Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko prireikė apsiprasti su mašina?

Man is pradziu buvo sunku vairuot, kai kazkas salia sededavo..ypac vyras, atrode, kad kai sukritikuos doh.gif is to susikaustymo ir priveldavau klaideliu, o viena - daug drasiau ax.gif Dabar sakau: "jei nepatinka kaip vairuoju, ar kliuna mano stilius - jimk vaira ir atstok nuo manes, o tai gyvenime daugiau nebevesiu" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 03 sausio 2007 - 13:53
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 03, 14:53)
Man is pradziu buvo sunku vairuot, kai kazkas salia sededavo..ypac vyras, atrode, kad kai sukritikuos  doh.gif is to susikaustymo ir priveldavau klaideliu, o viena - daug drasiau  ax.gif Dabar sakau: "jei nepatinka kaip vairuoju, ar kliuna mano stilius - jimk vaira ir atstok nuo manes, o tai gyvenime daugiau nebevesiu" biggrin.gif

na tai tu labaiiii drasi. saunuole thumbup.gif as tai jau trecia savaite ruosiuosi viena i darba atvaziuot, bet vis to ryzto pritruksta schmoll.gif verysad.gif tai pasivazineju vakarais ir vel pastatau masiniuka i vieta... jau geda paciai pries save ir kitus verysad.gif
Atsakyti
Su geda pries save man daug lengviau susitvarkyt budavo nei su geda pries vyra biggrin.gif be to, jo komentarai blaskydavo ir atitraukdavo demesi nuo to, kas pries nosi vyksta. Be to, pirmas savaites vazinejau be jokios muzikos (tiesiog nebuvau nusipirkus), tai buvo thumbup.gif Kai isidejau mageli, tuoj man prisireike pasukiot, pareguliuot, o dar zaliai tokia tokiu fintu tikrai nereik daryt uz vairo smile.gif ax.gif
Beje, ismokit neziuret i vaira, pavaru svirti ir kt. svirteles..taip pat laikyt vaira tiesiai, neibedus akiu i kelia smile.gif va tada jau galima ir muzika reguliuotis biggrin.gif
Sekmes! Nebijokit, ka? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 03 sausio 2007 - 17:35
na jau as apie muzika tai visai patyliu.. net minties nera kad klausyciau. mano vyras tai labai graziai su manim elgiasi-tiesiog stebuklas!!! nors vakar jau pradejo biski nervintis. as ji labai suprantu. sian bandysiu pavazinet per kamscius. labai bijau kai daug masinu, reikia persiriuokit ir t.t verysad.gif verysad.gif verysad.gif pavydziu tau, kad turi stipria valia ir pasitikejima savimi thumbup.gif
Atsakyti
mano vyras tai lig šiolei mano visus veiksmus pakomentuoja, ypač džiaugiasi, kai kokią klaidelę padarau, tada jau po kaulelį išnarsto, ir dar su toookia piktdžiuga gun_bandana.gif Anksčiau tai labai nervuodavausi dėl to, ir taip nervas jama už vairo, o čia dar pašonėj linksniuoja, dabar jau įpratau nebegirdėti.... klausausi tik muzikos mirksiukas.gif
Atsakyti
nu jooo, jei dar vyras man burbetu, tai tikrai nesusikaupciau net is kiemo isvaziuot...smile.gif o jus visos tikrai esat saunuoles, kad nugalejot baime ir dar sugebat susikaupt kai salia sedi replikuojantis vyras doh.gif
Atsakyti
Aš tai vienam tokiam vyriškam asmeniui labai aiškiai pasakiau-bent vienas žodis,ir skrendi per duris lauk.Rezultatas-visiška ramybė ir jokių komentarų thumbup.gif
Atsakyti
as tai nusprendziau kad tevas man kompleksa ivare doh.gif vis kai kartu vaziuodavom tai pastoviai aiskindavo, kad as ta ar ana negerai darau, tai dabar pradedu nervuotis kai reikia mokancius vairuoti vezti doh.gif Nors maniskis sako kad as gerai vairuoju, bet vistiek kai kur nors kartu vaziuojam as savo masinos raktelius jam ibruku unsure.gif
o siaip normaliai vazineti ir pasitiketi savo jegomis pradejau po metu vazinejimo smile.gif o jei mokant vazineti, tai pakeitus masina prie jos gabaritu kazkur per meneseli pripratau mirksiukas.gif
Atsakyti
prie masinos gabaritu greit pripratau.. turejau vidutinuke, o gavau - didele bigsmile.gif tai is pradziu jauciaus kaip laive, bet po dvieju dienu - norma. ir ner cia ko saunuole manes vadint tongue.gif tiesiog uztenka pagalvot, kad jei pati nevairuosiu - teks su viesuoju transportu baladotis (ar pastebejot, kad (kai pradejot vairuot) mikriuku vairuotojai - bukagalviai uzkisinetojai..man baisu su jais vaziuot) smile.gif be to, jei jau didesnes zioples uz mane vairuoja (paimkit pavyzdziu kokia ziople pazistama, kaimyne, etc.), tai ko as negaliu smile.gif
Beje, dabar pastebiu, kad ir vyras mano klaidu padaro.. taigi, visi zmones smile.gif
Atsakyti
zmonijau, pritariu visu 100 proc. drinks_cheers.gif

Pradėjus vairuoti mikruškininkai - priešas Nr. 1 tiek pačiai vairuojant, tiek pas juos įsėdus bigsmile.gif

Aš prie mašinos gabaritų pripratau gana greitai - per kelias savaites, prieš tai nuo teisių išlaikymo ilgai nevairavus. Keista man nuomonė, kad mažos skarbonkės - moteriškos mašinos, prie kurių lengviau priprasti. Spėju, kad jeigu neduota, net ir su mazda 121 normaliai gabaritų nepajausi. Atkreipkit kada dėmesį, kaip panašios knopkės priparkuojamos. Dažna net į vieną stovėjimo vietą nesugeba įsipaišyti doh.gif

O dėl vairavimo kompleksų - iš mano patirties. Vairuoju, maniškis sėdi šalia, nes vienai dar baisu cool.gif. Suku prie šviesoforo į dešinę, o iš kairės atlekia erelis - papiktintas golfas, kuris įpjauna į posūkį... greitokai, mano supratimu. Aš nuo "vaizdialio" švelniai pakraupusi bandau prisiklijuoti kuo arčiau bordiūro pirmoje eilėje ir, žinoma, ant jo užlipu užpakaliniu ratu lotuliukas.gif Maniškis, gero būdo žmogus, nieko nesako, bet akies krašteliu pamatau reakciją. Nu gėda doh.gif bet tyliu. Ir galvoju - višta, vairuoti pačiai nelemta... Po savaitės vairuoja jis ... ir užlipa ant bordiūro ... visai ne avarinėje situacijoje rolleyes.gif Nors vairuoja tikrai gerai... Netrukus po to pradėjau važinėti viena smile.gif

Sėkmės visoms cool.gif
Atsakyti
Man prie masinos priprasti reikejo tikrai daug laiko. Kol intensyviai nevazinejau mieste tol niekaip negalejau priprasti ir kiekvenas isvaziavimas buvo stresas ax.gif na bet dabar tai viskas ciki thumbup.gif
Atsakyti
Na man prireike beveik menesio, kol igijau 100 proc. pasitikejima ir emiau sutart su savuoju masinuku wub.gif
Atsakyti