Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo... O ką darytumėte kitaip?

labai smagu savo vestuvese.. jei ir keisciau, tai tik vieninteli dalyka: maista, nepagaileciau pinigu vyrejoms, nes dabar buvo nelabai kas... doh.gif o siaip ir sveciai ir vyras, net ir oras, kai lauke beveik +40 buvo nuostabu wink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
GALIMA SAKYKI , KAD NIEKO NEKEISČIAU, TIK PUOKŠTĘ UŽSISAKYČIAU KITAME SALONE .
O VISA KITA TAI TIKRAI NEPAKARTOJAMA thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, as tai keisciau sukuosena ir nepalikciau palaidu plauku, nes mano garbaneles vejas istase, o be to ir nuometas visa laika krito ir krito, tai labai nemalonu buvo. O be to, nusivyliau vakaro vedeju, nes sumokejom nemazus pinigus, o jis tik su akordeonu pagrojo mus sutikdamas na ir max 2 zaidimus pravede. Viskas! Dar ir dabar truputi pikta ant jo blink.gif
O siaip daugiau viskas buvo nuostabu! wub.gif Net lietaus, kuri pranesinejo vestuviu diena nebuvo ne laso!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif Dar noriu tokios sventes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taya: 31 rugpjūčio 2006 - 20:16
Na aš pergalvojau.. kad irgi nieko nekeisčiau.. visiškai.. wub.gif Tą dieną nepatyriau absoliučiai jokio streso.. net ir sėdėdama kirpykloje su mama ir seserimis.. ir atsiliepinėdama į tėčio skambučius.. kad GAL MES JUOKAUJAM.. JAU VĖLUOJAM ir t.t. doh.gif lotuliukas.gif
Žodžiu buvau davolna kaip belekas.. esu be galo patenkinta šukuosena.. makiažu.. neprireikė nei jokių bandomųjų.. rolleyes.gif Puokštė irgi labai patiko.. suknelė irgi buvo superinė.. nereikėjo nešioti padalkų viena ranka (teko matyt, kaip kitos sunkiai paeina.. kai reikia ją visą susikelti, kad paeitų ir kad jaunikis nemindžiotų doh.gif ).. batelius irgi superinius nusipirkau.. nors ir nenešiojau nei dienos prieš vestuves, kad apsiprastų koja, jaučiausi taip patogiai su jais.. kad turbūt retai su kuriais taip jaučiuosi.. smile.gif Nors šiaip nenešioju aukštakiulnių, su šiais nei kojos nuvargo.. nei nutrynė.. nei dar kas buvo.. thumbup.gif
Nuotraukom irgi esu nerealiai patenkinta.. ir pati fotografė žiauriai čiotka.. smile.gif 22 metų panička.. smile.gif Restoranas buvo puikus... nekalbu ja apie maistą.. kad geresnio turbūt ir įsivaizduoti negalėčiau.. smile.gif Tortu iš Bijolos ( dar viena iš tą firmą garbinančių lotuliukas.gif ) irgi esu 100 proc. patenkinta.. smile.gif
Žodžiu viskas vyko tiesiog idealiai.. wub.gif Net ir oras nusklilo.. visą savaitę prieš vestuves lijo... per jas švietė saulė (buvo saulėta, bet nekaitino thumbup.gif ).. o paskui toliau tęsėsi lietūs.. doh.gif
Na tiesiog tikrai.. viskas buvo kuo puikiausiai.. viską suspėjom.. viską įgyvendinom.. ir nekeisčiau visiškai nieko.. wub.gif
Atsakyti
Dikse, buk gerute, parasyk man i a/z savo fotografes koordinates, jei negaila blush2.gif
Ir paidalink kur gavai ir kaip gali atrodyti aukstakulniai, kurie nei nutryne, nei kojos pavargo-skamba nerealiai, nes pradejau jau pries metus ieskoti, kol ne ruduo, bet nieko panasaus, o tai juk be galo svarbu, kad kojytes nevargintu unsure.gif
Papildyta:
Beje, Dikse, organizuojam Kauno nuotaku meetuka, gal prisijunk!?
Ir apie Robie Williamsa papasakosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milaniukas @ 2006 09 01, 09:14)
Dikse, buk gerute, parasyk man i a/z savo fotografes koordinates, jei negaila blush2.gif
Ir paidalink kur gavai ir kaip gali atrodyti aukstakulniai, kurie nei nutryne, nei kojos pavargo-skamba nerealiai, nes pradejau jau pries metus ieskoti, kol ne ruduo, bet nieko panasaus, o tai juk be galo svarbu, kad kojytes nevargintu unsure.gif
Papildyta:
Beje, Dikse, organizuojam Kauno nuotaku meetuka, gal prisijunk!?
Ir apie Robie Williamsa papasakosi blush2.gif


Viską atsakiau į AŽ.. rolleyes.gif

O apie Robbie papasakoti tai VISADA..! bigsmile.gif wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 31, 22:23)
Na aš pergalvojau.. kad irgi nieko nekeisčiau.. visiškai..  wub.gif Tą dieną nepatyriau absoliučiai jokio streso.. net ir sėdėdama kirpykloje su mama ir seserimis.. ir atsiliepinėdama į tėčio skambučius.. kad GAL MES JUOKAUJAM.. JAU VĖLUOJAM ir t.t.  doh.gif  lotuliukas.gif
Žodžiu buvau davolna kaip belekas.. esu be galo patenkinta šukuosena.. makiažu.. neprireikė nei jokių bandomųjų..  rolleyes.gif Puokštė irgi labai patiko.. suknelė irgi buvo superinė.. nereikėjo nešioti padalkų viena ranka (teko matyt, kaip kitos sunkiai paeina.. kai reikia ją visą susikelti, kad paeitų ir kad jaunikis nemindžiotų  doh.gif ).. batelius irgi superinius nusipirkau.. nors ir nenešiojau nei dienos prieš vestuves, kad apsiprastų koja, jaučiausi taip patogiai su jais.. kad turbūt retai su kuriais taip jaučiuosi.. smile.gif Nors šiaip nenešioju aukštakiulnių, su šiais nei kojos nuvargo.. nei nutrynė.. nei dar kas buvo..  thumbup.gif
Nuotraukom irgi esu nerealiai patenkinta.. ir pati fotografė žiauriai čiotka.. smile.gif 22 metų panička.. smile.gif Restoranas buvo puikus... nekalbu ja apie maistą.. kad geresnio turbūt ir įsivaizduoti negalėčiau.. smile.gif Tortu iš Bijolos ( dar viena iš tą firmą garbinančių  lotuliukas.gif ) irgi esu 100 proc. patenkinta.. smile.gif
Žodžiu viskas vyko tiesiog idealiai..  wub.gif Net ir oras nusklilo.. visą savaitę prieš vestuves lijo... per jas švietė saulė (buvo saulėta, bet nekaitino  thumbup.gif ).. o paskui toliau tęsėsi lietūs..  doh.gif
Na tiesiog tikrai.. viskas buvo kuo puikiausiai.. viską suspėjom.. viską įgyvendinom.. ir nekeisčiau visiškai nieko..  wub.gif

idomu butu pamatyti tavo suknele jei galima blush2.gif ir batelius ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na aš manau, kad pakeisčiau tik vieną, sustabdyčiau tas akimirkas, kad viskas vyktų kelis kartus lėčiau wub.gif Muzikantui pranesčiau iš karto, kad netardytų mano liudininkų, liudininkas buvo pasimetes vienu momentu. Na man nė nekilo minties prašyti, kad patylėtų kur reikia blink.gif na čia jau aš žiopla...bet tai nuotaikos negadino, o tik sumaniai privertė liudininkus išsisukti.
Beje aš ir vilkėjau suknutę, kurios nereikėjo tampytis...(na tik jaunikis vis "lipo" ant manęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai teko prisaugoti...Ir bateliai iki 3val. ryto namo kojoms, reikalaujančioms ortopedinių batelių, nenutrynė, kojos nepavargo per daug thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 09 01, 21:31)
idomu butu pamatyti tavo suknele jei galima blush2.gif ir batelius ax.gif


Čia gali pasižiūrėti..

Diksės ir jos berniukėlio vestuvės.. blush2.gif

O čia mano batyčiai.. smile.gif Na.. be jokių kvarbatkų ar pagražinimų... bet užtai nerealiai patogūs.. rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Na mes savo vestuvems negavome 2 vietu, kuriose labai norejom svesti vestuves, nors jau skambinomes 5 men pries vestuves, bet geila jau buvo uzimta, tai liko kas liko ir likom nepatenkinti, nei vieta nei maistu. Su fotografe nevisas smulkmenas suderinom tai kaikuriu nuotrauku (kokiu labai norejau neturim).Bet seip nuotraukomis kurias turim ir fotografe esame labai patenkinti labai faina. Ir patarimas, labai gerai apgalvokit ka kvieciate i pirsliua-liudininkaus, nes nuo ju labai daug kas jusu vestuvese priklauso.
Na visa kita buvo nuostabu. biggrin.gif
Ta diena abu jautemes nuostabiai, pakyleti,laimingi, artimi vienas kitam ir nekreipeme demesio i nieka kita,viskas atrode idealu, bet tik po vestuviu apmasteme, kad gal tas ar kitas pasirinkimas butu buves geresnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driuska: 02 rugsėjo 2006 - 11:56
Kadangi visa šventę planavomir organizavom patys, po vestuvių galvojau kad jau galiu knyga parašyti apie tai ką daryt ir ko nedaryt
Iš esmės nieko keisti nenorėčiau... gal tik pėdkelnes ( nes dėjausi kojines virs keliu nors siaip ju nemegstu, bet drauges sake kad labai patogu)
Ir gal į pulka pasirinkčiau kitus žmones

o šiaip- prisiminimai tik geri

Galiu pasakyt ir ką būtinai pakartočiau- jachta ir kelionę per Panemunės pilis- mes tuokėmės 10 val ryto ir iki baliaus turejom labai daug laiko- pora val paplaukiojom Kauno mariose ir tada važiavom link Jurbarko- ten yra piliakalnių, pilių- labai smagu buvo ir gražu. Aišku kai su vestuvine suknele reikia lipti į kalną arba laiptais į pilies bokštą- tuo metu tą malonumą galima pavadinti ekstremaliu, tčciau prisiminimai kuo nuostabiausi:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIAN: 02 rugsėjo 2006 - 12:02
aš pakeisčiau tik muzikantus, t.y. sudaryčiau su jais sutartį, nes atvažiavo visai kiti, negu mes tarėmės, ir programos nebuvo, tai ir sumokėjome mes jiems mažiau nei pusę sumos mad.gif o šiaip viskas buvo nuostabu wub.gif
Atsakyti