.gif Senai,dar vaikai mazi buvo,draugai,na tokie biski labiau pasiturintys,atnesa sunui gimtadienio dovana su nenuplesta kaina ir demonstratyviai,kai visi jau mate ta kaina,nuplesia biggrin.gif biggrin.gif
Ar puske i kaima atveza kaledom ananasu,vynuogiu..Na cia irgi dar seni laikai,kai tokie dalykai arba deficitas arba kainuoja nemazus pinigus,tai irgi visada pranesdavo padekla pro visus,kad visi pamatytu,kad va jie atveze situos vaisius biggrin.gif biggrin.gif Dabar juokingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti

Oi oi,as labai gerai zinau,kaip buna ant pakazuchos. Senai,dar vaikai mazi buvo,draugai,na tokie biski labiau pasiturintys,atnesa sunui gimtadienio dovana su nenuplesta kaina ir demonstratyviai,kai visi jau mate ta kaina,nuplesia
Ar puske i kaima atveza kaledom ananasu,vynuogiu..Na cia irgi dar seni laikai,kai tokie dalykai arba deficitas arba kainuoja nemazus pinigus,tai irgi visada pranesdavo padekla pro visus,kad visi pamatytu,kad va jie atveze situos vaisius. Dabar juokingai atrodo

 

Nu va kažkaip čia, Airijoj, aš tokių dalykų niekad nei pastebėjau, nei apskritai į tai kreipiu dėmesį. Jeigu kažkam atrodo, kad garsaus gamintojo rankinė, gėlės į darbą arba vakarienė prabangesniam restorane yra "ant pakazūchos", tai nu atsiprašau - čia yra kažkokie asmeniniai to žmogaus suvokimo skirtumai lyginant su maniškiais  :rolleyes:

Apskritai gal ir požiūris pasikeitęs šiaip iš esmės mano, gal ir šiaip man niekad nerūpėjo tokie dalykai  :) Kas gali sau leist daugiau, kas nori atnešt parodyt kad ir gėles į darbą - tas taip ir daro, čia kiekvieno žmogaus reikalas  :rolleyes: Jeigu aš galiu sau leist brangesnę dovaną nupirkt - ją ir nupirksiu, nesvarbu man tikrai, kad pvz. Tu galvosi, jog rodausi prieš kitus  :D  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 15 vasario 2019 - 14:21
Almost,nesupratai.. buna kai zmones nuosirdziao dovanoja ir buna,kad tikrai tik pasirodyt pasikelt pries kitus.. Labai puiku,jei tau pavyko to isvengt.
Atsakyti
Almost gi vikas puiku ir gražu tos gėlės ir tt. Sakau ne jums asneniškai taikau tik atsiminiau pavyzdį iš savo gyvenimo. tai nereikia kažkaip ir teisintis....labai gražu ir romantiška....O be to mes visos skirtingos esam. Gal kitai jei tai daroma ne 100 žmonių matant aplamai ne pasveikinimas..o man to labai nereik...
Mano dukros draugei dabar pasipiršo per žalgirio rungtynes viešai. Čia preš kokį mėn gal - na nesenai. Per visas žinias sako rodė - aš pati nemačiau. Va galvoju man taip būt padarę būč užmušus ir nedovanojus. O ana mwrgaitė džiaugsmu trykšta...
Beje mb irgi mėgsta pvz per kalėdas kai tą čekį auksui dovanojo - na nepraleido progos nepasigirt pvz tėvams - kad mano žmona gera buvo ir vat kokią dovaną kalėdų senis už tai atnešė. Mane tai biesina....😅

O kad airijoj ner tokių žmonių....na tikiu kad yea ☺☺☺ tik gal nesutikai...aplamai manau reikia labai artimai draugaut kad tokie dalykai pasimatyt. O jūs turit kokių artimų draugų ten..su kokiom šeimom pvz artimai draugaujat ? Ar tik dalykinis darbinis bendravimas daugiau ?

Einu į scečius. Iki 😅
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 15 vasario 2019 - 15:49

Almost,nesupratai.. buna kai zmones nuosirdziao dovanoja ir buna,kad tikrai tik pasirodyt pasikelt pries kitus.. Labai puiku,jei tau pavyko to isvengt.

Žinai, mano aplinkoj gal irgi tokių buvo, bet aš šiai dienai nei prisimenu, nei apie tai galvoju, nei man aktualu iš tiesų  :) Nu ta prasme neįstrigo tiek atminties man iš gyvenimo įvykių  :D O ir šiaip, kaip minėjau, turbūt tiesiog pasikeitė požiūris į daugelį dalykų su laiku  :) Kiekvienas sau gali leisti tiek, kiek gali leisti - kaip kiti tai suvokia, priima ir vertina yra tik tų kitų reikalas  :)​ 

Atsakyti

Almost gi vikas puiku ir gražu tos gėlės ir tt. Sakau ne jums asneniškai taikau tik atsiminiau pavyzdį iš savo gyvenimo. tai nereikia kažkaip ir teisintis....labai gražu ir romantiška....O be to mes visos skirtingos esam. 

Oj aš tikrai nesiteisinu ir nepriėmiau asmeniškai nei pro kur  :) Tiesiog tęsiau diskusiją, nes įdomią temą užkabinai - niekad apie tai nesam kalbėjusios dar, tai smagu pasidalint skirtingais požiūriais, smagu paskaityt, kaip kitos galvoja  :)​ 

Atsakyti
Na kad pasipirstu pries visa stadiona irgi nenoreciau biggrin.gif Nepykciau,bet ir euforijoj nebuciau biggrin.gif
Ai mane su 20 gimtadieniu sveikino per radija,nu bet nueks nemate biggrin.gif Tik girdejo biggrin.gif Tada dziaugiaus biggrin.gif
Kad i darba geliu dovanu atnestu,nepykciau,yra taip buve biggrin.gif


Silta biggrin.gif Reikia jau mazajai kokias supynes kieme organizuot biggrin.gif
Atsakyti

Aš kirpykloj sėdžiu, dar į soliariumą trumpam nulėksiu :) žadam vis dėl to nuvažiuot į šviesų festivalį ir nors oras visai subjuro, bet trumpam bent, nes ryt neišeis, o sekmadienį neaišku kokios sveikatos bus :rolleyes: 

Atsakyti

Tai gal labas rytas :D  :rolleyes: 

Atsakyti
LAbukas

Su svente lithuania.gif

Vakar su mazaja nuvariau su draugem restoranely pasisedet biggrin.gif GAlejau but tik tiek,kiek ji ramiai kedutej sedejo biggrin.gif Na pasedejo pora h,vis uzimdavom kuom..Bet jau kai ir telefas nebepadejo,teko namo vaziuot biggrin.gif Ji labai vaiksciot nori..
Atsakyti

Labas rytelis

Vakar kazko internetas striginejo, buvau ir pricitavus gera smota, -pyst ir nera, paskui vel surasiau jau paprasciau be citatu- pyst tas pas, kazkaip nekrauna puslapiu ir tiek, tai uzkniso kankintis,  nelabai kaip vakar jauciausi, bandziau telika ziureti, aisku irgi neduoda kanalu atsisukti, tai  uzmiegu valandele, vel kazka paziuriu. temperaturos nera, bet gerkle skauda, tai jau kiek puodu arbatos isgeriau, medu abu su MB kabinam, pas ji jau vaistu nuejau pasiieskoti. tai prabundu, man  ten kutena gerkle ir as bandau atsikoseti, MB kitam kambaryje jau taip rimtai koseja is giliau  :D  aisku siryt prabudau puse 6,  pasivarciau, nuejau i kamera pasikuisti, tai farso issitraukiau, saldytu j.serbentu, kazka reikes pasidaryti, vis tiek namie abu tupesim,  bandziau kazka per TV ziureti, tai taip iki puses 8 , o paskui kai dar dejau  :P  iki  10 . tai tik dabar einu kavos darytis. o oras uz lango matosi  puikus  :lietuva:  :lietuva:  :lietuva: 

vakar ten daug visko priraset, trumpai kiek prisiminsiu ka vakar rasiau-  as kaip ir GIEGA  tikrai nenoreciau kad man ten saleje per ekrana pasipirstu, neaaa  :blink:  Almost- smagu kad TB moka  nustebinti tokiomis staigmenomis,  Voque- ir man  patiktu Jazzu koncertas. tai kaip taip tas sviesu festivalis  ?

Atsakyti