Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo... O ką darytumėte kitaip?

QUOTE(Diksė @ 2006 09 02, 12:07)
Čia gali pasižiūrėti..

Diksės ir jos berniukėlio vestuvės..   blush2.gif

O čia mano batyčiai.. smile.gif Na.. be jokių kvarbatkų ar pagražinimų... bet užtai nerealiai patogūs..  rolleyes.gif

user posted image

Dikse,

Sakyk gal suknute nuomavaisi is salono kuris randasi prie pat rotuses, nes manoji is ten bus, man taip pasirode kad as tokia tenai ir matavausi , bet pasirinkau kita siaip jau panasia i tavo, klausiu del to kad cia kazkas rase apie ta salona kad labai nusivyle ju paslaugomis, butu idomu isgirsti tavo atsiliepimus 4u.gif
Beje atrodei nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Blizgute @ 2006 09 02, 21:01)
Dikse,

Sakyk gal suknute nuomavaisi is salono kuris randasi prie pat rotuses, nes  manoji is ten bus, man taip pasirode kad as tokia tenai ir matavausi , bet pasirinkau kita siaip jau panasia i tavo, klausiu del to kad cia kazkas rase apie ta salona kad labai nusivyle ju paslaugomis, butu idomu isgirsti tavo atsiliepimus 4u.gif
Beje atrodei nuostabiai thumbup.gif


Aha.. tame pačiame nuomavaus.. rolleyes.gif Na man ten labai patiko.. smile.gif Nors jei atvirai.. tai kituose salonuose nesu buvus.. tai nelabai galiu palyginti tas jų paslaugas.. ax.gif Šiaip viskas buvo gerai.. suknelę pataisė be problemų.. neliepė iškart kitą dieną jau grąžint suknelę (t.y. šeštadienį).. tai kaip normalus žmogus pridaviau jau pirmadienį.. rolleyes.gif Na nežinau.. daugiau kažkaip nieko ir nesitikėjau iš to salono.. smile.gif
Beje.. a kiek jie nori už tavo suknelės nuomą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 02, 12:07)
Čia gali pasižiūrėti..

Diksės ir jos berniukėlio vestuvės..   blush2.gif

O čia mano batyčiai.. smile.gif Na.. be jokių kvarbatkų ar pagražinimų... bet užtai nerealiai patogūs..  rolleyes.gif

user posted image

DIKSE,jeigu galima i AZ Tavo fotografo koordinates ir is kokio jis miesto,fainos nuotraukos labai.aciu 4u.gif
iki tol gal maciau kokiu 5 fotografu darbus,nu negaliu isimylejau ,labai grazus darbas,net vestuviu dar labiau uzsinorejau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 02 rugsėjo 2006 - 23:17
QUOTE(Diksė @ 2006 09 03, 00:05)
Aha.. tame pačiame nuomavaus..  rolleyes.gif Na man ten labai patiko.. smile.gif Nors jei atvirai.. tai kituose salonuose nesu buvus.. tai nelabai galiu palyginti tas jų paslaugas..  ax.gif Šiaip viskas buvo gerai.. suknelę pataisė be problemų.. neliepė iškart kitą dieną jau grąžint suknelę (t.y. šeštadienį).. tai kaip normalus žmogus pridaviau jau pirmadienį..  rolleyes.gif Na nežinau.. daugiau kažkaip nieko ir nesitikėjau iš to salono.. smile.gif
Beje.. a kiek jie nori už tavo suknelės nuomą?  ax.gif

Prase 1200Lt suderejau 1000Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 09 02, 16:07)
aš pakeisčiau tik muzikantus, t.y. sudaryčiau su jais sutartį, nes atvažiavo visai kiti, negu mes tarėmės, ir programos nebuvo, tai ir sumokėjome mes jiems mažiau nei pusę sumos  mad.gif o šiaip viskas buvo nuostabu  wub.gif

Va va patarimas būsimoms nuotakoms: sudarinėkit sutartis su visais kuom tik įmanoma . Nes esu girdėjus jog būna tokių gudruolių (ir muzikantų ir fotografų) kurie prisirenka užsakymų o atėjus vasarai išsirenka pelningiausius, o likusius atiduoda kolegoms (įsivaizduokit tų kolegų lygį kurie neturi užsaymų) o vestuvininkams apie pasikeitimus praneša dieną prieš bash.gif ir tada daryk ką nori....
Atsakyti
as pirmiausia keisciau fotografa, pagailejom pinigeliu ir ne kazin kas gavosi, nes jis tik zioplinejo ir nezinojo nei kaip nhei kada fotografuoti. reikejo jam siulyte kur fotografuotis, ir vos ne maldauti. o kai paziurejom video tai matesi, kad jis daugiau uliavojo nei dirbo. keisciau vieta: kadangi buvo didele sodyba sveciai po visur issimete ir gavosi padrikas sventimas. ypac buvau patnkinta savo puokste ir siaip nuostabi diena buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš buvau labai patenkinta muzikantu ir piršliais. Vakaro vedimas buvo thumbup.gif Nė vienose vestuvėse tokio nemačiau. Iš pradžių buvau nelabai patenkinta maistu (gal ne tiek paciu maistu, kiek jo pateikimu). Tačiau padalyvavusi kitose vestuvėse pamačiau, kad visur panašiai, tai apsiraminau. Ka keisčiau - pradėčiau anksčiau taupyt pinigus, nes labai daug ko norisi smile.gif Ir išvaizdai turbūt daugiau pastangų skirčiau, nes atrodžiau ne maksimaliai gerai, t.y. galėjau atrodyt ir geriau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 09 02, 23:09)
DIKSE,jeigu galima i AZ Tavo fotografo koordinates ir is kokio jis miesto,fainos nuotraukos labai.aciu  4u.gif
iki tol gal maciau kokiu 5 fotografu darbus,nu negaliu isimylejau ,labai grazus darbas,net vestuviu dar labiau uzsinorejau wub.gif


Jau parašiau.. rolleyes.gif
Atsakyti
Dikse, rasiau Tau i az, bet neissiunte, nes pas Tave zinuciu dezute uzpildyta, tai nukopinsiu cia savo pasiteiravima =)

Labas =) Ziurinejau Tavo vestuviu foto, maciau kad Vytauto baznycioje tuoketes =) Cia visos panos kalba, kad ten baisus konvejeriai, baisios kainos...O ka Tu galetum pasakyti apie tai? wink.gif Lauksiu atsakymo. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Eagle @ 2006 09 04, 15:04)
Dikse, rasiau Tau i az, bet neissiunte, nes pas Tave zinuciu dezute uzpildyta, tai nukopinsiu cia savo pasiteiravima =)

Labas =) Ziurinejau Tavo vestuviu foto, maciau kad Vytauto baznycioje tuoketes =) Cia visos panos kalba, kad ten baisus konvejeriai, baisios kainos...O ka Tu galetum pasakyti apie tai? wink.gif Lauksiu atsakymo. Aciu.


Naaa... mano pasisakymą gali paskaityti temoje "Įkainiai bažnyčioje".. visą traktatą ta tema parašiau... doh.gif lotuliukas.gif

Sutikčiau.. kad konvejeris ir visa kita.. bet užtai pati bažnyčia žiauriai nereali man.. wub.gif O ir ceremonija toookia faina.. labai fainai kunigas praveda (nesu tikra, ar tinka čia tas žodis g.gif ).. visą laiką visi iki ausų išsišiepę buvom.. kunigas tame tarpe.. thumbup.gif
Atsakyti
Musu vestuvemis esu laaaaaaaaaaaabai patenkinta... bigsmile.gif biggrin.gif wub.gif
Nieko nesigailiu, nieko nekeisciau...

Bet, kaip jau kazkas minejo, po tokio ilgo planavimo irgi jauciuosi galinti knyga parasyti ta tema
Todel is savo patirties duosiu keleta patarimu:
1. negailekit pinigu savo ir jaunojo isvaizdai, nes nuo to, kaip jausites ta diena, ir ar patiksit sau, is esmes priklausys nuotaika thumbup.gif
2. priklausomai nuo to, ka labiau megstat (ziureti nuotraukas ar irasus) nepagailekit pinigeliu fotografui (musu pasirinkimas) (o jei leidzia galimybes ir tam ir tam)... smile.gif
3. Nesukit tiek daug galvos del visokiu sales, masinu, tauriu ir t.t. puosimo...
Svarbiausia JUDVIEJU isvaizda, nes mazai kas pastebi, kaip buvo papuosta sale, bet pastebes, jei bus blogai uzristas kaklaraistis ar nevykusi sukuosena... ta diena VISI ZIURI I JUS wub.gif (mudu, aciu dievui, ta diena atrodem thumbup.gif o jautemes 3 x thumbup.gif )
4. jei jau kvieciat zmones i vestuves, pasirupinkit, kad valgis butu ne tik valgomas, bet ir skanus... (musu vestuves buvo pavadintos "Skaniausiomis vestuvemis, kuriose teko dalyvauti" biggrin.gif ) ir pasistenkit ir patys ko nors be karstu paragauti biggrin.gif , nes po to negalesit diskutuoti, buvo tai skanu ar ne
(STAI KA AS KEISCIAU SAVO VESTUVESE - daugiau valgyciau ... juokauju aisku)
5. nuo muzikantu prilauso daug kas, bet ne viskas... musu muzikantai buvo thumbup.gif , bet publika 3 x thumbup.gif , todel jiems dirbti labai sunku nebuvo, nes zmones atejo linksmintis, o ne buti linksminami...

Tai tokie mano pastebejimai smile.gif
Atsakyti
Jolitux sutinku su kiekvienu tavo zodziu ir del knygos ir del visu tavo patarimu... valgyt ir man vestuviu diena reikejo daugiau biggrin.gif
O siaip manosios vestuves super. Norejom paprastu, gavosi siek tiek griaziau. Dar organizuojant svente gavau tuos svarbius patarimus netaupyti savo isvaizdai, fotografui ir opreratoriui. Isitikinau, jog tai buvo svarbiausia. Nepuosem sales, tauriu ar peiliu... Abu ta dien buvo ramus ir atsipalaidave (tai labai matyt nuotraukose).
Tiesiog neeikvojau savo energijos mazai svarbiem dalykam ir tai pasiteisino thumbup.gif
Mazai kas lieka atminty po vestuviu, uz tai labai svarbu kas uzfiksuota nuotarukose ir filme mirksiukas.gif
Papildyta:
Oi, Dikse!! Fantastiskos vestuviu nuotraukos... thumbup.gif dabar tik pamaciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 05 rugsėjo 2006 - 13:33