Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušinienės & omletai

QUOTE(navel @ 2005 09 27, 10:38)
na as tai omletus keptuveje kepu....ypac skanus ispaniskas omletas...



O ispaniškas tai čia kaip daromas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 09 27, 17:48)
O ispaniškas tai čia kaip daromas?  g.gif

turėtų būt su bulvėmis manau wink.gif
Atsakyti
Aš kepiau omletus su pievagrybių įdaru, nusprendžiau pasidalinti ir su jumis. Suplaku 5 kiaušinius, truputį druskos, kokius 400ml gazuoto mineralinio vandens ir apie 200g miltų. Vienu žodžiu tešla turi būti skystoka kaip lietiniams. Paruošiu tešlą ir palieku, tada pasiruošiu įdarą. Rūkytą šoninę supjaustau kubeliais ir pakepinu, dedu kubeliais supjaustytus svogūnus, tada supjaustytus pievagrybius,juos pjaustau tokiom kaip ir juostelėm. Kai viskas suminkštėja, dedu druskos, pipirų ir grietinės. Tada kepu omletus kaip lietinius, dedu įdarą, suvynioju ir dedu į skardelę, užtarkuoju fermentiniu sūriu ir kokiai 20min į orkaitę.
Atsakyti
Mano firmine kiausiniene darosi labai lengvai, bet kas paragauja tai thumbup.gif

Porcijai 2 asmenims reikes:

1. 5-6 kiusiniu
2. 5-10 zuvies pirsteliu
3. 1pomidoro
4. 1-2 agurkeliu (zaliu)
5. 1 nediduka parauginta agurkeli
6. salotos lapu, ar pekino kopusto(nedaug)
7. 3 saukstai pomidoru padazo
8. saukstas majonezo
9.prieskoniu, kuriuos labiausiai megstate

I gerai ikaitinta keptuve su laseliu alyvu aliejaus suberti smulkintus zuvies pirstelius(pirsteli dalinu i 4-5 dalis) apkepus pirsteliams, kulti i keptuve kiausinius. Ne viena ant kito, o ratu ant pirsteliu. NEMAISYTI. Pagardinti prieskoniais ir primazinti ugni. Per ta laika kol kepa kiausinukai, susipjaustyti turimas darzoves(kubeliais). Majoneza sumaisyti su pomidoru padazu.
Gryztame prie keptuves:) Po susiformavusiu storu blynu kisama plati mentele ir apverciama, pakepinama. Tada dalinama i dvi dalis dedama i placia lekste, gausiai uzpilama turimu padazu, paskirstoma tolygiai, beriamos supjaustytos darzoves ir dar karteli pagardinama prieskoniais. Skanaus!
Galima deti ir svoguno laisku ir pievagrybiu, poru, pjaustytu morkyciu. Kitaip tariant ka randame saldytuve...

P.S Gal as per smulkiai isdesciau visa eiga, bet taip lengviau isgauti norima vaizda:) Galima puikiai pavaisinti netiketai uzpuolusius draugus:)
Atsakyti
Labas , gal yra cia tokių prie ,,pensijinio"amžiaus , kurios prisimena tarybinio darželio ypatumus. Ten duodavo tokią purią kiaušinienę kepama didelėje skardoje.Atnešdavo į grupę supjaustytą keturkampiais gabalais . Ji lėkštėje kaip želė stovėdavo.Gal kas žinote kaip tokią išsikepti. 4u.gif Labi prašau drinks_cheers.gif
Atsakyti
OMLETAS SU SOJOS DRIBSNIAIS
porą kiaušinių išplaku, tada įpilu kelis šaukštus pieno arba vandens, vėl išplaku, dedu pora šaukštų sojos dribsnių (būna pirkti prie sveiko maisto), prieskoninių žolelių (labai skanu pvz. su Provanso žolelėm) arba žalumynų (vasarą nerealiai skanu su laiškiniais česnakais) ir kepu uždengtą (radau forume šį patarimą, tada omletas labai gražiai išsipučia). tik iškepus ilgai nelaukit, nes pastovėjęs subliukš.
dar variacija - jei norit dar minkštesnio ir puresnio, galima dėti ketvirtadalį pakelio pertrintos varškės (aš naudoju liesą), tik tada būtinai įdėkit prieskoninių žolelių, pvz. kokių nors bazilikų.
Atsakyti
Omletų receptukai 4u.gif
http://www.delfi.lt/...men/food/?c=125
Atsakyti
Sveiki!!!

Jau kiek laiko is galvos neiseina omletas, kuri senais laikais mokyklos valgykloje valgydavau. Jis toks lekstej budavo kalades formos.Turiu omeny, gerai iskiles, kvadratiskai supjaustytas, purus, minkstas, sultingas.... bigsmile.gif ....ech, net dabar silpna darosi prisiminus....Bandziau ji pati keptis, bet visai nepavykdavo cray.gif Internete irgi nieko doro neradau. Gal kas isduotumet butent sio omleto receptuka?! help.gif
Atsakyti
Mano omletas ne kaladės formos, bet irgi purus ir sultingas. Metaliniame dubenėlyje išplaku pora kiaušinių, įberiu vegetos, druskos ar prieskoniu kiaušiniams, pieno įpilu. Užkaičiu neideli puodą su vandeniu, ant jo statau dubenėlį su kiaušinių plakiniu, uždengiu dangteliu ir palieku kaisti ant viryklės. Maišyti jei nori galima, bet nebūtina. Aš nemaišau. Tuomet vientisesnis gaunasi. Kai jau kiaušinis susitraukia, galima valgyti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 04 02, 11:11)
Mano omletas ne kaladės formos, bet irgi purus ir sultingas. Metaliniame dubenėlyje išplaku pora kiaušinių, įberiu vegetos, druskos ar prieskoniu kiaušiniams, pieno įpilu. Užkaičiu neideli puodą su vandeniu, ant jo statau dubenėlį su kiaušinių plakiniu, uždengiu dangteliu ir palieku kaisti ant viryklės. Maišyti jei nori galima, bet nebūtina. Aš nemaišau. Tuomet vientisesnis gaunasi. Kai jau kiaušinis susitraukia, galima valgyti.  rolleyes.gif




tai jis panasus gaunasi kaip paprastoj keptuvej keptas?Toks birus?tada kiausiniai sutirsteja ir aplinkui plaukia pieno skystymas. Man sis budas irgi skanus.Bet tas omletas, apie kuri as svajoju, ant virsaus net plutele turedavo. Ir truputi kitoki skoni turi. g.gif Bet , aciu uz atsakyma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinciune: 02 balandžio 2006 - 12:11
QUOTE(vinciune @ 2006 04 02, 12:06)
tai jis panasus gaunasi kaip paprastoj keptuvej keptas?Toks birus?tada kiausiniai sutirsteja ir aplinkui plaukia pieno skystymas. Man sis budas irgi skanus.Bet tas omletas, apie kuri as svajoju, ant virsaus net plutele turedavo. Ir truputi kitoki skoni turi. g.gif Bet , aciu uz atsakyma biggrin.gif

Ir aš to omleto kaip mokykloje būdavo noriu drinks_cheers.gif man atrodo ir dabar darželyje vaikams tokius daro, gal kas pažįstamų virėjų turi, kurios dirba darželyje, ar mokykloje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vinciune @ 2006 04 02, 14:06)
tai jis panasus gaunasi kaip paprastoj keptuvej keptas?Toks birus?tada kiausiniai sutirsteja ir aplinkui plaukia pieno skystymas. Man sis budas irgi skanus.Bet tas omletas, apie kuri as svajoju, ant virsaus net plutele turedavo. Ir truputi kitoki skoni turi. g.gif Bet , aciu uz atsakyma biggrin.gif

Bandyk kepti orkaitėj įsitačiusi į vandens vonią (indą su plakiniu įstatyk į indą su vandeniu)
Atsakyti