Įkraunama...
Įkraunama...

Tikėjimas Kalėdų Seneliu

Mano mažoji tiki,mūsų kaimynas visada persirengia kalėdų seneliu ir ateina sveikinti .tai mažoji net užsikirsdama sako eilėraščius,ir tikrai labai tiki..Pati tikėjau iki 6 metų, poto pagavau tėtį po egle
Atsakyti
Maniskiui 9 metai. Bet jis taip tiki Kaledu seneliu, kad man net sirdi suspaudzia.
Atsakyti
Sveikos mamos , nežinau kur dėti ir labai neturiu laiko, tai idėsiu čia ,o jūs jau perkelkit, nes kažkada žadėjau Senelio adresą


Santa Claus, Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle, Finland

Na ,kai gauna vaikai atsakymą , tai kaip gali netikėti ,pats patiki smile.gif
Atsakyti
na vat papasakosiu kaip man ten buvo su tuo Kaledu Seneliu biggrin.gif atsimenu kai buvau kazkur 6 metu tai jau nebelabai tikejau... Viena karta pries Kaledas jau buvau labai isitikinus kad Kaldu Senelis neegzituoja... Ir sugalvojau isknist spynta ir susirast dovanas.... Ilgai ieskojau ir niekur negalejau rastidovanu... Jau bebuvau praradus vilti kad kad Kaledu senelis neegzistuoja... Bet staiga man i galva sove tokia mintis paieskoti dar vienoje spintojue dovanu... buvau zemute... tai pasistaciau kede ant jo "pufika" ir siaip taip uzsilipau.. poto astsidariau "antrasoli" (ta kur ant spintos stovi)... praskleidziau paklodes ir VUALIA!!! DOVANOS!!! atsimenu buvau labai patenkinta kad istikkinau save kad nera kaledu senelio o dovanas perka teveliai.... Bet staiga grizo mama.. Pamate isimtas dovanas is spintos ir laaaaaaaabai mane apreke.... BEt vistiek buvo smagu wink.gif
Atsakyti
Seip as kai buvau maza gan ilgaitikejau seniu salciu nes taip mane auklejo mama kad jis yra ir sventai tikejau iki kokiu 10 metuku kai pagaliau radau pries kaleda senio salcio dovana pas mama spintoje,ir tada viska suzinojau bet kazkaip buvo smagu vaikysteje tiketi kad jis yra laukti dovanu lotuliukas.gif ,tad dabar aukleju savo suneli kuris yra dar maziukas bet nuo mazu dienu sakau kad jis yra vakar susede visa seimyna paraseme seniui salciui laiska,sakom suneliui jis ji perskaitys
user posted image
ir atsius to ko tu nori,,,
Tad tikiuosi ir mano sunus ilgokai nezinos kas tas senelis saltis lotuliukas.gif
Atsakyti
sunui jau 11, tai bus pirmos kaledos, kai jis zino tiesa,pats psake kad dabar jau neidomu,zinau kas yra kas ir negaliu daug daigtu prasyt, iki tol kai jis rasydavo laiska, jei jo noras budavo super brangus, bandydavau ji visaip gudriai perkalbet ir pakeist i kazka paparastesnio ir man tai sekes gan puikiai thumbup.gif ,tiesa suzinojo labai keistai blink.gif , apie pora men po klaedu masinoj rado ceki su daigtu sarasu kuriuos rado po eglute,tada ir issiaiskinom,papasakojau viska,bet jam buvo labai sunku patiketi, kad visus tuos metus mes jam dejom tokias dovanas, kurios musu kisenei tikrai buvo per brangios, bet vardan to kaledinio stebuklo mes darem viska kad tik vaikas gautu tai apie ka svajojo visus metus biggrin.gif 4u.gif wub.gif
mazoji savaime suprantama tiki ir kasdien pries kaledas pries miega sneka su kaledu seniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ne tik vaikai tiki blush2.gif as pati tikiu user posted imagetikiu, kad tikrai,kazkur toli toli yra tas kaledu senisuser posted image- gal ne visiems dovanas atnesa, bet juk jis YRA!!!!!user posted image
Atsakyti
iki 5 metu... verysad.gif paskiau apsimetinejau, kad tikiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tikėjau maždaug iki 7 metų.. biggrin.gif o vėliau iki kokių 10 metų apsimetinėjau, kad tikiu lotuliukas.gif labai norėjau tikėti tuo Kalėdų Seneliu, vis linksmiau būdavo, kai galvodavau kad į namus senelis ateina ir dovanas padeda ax.gif 000054.gif
Atsakyti
Sunus tikejo mazdaug gal iki 9 metu..na poto jau mokykloje viska daug suzino biggrin.gif bet vat tarkim vienu atveju vistiek tiki....mes pabarsteme sniego namie,padareme ****** is lauko,pravereme langa,ir ..po egle palike dovanas,pakvieteme sunu....na va Kaledu senis,ka tik,ka tik isejo,tik pedos ir sniegas liko.......puole pro langa ziureti,na pasirode,jam kad tikrai is uz kampo smurkstelejo...tai vat iki siol tiki,kad tikrai kazkas atejo ir paliko dovanas,kazkas mistisko jam nuo to karto wub.gif
Atsakyti
dukrytei 7, šiais metais pradėjo lankyti mokyklą, Kalėdu Seneliu tiki ir dar kaip bigsmile.gif šiandien visą dieną rašė jam laiškus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 10 05, 21:58)
Sunus tikejo mazdaug gal iki 9 metu..na poto jau mokykloje viska daug suzino biggrin.gif bet vat tarkim vienu atveju vistiek tiki....mes pabarsteme sniego namie,padareme ****** is lauko,pravereme langa,ir ..po egle palike dovanas,pakvieteme sunu....na va Kaledu senis,ka tik,ka tik isejo,tik pedos ir sniegas liko.......puole pro langa ziureti,na pasirode,jam kad tikrai is uz kampo smurkstelejo...tai vat iki siol tiki,kad tikrai kazkas atejo ir paliko dovanas,kazkas mistisko jam nuo to karto wub.gif

Kaip faina 4u.gif wub.gif
Atsakyti