Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Na štai savaitgalis ir baigtas.. Koks jis š.. Kai visą laiką namie. *****, sloga mane nužudys. Jokie naminiai būdai nepadeda atkimst nosies, o vibrocil stengiuosi nepiktnaudžiauti.. Tai vaikštau su atrodo istinusia galva ir visai be skonio receptorių..

Mažas irgi namie, tai apie ramu pagulėjima nėra kalbos..tas jau irgi nebeturi ką veikt, pasiėmė kamuolį paspardyti, gerai galvoju pažaisk, kaip spyrė, aš sukasi kažkaip link jo ir tiesiai tas kamuolys man į pilvą..nemenkai išsigandau, nors jokio labai skausmo nebuvo, bet toks nemalonus duslus smūgis, pas tuos keturmečius jau jėgos normaliai, tai žodžiu sėdžiu dabar graužiuosi ar nieko nenutiko..  :unsure:

O jej kokia beiskundžianti atrodau viskuo, visai man nebūdinga, bet matyt dabar toks laikas pas mane..

Visoms gražios dienos!  :4u:​ 

Nieko neturėtų būti dėl kamuolio 😊 dar per maži jie, kad kas nutiktų.. 

O dėl slogos, nusipirk Breso. Mane gelbėja 😁

Atsakyti
Aš tai geriu Elevit ir man pasakė visą nėštumą ir žindymo laiką gerti, taip įprasta čia Šveicarijoje, visoms duoda tą Elevit. Bet žinokit ir jaučiuosi puikiai, ir nesergu, išvis nesijaučiu kitaip nei kai buvau nenėščia. Ir aš neabejoju čia gerai susiję su tais vitaminais, nes šiaip iš maisto jų tikrai neprivalgydavau. Nagai, plaukai stiprūs labai, na, aišku, ir dėl hormonų gali būti, bet visgi ir dėl vitaminų manau. Tai jaučiu gersiu toliau kaip rekomendavo.

Dabar vis tiek bijau apsirgti, nes vyras serga... Tai užsikrėsti daug šansų. Plius dirbu ligoninėje, bet ten būnu beveik visąlaik su kauke.
Atsakyti

Sveikos ☺️ buvau trumpam dingus, gimtadieninė savaitė pirmagimio buvo 😁 

Grįžtu į ritmą, trečiadienį jau darban.. 

Nusipirkau lidl džinsus 40 dydžio, bet visgi per maži, o vaikas išmetė čekį . Gal kuriai reik už 7€?

Hihi, atpažinau dabar tave iš TD liepinukų grupės feisbuke! :) graži labai šeimyna :4u:

Labutis :) maniškio šeštadieni gimtadienis, tai švęsime sekmadienį :D jau užsakiau žaidimų kambarį. Liko tik vaišių stalą parūpinti. Tikiusi svečiai susirinks, gal jau epidemija atslūgs. 

Pati tokia tingine pasidariau. Atrodo miegočiau ir miegočiau. 

Pagaliau karts nuo karto judesiukus jaučiu :D tuos tikruosius. Kažkaip ši karta mažiukas neskubėjo su mama sveikintis ;) 

kaip kitos jaučiatės ? Kaip sveikata? :)

Čia ką, paskutinė liksiu laukianti judesių? :D 

Aš tai pavargstu greitai labai. Vis pajaučiu, kad nueinant įprastą atstumą norisi griūt pamiegot, kai anksčiau net nejausdavau, kad judėjau :D

Na štai savaitgalis ir baigtas.. Koks jis š.. Kai visą laiką namie. *****, sloga mane nužudys. Jokie naminiai būdai nepadeda atkimst nosies, o vibrocil stengiuosi nepiktnaudžiauti.. Tai vaikštau su atrodo istinusia galva ir visai be skonio receptorių..

Mažas irgi namie, tai apie ramu pagulėjima nėra kalbos..tas jau irgi nebeturi ką veikt, pasiėmė kamuolį paspardyti, gerai galvoju pažaisk, kaip spyrė, aš sukasi kažkaip link jo ir tiesiai tas kamuolys man į pilvą..nemenkai išsigandau, nors jokio labai skausmo nebuvo, bet toks nemalonus duslus smūgis, pas tuos keturmečius jau jėgos normaliai, tai žodžiu sėdžiu dabar graužiuosi ar nieko nenutiko..  :unsure:

O jej kokia beiskundžianti atrodau viskuo, visai man nebūdinga, bet matyt dabar toks laikas pas mane..

Visoms gražios dienos!  :4u:​ 

tie vaikiukai gimdoj yra kaip vandens pripildytam balione. Ir jei pilną vandens balioną mestum ant žemės - jame esančiam dalykui nieko nenutiktų, pasijustų tik vibracija nuo vandens :) tad nepanikuokit, bet jei maus pilvą, nuvažiuokit pasitikrint dėl savo ramybės :4u:

Atsakyti

Hihi, atpažinau dabar tave iš TD liepinukų grupės feisbuke! :) graži labai šeimyna :4u:
Nu nu 😁 tai prašom dabar prisistatyti 😜 ačiū 😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellizimo: 04 vasario 2019 - 22:21

Aš irgi judesiukų jokių dar nejaučiu ir pagal daktarą iki bent 20sav. nejausiu, nes placenta priekyje.

Atsakyti

Labas visoms! :) 

Nieko neturėtų būti dėl kamuolio 😊 dar per maži jie, kad kas nutiktų..  O dėl slogos, nusipirk Breso. Mane gelbėja 
Ačiū labai už paguoda dėl kamuolio, nuraminot.  :4u:  Aquabona  taip pat  :4u:  labai gražiai ten viską surašei apie vandens balioną.  :rolleyes: 

Aš tai geriu Elevit ir man pasakė visą nėštumą ir žindymo laiką gerti, taip įprasta čia Šveicarijoje, visoms duoda tą Elevit. Bet žinokit ir jaučiuosi puikiai, ir nesergu, išvis nesijaučiu kitaip nei kai buvau nenėščia. Ir aš neabejoju čia gerai susiję su tais vitaminais, nes šiaip iš maisto jų tikrai neprivalgydavau. Nagai, plaukai stiprūs labai, na, aišku, ir dėl hormonų gali būti, bet visgi ir dėl vitaminų manau. Tai jaučiu gersiu toliau kaip rekomendavo. Dabar vis tiek bijau apsirgti, nes vyras serga... Tai užsikrėsti daug šansų. Plius dirbu ligoninėje, bet ten būnu beveik visąlaik su kauke.
Aš pirmą nėštumą irgi visą gėriau Elevit. Ir tikrai jaučiausi puikiai, tik kelias dienas sloga pavasarį. O šį kartą jau planavau pirkt, bet papuolė po akim kažkieno pasisakymas, kad būtent po Elevit labai vaikučiai būna alergiški, o mano pirmasis kaip tik maisto kai kuriems produktams alergiškas ir plius atominis dermatitas nuo pat mažų dienų. Ir kažkaip nebepirkau tų vitaminų sau, aišku tikėti ir sakyti, kad 100% nuo jų tikrai negaliu, tikiu, kad tai gali būti tik sutapimas..  :unsure:

Šiandien jau geresnė nuotaika pas mane, sloga lyg traukiasi, darbe neblogai padirbėjau, yra energijos, tik galvą kažkaip pasilenkiant suskausta, bet galvoju kad čia gal nuo to, kad dar nosis kažkiek užsikimšus..

Liko lygiai savaitė iki susitikimo su pilvuko gyventoju/-ja.  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summerday's: 05 vasario 2019 - 13:43

Sveikutes :) kaip smagu,kad visoms viskas gerai ;) aš jau lovytę ir čiužinuką nusipirkau. Rytoj jau turėtu atvažiuoti. ;) tai kaip ir pagrindą turiu. Kažkaip ši karta anksti pirktis pradėjau :D

Atsakyti

Vakar išėjau su draugėm pasivaikščiot, tai taaaip pavargau! Grįžinėjant garsiai svajojau apie lovą ir pietų miegelį :D

Iki kada gersi gepretixą? Kiek tau dabar laiko? :)

Nežinau tiksliai. Mano gimda tamposi visom pozom belekaip, tai dėl to išrašė. Kolkas iki 22 savaitės tikrai gersiu, tada žiūrėsim.

Atsakyti

Labukas visoms :)

del vitaminu as ir daug prisiklausius :( kiek cia tiesos neaisku. Dar daug straipsniu ir pasakojimu,kad po skiepu visos alergijos maziukams atsiranda :(

as geriu pregnant care,su pirmuoju geriau ir dabar geriu :) aciu dievui be alergiju.  Zinoma,primaitinimo pradzioje visokiu paberimu buvo,bet viskas praejo :))

Atsakyti

Sveikutes! :4u: 

Šiandien man laisvadienis! :D Tikras, nes vaikas darželyje, vyras darbe, o aš viena namie  :rolleyes: žodžiu tikras poilsis!

Taip užsinorėjau bulvyčių fri, kad net važiavau iki parduotuvės nusipirkt, prisikepiau kalną ir viską suvalgiau..  :oh: sveika mityba vadinasi..  :D 

Atsakyti

Sveikutes :) kaip smagu,kad visoms viskas gerai ;) aš jau lovytę ir čiužinuką nusipirkau. Rytoj jau turėtu atvažiuoti. ;) tai kaip ir pagrindą turiu. Kažkaip ši karta anksti pirktis pradėjau :D

Ankstyva 😁 aš dar nieko neturiu. Visiškai 🙈 lauksiu lyties patvirtinimo, jei netyčia bus pana, tai draugės daug visko atiduos 😁 tikiuosi. 

Atsakyti

Ir as nieko neturiu :) bet realiai kai toks mazas skirtumas bus tarp vaikuciu,tai daug kas tiks pirmojo maziuko :)) vezimas tai tikrai ir nesvarbu kokios spalvos,pirkom gera patogu ir labai manevringa😇 lovyte turim :) gal va reiks pamastyt apie kokybiska nesiokle :))) o rubeliai tai paskutini menesi bus perkami jei mergaite :)),o jei berniukas visko daug ir grazaus turiu :)))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobuliux: 07 vasario 2019 - 01:29