Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Aniutka...Sveikinu Tavo mergaite su 7 metu gimtadieniu...Mano mergičkai spalio 27d. 7 metai sueis...

Už tat aš šiandien turbūt gerai jaučiuosi...dar klozeto nebuvau apdikabinus...

Aš jau pasakiau beveik visiems...tai mano anyta jau žino...

Ir tikiuos atvažiuos mažosios sveikint tik artimiausi...Bais aiškintis kitiems nesinori...

Atsakyti

Labas rytas,

ar galima prie jusu prisijungti...?

Nors gyd. paskaiciavo,kad gimdymas turetu buti balandzio pab. ,bet pagal mane turesime geguziuka-e...
Gyvenam Vokietijoj.Turiu dar viena mergina,kuri neapsisprendzia kas yra geriau - brolis ar sese.
Kaip ir su pirmu nestumu,su maistu nelabai draugauju.Ne del to kad pykina,o tiesiog nenoriu.Ypac rytais...,net kava buna be reikalo pasidarau...Krutine skauda jau nuo pirmu sav. ,prisiliesti no,no,no .Vis oro truksta...Paskutiniu metu sedejus atsistoti sunkoka,kazkaip tempia,reikia vis pilva prilaikyti.Gal laikas nusipirkti spec. kelnaites?
Nors nestumas visiskai neplanuotas,bet jau yra isrinktas vezimukas (aisku nenupirktas) ir vardukai,mezgamas pledukas.... Laukiam siurprizo!

Atsakyti

Laba, kaip laikotės visos?

Aš daugmaž panašiai, labai laukiu sekančio echo, nes dabar vis tiek su nerimu šiek tiek gyvenu, nors abu su vyru  galvojame tik teigiamai :ax:

Norėjau paklaust, ar dar kuriai taip yra, pastebėjau kad kelias savaites daugiau pavaikščiojus (virš 2-3km) pradeda skaudėti nugaros apačią ir eina dar žemiau, link to kaulo skausmas, ar reiktų sunerimti? kad gali paskaudėt pilvo apačią ar nugaros apačią tai žinau, bet ar normalu, kad skausmas slenka dar žemiau ir jis intensyvesnis? bet grynai po ilgesnio vaikščiojimo, kitais atvejais nepastebėjau dar :ax: 

 

Labas rytas,

ar galima prie jusu prisijungti...?

 

Sveika prisijungusi :4u:

 

Atsakyti

Viki81,  sveika prisijungus į gegužinukų būrį!??

Ech, norėčiau ir aš su maistu nedraugauti..

Aš valgau pastoviai, kad tik nepykintų!!! Vis kažką čiulpiu, graužiu, ėdu...Tikiuos pykins iki 3 mėn...tai liko visai nedaug...tada biški susiimsiu...

Happyme na aš negaliu iš vis vaikščioti net kelių šimtų metrų...pradeda tempti pilvą ir žiauriai pykinti... 

Atsakyti

Labas rytas!
As irgi nelabai vaikstau,bet tik del to kad pavargstu greitai.Bet eiti,judeti yra geriau nei kokioj eilej stoveti.Tuoj karstis ismusa,galva sukasi,pykina....
Na va,pasidariau rytine kava,vos du gurksnius isgeriau..

Atsakyti

Aniutka...Sveikinu Tavo mergaite su 7 metu gimtadieniu...Mano mergičkai spalio 27d. 7 metai sueis...

Ačiū už sveikinimus :4u:  oo irgi spaliukė ir taviškė :)

Labas rytas,

ar galima prie jusu prisijungti...?

Sveika prisijungus :mirksiukas:

Pas mane nieko naujo, sėkmingai bloga toliau :lol:  Jau lyg atrodė,kad kiek geriau, bet neee tik kelios dienos šviesenės.
Ir irgi valgau valgau valgau. Tuo šis nėštumas skiriasi nuo anų dviejų.  Per pirmus pradžioj numesdavau svorio, o čia pariaugu...
Dėl vaikščiojimo deja kol kas neturiu tam laiko, pusė gyvenimo mašinoj prabėga, tai negaliu nieko dėl skausmų nugaros pakomentuoti...
Vaikams dar vis nesakom naujienų :oh:  Grįš mažoji iš varžybų tada jau pasakysim :)

Atsakyti

As savo cioce (4sav.) nusivedziau pas gyd. Ji sedi klauso,bet galvojau iejo per viena ausi ir per kita isejo.Praejo keletas sav. nieko nesnekam ta tema....(esu turejusi keleta nestumu kur baigesi nelabai graziai,vienas19sav.)... Ateinu viena diena i mokykla jos pasiimti,o prailgintos grupes vadove prieina ir sveikina mane...Apsalau...Sako cioce pasigyre.... Retkarciais pajuokaujam ta tema - kaip zaislus dalinsis,kur ir kokioj lovoj miegos,uzmate karta kaip as vezimelius internete ziurineju.Bet tai nera didele tema pas mus.Kaip rasiau auksciau,nenoriu kad reiketu liudeti ir aiskinti kur dingo leliukas?
Mano cioce irgi 7-mete.Kol kas dar ne karto neuzklause,kaip tas leliukas i pilva ilindo.Kaip jusu vaikiukai,klausineja?

Atsakyti

Sveikos  :nestuke 

Jungiuos ir aš į jūsų gretas  :D 

Man šis nėštumas jau antrasis, turiu mergytę, kuriai bus 3 metai  :D 

Su pirmaja irgi SM susdraugavom su mamytėm ir dabar dar FB bendraujam, tai grįžau vėl čia  :D 

Mane su pirma visai nepykino, galėjaukalnus nuverst, o dabar pastoviai bloga, dar ne iki vėmimo, bet labai bloga būna, pykina..

Iki pastojant kelis mėnesius buvau pradėjus intensyviai sportuot 4kartus per savaitę, bet ginė uždraudė kolkas visai sportą ir pan., tai sunku buvo pradžioj gulėt ir nielo neveikt vakarais, kai buvau įpratus bėgt visur, sportuot.. 

Kavos geriu vieną puodelį rytais, būna rytų, kai dėl blogumo visai nesinori, bet pamenu su pirma dukryte, tai nuo 5 mėn. Nebegalėjau visai kavos gert, nes labai rūgštis kilo.. žiūrėsim kaip šį kart bus :)

Atsakyti

Labas rytas!

Manes nei per pirma,nei dabar nepykina.Bet kai pradejau maziau valgyti,buna daznai uzeina alkio bangos.Va tada iki galvos sukimosi ir pykinimo,bet tik kokia minute ar dvi....
Mane remuo ede nuo astraus maisto,o ji taip megstu.Dabar kol kas nieko....

Siandien pasidariau lengva kava,kol kas eina visai gerai.Vakar teko kava ispilt...

Atsakyti

As savo cioce (4sav.) nusivedziau pas gyd. Ji sedi klauso,bet galvojau iejo per viena ausi ir per kita isejo.Praejo keletas sav. nieko nesnekam ta tema....(esu turejusi keleta nestumu kur baigesi nelabai graziai,vienas19sav.)... Ateinu viena diena i mokykla jos pasiimti,o prailgintos grupes vadove prieina ir sveikina mane...Apsalau...Sako cioce pasigyre...

 Maniškė irgi nekantravo mokytojai pasakyti, bet mes nusprendėm pasikalbėjusios gal naujiena turėtų likti tik tarp mūsų...tai kol kas tyli...

Tikiuosi, šįkart viskas bus puikiai!!!

Mano mažoji nesidomi kaip ten leliukas įlindo...tik sakį važiuos su manim ir padės gimdys...kad msn vienai nebūtų liūna kol leliuko nebus... :angel2: 

Atsakyti

Sveikos  :nestuke

Jungiuos ir aš į jūsų gretas  :D

Man šis nėštumas jau antrasis, turiu mergytę, kuriai bus 3 metai  :D

Su pirmaja irgi SM susdraugavom su mamytėm ir dabar dar FB bendraujam, tai grįžau vėl čia  :D

Mane su pirma visai nepykino, galėjaukalnus nuverst, o dabar pastoviai bloga, dar ne iki vėmimo, bet labai bloga būna, pykina..

Iki pastojant kelis mėnesius buvau pradėjus intensyviai sportuot 4kartus per savaitę, bet ginė uždraudė kolkas visai sportą ir pan., tai sunku buvo pradžioj gulėt ir nielo neveikt vakarais, kai buvau įpratus bėgt visur, sportuot.. 

Kavos geriu vieną puodelį rytais, būna rytų, kai dėl blogumo visai nesinori, bet pamenu su pirma dukryte, tai nuo 5 mėn. Nebegalėjau visai kavos gert, nes labai rūgštis kilo.. žiūrėsim kaip šį kart bus :)

 Sveika prisijungus į mūsų vis gausėjantį būrį...

 Aš prieš 7 metus sm bendravau...tai dar dabar mes su kuriom per fb draugaujam...susidraugausim ir čia..

Labsi jau suartina tas leliukų laukimas kartu!!!.

Atsakyti

Laba diena, mergaitės :) norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti :) mums be kelių dienų jau 9 savaitės, čia mano trečias nėštumas (turiu dukrytę, kuriai tuoj bus 3 su puse, o praeitais metais turėjau persileidimą, tai dabar labai stengiuosi saugoti žirniuką), pykinti visai nepykina, nei per pirmą nėštumą nepykino, tik visą laiką noriu valgyti, o pavalgius jaučiasi truputį šleikštulys, kavą geriu su pienu kelis kartus per dieną, bet pasidarė nebeskani ji..

Atsakyti