Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis, 

Jau gyvi, kavyte isgerta, varysiu biskeli i trasa pasivazinet  :ax:  grizus  i virtuve krisiu, daiktus susikrauti ir  ramiai  lauksim vakaro  :P Vis oru prognoze ziurineju ir negaliu atsidziaugti -  lietaus nesimato, ir vejo nera, kuris  gali trukdyti plaukimui, ir naktys siltos  :wub:​ 

Atsakyti
Labukas

Na ka,darbe atsialaiduot neleidzia nei minutei biggrin.gif dvi sav vaziavau vienu postcodu,siandien kitas biggrin.gif Esu vaziavus,zinau gatves,nu bet vistiek nervina..

Dar biski nervina naujas skaneris-nera tokio greito patikrinimo.. tai va dabar stoviu,laukiu kol kiti susides,kas atliks,tas mano gali but biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas :) va ir penktadienio sulaukėm, vėl savaitgalis, o ir rugpjūčio jau vidurys, tai reikia jau pagaliau susivokt, kad vasara link pabaigos :D 

Planai įprasti, kažkaip nieko neplanuojam šiandien, manau ramiai kokį filmą pažiūrėsim, dar vakare į Sanitex norim nulėkti :) 

Atsakyti

Nu vios, susipirkau, pasivazinejau pora valandu, jau ir papietavom, einu po biskeli krautis  daiktus, maistus ruostis

Atsakyti

Mickute, smagaus ir gero Jums laiko! :4u:​ 

Atsakyti

Mickute, smagaus ir gero Jums laiko! :4u:​ 

dekui  :wub:​ 

Atsakyti

As jau irgi po darbu..MB jau irgi pakeliui,bet dar i garaza uzvaziuot nori..Cia nesenai pakeite visas padangas,tai reikia ratu suvedima padaryt..

Oras vel nekazka...Turbut namie vakarosim...

Atsakyti
Labukas

Wow kokia ramybe biggrin.gif Mickute pramogauja,tai net jos postu nera biggrin.gif

Mes atvarem i sendaikciu turgu,mb kazkokio irankio reikejo.. ir taip pradejo lyt,kad visi susiruose isvaziuot.. tai va jau koki 20 min stovim kamsty,bandom isvaziuot..

Vakar nusipirkau Ted Bakerio puspaltuka,Guess pora plonu megztuku-rudeniui ruosiuos biggrin.gif Mb pora marskiniu,vienus plonus lininius-jis vis dar vasarai rengias biggrin.gif
Paskui pas draugus pavakarojom.. siandien irgi kai isvaziuosim is sito turgaus,nuleksim i maistine ir vaziuosim pas kitus draugus mirksiukas.gif
Atsakyti

Labukas

Prisiduodu, kad gyva. Visi sveiki, gyvi, plaukimas lius, oras super. tai kad ir pasideginom ir pasimaudem , viskas  liuks. Einu ilsets 

Atsakyti

Labas rytelis

Oi kaip gerai, kad  i darba  nereikia  :clap:  galiu neskubedama susitvarkyti o tai vakar jau  rankos nekilo, tai viskas ir neispokuota, daug kas masinoje dar like,  tai va reikia susiziureti, issiskalbti. tai kad laiko turiu, siandien niekur  eit nereikia, taip ir kuitinesiuos po namus, va tik MB isleidau i darba, su Pukiu dviese seiminkausim

tai visoms lengvo pirmadienio  :oro_buckis:​ 

Atsakyti

Kad jau gyva, tai reikia ir cia gyvybe palaikyti, o tai kazko labai tylu. kadangi mano gerklyte po dainavimu dar ne visai atsigavus, tai man tik  rasineti ir belieka   :D

Tai ka- penktadienis, visa diena namie besitvarkydami, po truputuka daiktus i masina nesdami, taip ir sulaukiam 18 h, jungiasi dar  2 ekipazai ir startuojam. apsidairiau masinoje, o daiktu  :blink:  toks vaizdas, kad savaitei isvaziuojam  :D  :D  :D  :D   Brolio seimyna jau musu laukia poilsiavieteje, greit pakuojames, kol kiti dar veliau atvaziuos, mes jau sparnelius sumetam rukyti, nes brolis rukelnycia jau iskurenes, toliau i trasa ir zuvis folgoje nueina, aisku suriai. Vakaras puikus- silta, pilnatis sviecia, nors sokius dar pavesineje pradejom, persikraustom prie lauzo, toliau su dainomis sokiais,  ilgai neuzsivakarojam, as paskutine palikau pavesine, tai buvo 2.20   :P  ryte kas pirmieji atsikele- tuoj kava, net ir bomzpakiu sriuba labai gerai eina. Bet gavom ir normalios sriubos ant lauzo virtos- rauginti kopusteliai buvo pats tas  :clap_1:  kaip tik tokia sriubyte, tai kad visi pasistiprinoms, pirmasis ekipazas isvaziavo , nes dar  ir plaustus reikia pripusti, o mes likom, nes padruske su seimyna is UK velavo,  bet viskas gerai ir jie prisijunge. pirmyn tik greiciau visi. Oras ramus, srove pakankamai nesa, nereikai ten visa kelia tas irklais kaponoti. praplaukem visur,  buvo keleta tokiu vieteliu , kur jau dugnas subines tarkavo  :P  Bet Neris kaip bebutu jau didesne upe ir nera tiek nusekus.  gristam, cia jau laukia musu turistine kose, tada jau ramiai galima kas i pirtele, kas siaip zaidimu susiradom,veiklos yra, viskas puiku, vakarienei seimininkai saslyku mums prikepe, aisku nuovargis savo daro, kas anksciau iskrenta miegoti, istvermingiausieji dar laikomes. Rytas, vel  gaunam sriubos, sikarta vistienos su  perlinemis kruopomis. skaniai gamtoje visokios sriubos eina.kas jau ir isvaziavo is pacio ryto,  na zmonems ir reikalu yra, o mes toliau tinginiaujam. ir sonkaulius kepem, tarp kitko LIDLe pirkti ir tikrai labai skanus, tiek kad mes juos folgoje  rukykloje, nu skanuteliai, minkstuteliai, neisauseje.  ir bulviu folgoje turejome su lasinukais, ir silke prie tu bulviu liuks suejo. Nu vienu zodziu skanumynu- gardumynu tikrai atsiragavom, jau visi atsimaudem, nes sekmadieni is viso oras karsta, kitaip ir negalima isbuti be vandens. tai namo tik prie 19 pajudejom. grizus tik maisto likucius sumeciau i saldytuva ir pati greit i lovyte susirangiau. o tai visur gerai, bet savoj lovyteje geriausiai  :P  siryt aisku atsikeliau, dar MB isleidau i darba, pati bandau kazka tvarkytis, va skalbenke idarbinau, ryziu daug likusiu turiu, kazka reikes darytis, vo- plova reik pasidaryti  :bigsmile: MB tai saslu  pietums prikroviau, o vakarienei kazka sugalvosim. tai kad viskas liuks, visi patenkinti, buvo zmoniu , kurie kartu jau  ir 3 karta plauke, kiekvienais metais ir naujoku prisijungia. kazkaip pamego visi sita pramoga. kaip tradicija tampa  :ax:  tai kad  viskas gerai, dar kad patys likusieji daiktai is masinos pareitu, tai is viso butu gerai  :lol:  :lol:​ 

 

d41254b92979ccfdc362bc08b43cd03f255.jpg

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 19 rugpjūčio 2019 - 09:25

Na ka,darbe atsialaiduot neleidzia nei minutei. dvi sav vaziavau vienu postcodu,siandien kitas. Esu vaziavus,zinau gatves,nu bet vistiek nervina.

Dar biski nervina naujas skaneris-nera tokio greito patikrinimo.. tai va dabar stoviu,laukiu kol kiti susides,kas atliks,tas mano gali but

Agirdi, bet tas Tavo darbas tai vieni nervai  :rolleyes:  :D 

Labas rytas :) va ir penktadienio sulaukėm, vėl savaitgalis, o ir rugpjūčio jau vidurys, tai reikia jau pagaliau susivokt, kad vasara link pabaigos :D

Aš irgi pastebėjau, kad jau rudenėja, jau pas mus ta vasara, atrodo, visai baigėsi  :D Nu dar laukų bobų vasaros (čia kažkodėl indian summer vadinasi), bus karščių gal dar  :D 

Vakar nusipirkau Ted Bakerio puspaltuka,Guess pora plonu megztuku-rudeniui ruosiuos. Mb pora marskiniu,vienus plonus lininius-jis vis dar vasarai rengias 

Nieko niekam nesako tie pavadinimai - nėr nuotraukų į eterį, nėr ir pirkinių  :rolleyes:  :ax:  :nail: 

Oi kaip gerai, kad  i darba  nereikia  :clap:  galiu neskubedama susitvarkyti o tai vakar jau  rankos nekilo, tai viskas ir neispokuota, daug kas masinoje dar like,  tai va reikia susiziureti, issiskalbti. tai kad laiko turiu, siandien niekur  eit nereikia, taip ir kuitinesiuos po namus, va tik MB isleidau i darba, su Pukiu dviese seiminkausim

tai visoms lengvo pirmadienio  :oro_buckis:​ 

Nu visai šiek tiek pavydžiu, norėčiau ir aš, kad nereikėtų į darbą šiandien  :D Biškį miego trūkumas, tai pats tas būtų po namus pasikuist, iki galo spintą susitvarkyt  :D 

Kad jau gyva, tai reikia ir cia gyvybe palaikyti, o tai kazko labai tylu. kadangi mano gerklyte po dainavimu dar ne visai atsigavus, tai man tik  rasineti ir belieka   :D

Viskas kaip visada super su jūsų veiklom pramogom susiskaitė  :wub: Ale kokie dideli tie plaustai, nebūčiau net pagalvojus  :blink:  :D Kad daugiau tokių savaitgalių!!

Sveikos  :4u: 

Mūsų savaitgalis greit gana praėjo.

Penktadienį net neprisimenu, ką veikėm  :blink:  :unsure:  :D Ai, ėjom pasivaikščiot parke savo garbės ratą ir daugiau nieko įdomaus nebeveikėm, man atrodo.

Šeštadienį ryte sportuot važiavau, paskui pasiėmėm naują akumuliatorių mašinai, nes senasis nudvėsė visiškai. Grįžom, papusryčiavom, išėjom į The Big Grill festivalį. Buvo daug maisto, gėrimų, muzikos, daug grilintų skanėstų. Bilietus darbe laimėjau, tai liuks (šiaip žmogui po €25 bilietai buvo - labai nepigu, nes bilietas tik įėjimą duoda, viduj už viską vis tiek mokėt reikia). Šio bei to paskanavom (maisto, gėrimų), paskui grįžom namo, nusnaudėm posmą ir važiavom pas draugus pavakarot. Ten picos, vyno, pokalbių, smagiai sau pasibuvom iki vidurnakčio ir grįžom namo.

Vakar kone iki pietų miegojom  :blink:  :D Atsikėlėm, papusryčiavom, tada išvažiavo vyras kirptis, aš spintą pradėjau tvarkytis. Paskui maisto važiavom apsipirkt. Grįžę pavalgėm ir užsimaniau į mišką lėkt pasivaikščiot, grynu oru pakvėpuot. Tik iš namų išlėkėm, tai dėjo lietus pilt nevaikiškai. Nu tai ką, apsisukom, grįžom namo ir iš to nervo ėjau toliau kapitaliai rūbus tvarkytis. Nuo širdies kaip dėjau porą valandų, tai labdarai didžiulį lagaminą ir didelį maišą atidėjau, reiks nuvežt šeštadienį. Pilną kuprinę ir maišą draugei prikroviau rūbų. Didelį šiukšlių maišą rūbų išmečiau. Liko tik lentynas kelias susitvarkyt taip pat ir bus ramu kurį laiką  :D O paskui sugalvojau, kad nusipelnėm pasilepint, tai greit nusipirkom kuponą į restoraną ir nulėkėm vakarienės. Pasibuvom, skaniai privalgėm, grįžom namo ir ėjom miegot.

Žodžiu taip va nieko įdomaus labai nenuveikėm, bet vis veiksme kažkokiam  :) Šiandien sporto nėra, tai grįžus namo gaminsiu šnicelius vyrui - baisiai laimingas sakė bus  :D  :D 

Ta proga visoms puikaus pirmadienio ir gardžios kavos  :4u:​ 

Atsakyti