Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
ziedai mums abiems yra sventas reikalas smile.gif nesiojam abu, tik vyras darbe nusiema kad nesubraizyu
Atsakyti
Vyras nesioja VISADA, o as tik tada, kai kur nors iseinu ir tai per skubejima pamirstu doh.gif
Atsakyti
as nesioju visada ir visalaik rolleyes.gif vyras nesioja irgi, kartais del darbo nusiema, nes jau nubrozdintas tas ziedeleis, o tik keli men praejo verysad.gif
vestuvini kartu su suzadetiniu ziedeliu nesioju, va thumbup.gif
Atsakyti
Aš nešioju, nes tas žiedas labai gražus rolleyes.gif Nusiemiau tik kai buvau paskutinį mėnesį neščia ir ištino rankos.
Atsakyti
mes kol kas nesiojame abu, nes dar tik 1.5 metu kaip vede blush2.gif bet dar pries vestuves sutarem, kad jeigu vyrui trukdys darbui (stalius dirb su medienos staklem) ar matys kad gali buti pavojinga, tai nenesios, bet prirato ir jam nei motaais, thumbup.gif juokiasi turbut butu keista, kad jeigu jau ziedo nebutu wub.gif
Atsakyti
Kai susirasem tai nenesiojom ziedu, o po viestuviu baznycioj abu nenusijimam, aj tiesa buvau nusiemus paskutinius nestumo nemesius nes labai pirstai istino
Atsakyti
Mes nesiojam, bet to vienas is kito nereikalaujam tiesiog abu to norim bigsmile.gif
Atsakyti
Aš nešioju, tačiau ne todėl, kad tai vestuvinis, man šiaip jis patinka, be jo dar visada nešioju mamos dovanotą žiedelį wub.gif Ir vieną ir kitą pakaitom nešioju ant abiejų rankų (nes, tiesą sakant, nežinau, ant kurios reik nešiot blush2.gif )
Mano vyras nešioja taip pat (nebeišeina nusimaut lotuliukas.gif )
Atsakyti
Mūsų su vyru žiedai gražūs pagal užsakymą daryti, išgraviruoti. Bet mes jų abu nenešiojame tongue.gif , Net nežinau, kaip tai išėjo, iš pradžių nešiojome, tačiau darbe patarė nusiimti, dėl darbo saugos reikalavimų, po to pamažu, pamažu ir atpratome. Aš dabar kaip jau ir ten nedirbu, tačiau jokių žiedų nenešioju. (nors kažkada mėgau). ax.gif , Kas norės ir su žiedu ir be jo į kairę nueis lotuliukas.gif .O mes kartu jau apie 6m ir 10mėn. thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis tai nešioja,nenusiima praktiškai niekada, o aš kartais pamirštu.
Atsakyti
kai tik vedem ziedus nesiojom.taip grazu budavo ziuret i rankas,kazkas naujo ,grazaus.o dabar nebenesiojam abu.uzsidedam prie progos. blush2.gif
Atsakyti
Aš nešioju visada, nenusiimu, o vyrui darbe negalima būti nei su žiedais, nei laikrodžiais, pageidautina, kad rankogaliuose net sagų nebūtų. Taigi jis nešioja tik laisvadieniais, ar šiaip progai esant.
Atsakyti