Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Laba diena, mergaitės :) norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti :) mums be kelių dienų jau 9 savaitės, čia mano trečias nėštumas (turiu dukrytę, kuriai tuoj bus 3 su puse, o praeitais metais turėjau persileidimą, tai dabar labai stengiuosi saugoti žirniuką), pykinti visai nepykina, nei per pirmą nėštumą nepykino, tik visą laiką noriu valgyti, o pavalgius jaučiasi truputį šleikštulys, kavą geriu su pienu kelis kartus per dieną, bet pasidarė nebeskani ji..

Sveika prisijungusi, only...

Labai tikiu, kad šįkart viskas bus puiku...

Aš nebežinau kiek dabar man savaičių...Man nustatyta preliaminari data gegužės 12 d. Pagal echo vienaip pagal m.m kitaip...tai čia per pagal echo...

Atsakyti

Sveika prisijungusi, only...

Labai tikiu, kad šįkart viskas bus puiku...

Aš nebežinau kiek dabar man savaičių...Man nustatyta preliaminari data gegužės 12 d. Pagal echo vienaip pagal m.m kitaip...tai čia per pagal echo...

aš irgi nežinau kiek tiksliai dabar laiko, nes pagal MM vienaip man rodo, gyd.sakė kitaip, bet aš dar tik vieną kartą buvau, gal kitą kartą patikslins, bet kokiu atveju mano susitikimas su žirniuku būtų jau į gegužės pab., tai dar labai daug gražaus laiko yra :) o kol kas valgyti noriu kaip žvėris :)

Atsakyti