Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Kaip sausiui. Su nuolaida.

 

 

 

 

Šilta visai...

Bet kažkaip norėtųsi trumpam žiemos su sniegu, o paskui kad pavasaris normalus nes šitas oras man atrodo mane veikia, niūru kažkaip, tarpais depresija puola :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 24 sausio 2020 - 14:47

nu jau ne! sausis baigiasi, tai nebuvo sniego, nu ir nereik!  man šita žiema tobula, būtent todėl, kad nėra sniego. nors va girdėjau kitai savaitei žada jau šitos zarazos... Buvo jau gi kažkuri tokia pat žiema, pats laikas pasikartoti tokiai nuostabiai žiemai Lietuvoje :D nesitikiu Ispanijos klimato, tai bent jau tokios žiemos lai būna :D 

Atsakyti

.....čia turėtų prieiti Orage....

Atsakyti

.....čia turėtų prieiti Orage....

kaip prieis, taip ir išeis :lol: nėra čia ko jai vienai džiaugtis, tegu ir jinai pasigrūzina nors vieną žiemą be sniego, kaip aš beveik kasmet su sniegu!  :bebe: 

Atsakyti

Frofesore, įdegti galima ir snieguotuose kalnuose, gal pabandyk kartelį  :rolleyes:​ 

 

Ne ten parašiau  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 24 sausio 2020 - 18:22

Frofesore, įdegti galima ir snieguotuose kalnuose, gal pabandyk kartelį  :rolleyes:​ 

Ne ten parašiau  :D

nu tu juokauji? ne tik kad sniegą siūlai, bet dar ir į kalnus lipt?  :blink:  aukščiausia kur galiu užlipt, tai tik baro kėdė prie pool bar'o   :lol: ne ne brangioji, man reikia karščio, saulės, gulto, ir jūros/baseino :D ne poilsis man kojeles varginti :D 

Atsakyti

Not your kind of pool, right?

https://www.alamy.co...-168553960.html

Atsakyti

Aš tai šildytis galiu nebent taip 🤣😂 atostogų dar nenusimato keletą metų šiltų 😁


Pridėta:

Atsakyti

Aš tai šildytis galiu nebent taip 🤣😂 atostogų dar nenusimato keletą metų šiltų 😁

labai jau stilinga virykle. Gerai, kad  Tau siluma per kiauras sienas neiseina :) o tai sildyk ne sildes :) O  gal Tu cia apie maisto sildyma kalbi :)

Atsakyti

labai jau stilinga virykle. Gerai, kad  Tau siluma per kiauras sienas neiseina :) o tai sildyk ne sildes :) O  gal Tu cia apie maisto sildyma kalbi :)

Ne ne, va sėdėsiu prie orkaitės ant šildomų grindų ir įsivaizduosiu, kad kokiam Egipte ae Karibuose.... Svarbu gera fantazija 😂🤣

Atsakyti

Ne ne, va sėdėsiu prie orkaitės ant šildomų grindų ir įsivaizduosiu, kad kokiam Egipte ae Karibuose.... Svarbu gera fantazija 😂🤣

 jau ko ko, bet  fantazijos  ir kurybiskumo Tau netruksta  todel, net neabejoju, kad  deginsi bamba  ant realaus smelio :) kad ir Egipte :)

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20200129-164333.jpg   131,86KB   4 Parsiųsta kartų

:B

Kai espreso porcijukę padaro į latte puodelį 

Atsakyti