Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės praėjo... O ką darytumėte kitaip?

as tai irgi LABAI dziaugiuosi savo vestuvemis wub.gif viskas buvo saunu..
Tiesa pries vestuves tai jauciaus tragiskai, buvau jau nuo visko pavargus,visas tas planavimas labai issunke, sakiau, kad daugiau niekada sau neorganizuociau jokios sventes, nes kai nori kad viskas butu tobula, labai viska suplanuoji ir paskui nelieka jokiu staigmenu, arba tiesiog zinai kad buna ir geriau tai tos staigmenos tampa nebe tokios mielos... maniau daug kas manes netenkins ir savo bloga nuotaika pati susigadinsiu sau nuotaika, nes tikrai nervai jau pasilpe buvo ..bet taip maniau iki sventes mirksiukas.gif
o is tikro tai buvau be galo laiminga thumbup.gif sypsojaus visa svente, buvau labai laiminga, jauciausi pati graziausia pasaulyje nuotaka wub.gif , visi sveciai sake kad buvo liuksiskos vestuves, be jokiu barniu ir pan. keista, bet niekas neprigere, liko daugiau nei puse gerimu doh.gif (ju ir pirkciau dabar jau maziau), visi soko, buvo laimingi...
ka daryciau kitaip? Rinkciausi kitus pirslius ax.gif ... ir is vis atiduociau viska kad tik pamatyciau viska ko nemaciau doh.gif nes per savo vestuves jaunieji kazkaip sventeje sudalyvauja maziausiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 07, 15:42)
Tiesa pries vestuves tai jauciaus tragiskai, buvau jau nuo visko pavargus,visas tas planavimas labai issunke, sakiau, kad daugiau niekada sau neorganizuociau jokios sventes, nes kai nori kad viskas butu tobula, labai viska suplanuoji ir paskui nelieka jokiu staigmenu, arba tiesiog zinai kad buna ir geriau tai tos staigmenos tampa nebe tokios mielos... maniau daug kas manes netenkins ir savo bloga nuotaika pati susigadinsiu sau nuotaika, nes tikrai nervai jau pasilpe buvo ..
nes per savo vestuves jaunieji kazkaip sventeje sudalyvauja maziausiai tongue.gif


Nesutikčiau.. kad jaunieji mažiausiai dalyvauja savo šventėje.. schmoll.gif Nieko asmeniško.. tik manau, kai tiek stengdamasi pasiruošti.. kad po to jautiesi išsunkta, pavargus ir t.t. doh.gif , tai natūralu.. kad paskui ir tas dalyvavimas visame kame nublanksta.. unsure.gif

Nežinau kaip čia buvo... bet nors ir planavom ir t.t., bet kad nuvargti.. ar išsekti net nuo planavimo, net minčių tokių nebuvo.. unsure.gif Neįsivaizduoju, ką ten tiek planuoti reikėjo.. kad paskui jauteisi, kaip mažiausiai padalyvavus savo šventėje.. rolleyes.gif
Atsakyti
oi,grazios foto mergaites,tik vienas pastebejimas gal as klystu,nuotakoms pinigu nepagaileta,bet vat vaikinai atrodo su pigiais kostiumais,neisizeiskit,gal klystu,bet siaip labai fotkes grazios ir skirtingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 09 07, 20:47)
oi,grazios foto mergaites,tik vienas pastebejimas gal as klystu,nuotakoms pinigu nepagaileta,bet vat vaikinai atrodo su pigiais kostiumais,neisizeiskit,gal klystu,bet siaip labai fotkes grazios ir skirtingos thumbup.gif


Gerai būtų.. mano berniuko aprėdai daugiau nei dvigubai už mano kainavo.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 07, 22:07)
Gerai būtų.. mano berniuko aprėdai daugiau nei dvigubai už mano kainavo..  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na gal tada taip atrodo, gal delto,kad tas paprastas klasikinis kirpimas blush2.gif

o dar norejau paklausti,kai fotografe fotkina nuotraukas,ar ji viska reguliuoja,kur atsistot,kur ranka padet ir panasiai,ar patiems reikia improvizuoti?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 09 07, 21:28)
na gal tada taip atrodo, gal delto,kad tas paprastas klasikinis kirpimas blush2.gif

o dar norejau paklausti,kai fotografe fotkina nuotraukas,ar ji viska reguliuoja,kur atsistot,kur ranka padet ir panasiai,ar patiems reikia improvizuoti?


Na jei kalbėti konkrečiai apie mano berniuko kostiumuką, tai pas jį kaip tik nelabai klasikinis kirpimas.. smile.gif Nemoku paaiškinti, bet pas jį "iškirptė" buvo platesnė, nei pas eilinius kostiumus.. smile.gif
Šiaip ar taip.. a kokio konkrečiai NEPAPRASTO kirpimo TAU norėtųsi VYRIŠKAME kostiume, a ? g.gif rolleyes.gif Daugiau mažiau jie visi panašūs.. daug ką (pagal mane) duoda medžiaga, kurį atlieka svarbų vaidmenį viso kostiumo "kritimui".. na ta prasme kaip jis ant žmogaus guli.. smile.gif Na ir švarkas su "atlapais".. smile.gif Taigi iš esmės visi daugiau mažiau panašūs.. smile.gif
Nors, kadangi mano berniukėlis aukštas ir kūduliukas.. tai jam apskritai buvo problema rasti kostiumą.. doh.gif Tai kol atradome tą vienintelį.. wub.gif

O kas dėl fotkių.. tai bent jau mūsų nestatė.. ir rankų nedėliojo fotografė.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 09 06, 13:06)
Siandra, Linciukinas, o kuo šukuosenos nepatiko?  g.gif


Nepatiko tuo, kad garbaneles labai greitai issileido (gal del lietingo oro) ir nebuvo ispudinga, kokios tikejausi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 07, 23:36)
Na jei kalbėti konkrečiai apie mano berniuko kostiumuką, tai pas jį kaip tik nelabai klasikinis kirpimas.. smile.gif Nemoku paaiškinti, bet pas jį "iškirptė" buvo platesnė, nei pas eilinius kostiumus.. smile.gif
Šiaip ar taip.. a kokio konkrečiai NEPAPRASTO kirpimo TAU norėtųsi VYRIŠKAME kostiume, a ?  g.gif  rolleyes.gif Daugiau mažiau jie visi panašūs.. daug ką (pagal mane) duoda medžiaga, kurį atlieka svarbų vaidmenį viso kostiumo "kritimui".. na ta prasme kaip jis ant žmogaus guli.. smile.gif Na ir švarkas su "atlapais".. smile.gif Taigi iš esmės visi daugiau mažiau panašūs.. smile.gif
Nors, kadangi mano berniukėlis aukštas ir kūduliukas.. tai jam apskritai buvo problema rasti kostiumą..  doh.gif Tai kol atradome tą vienintelį..  wub.gif

O kas dėl fotkių.. tai bent jau mūsų nestatė.. ir rankų nedėliojo fotografė..  schmoll.gif

na,nereikia pykti ir didelem raidem,perskaitysiu ir taip lotuliukas.gif
na is nuotraukos tikrai nematau tos medziagos,todel nieko ir nesakysiu,tik pasakysiu,kad tikrai abu graziai atrodete.
o ko nepaprasto nezinau,dar nesugalvojau.o del kirpimu aiskinti nereikia( baigiau tuos mokslus biggrin.gif ) ir tikrai tarp ju tokiu skirtumu dideliu nera kaip tarp nuotakos sukneliu.musm pasiseke thumbup.gif
bet visdelto,gal butu galima suzinot fotografes kaina,nes dabar tikrai neskambisiu,tik po nauju,ir butu idomu bent apytikslia kainyte zinot bigsmile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 08 rugsėjo 2006 - 18:36
QUOTE(sygyta @ 2006 09 08, 18:35)
na,nereikia pykti ir didelem raidem,perskaitysiu ir taip lotuliukas.gif
na is nuotraukos tikrai nematau tos medziagos,todel nieko ir nesakysiu,tik pasakysiu,kad tikrai abu graziai atrodete.
o ko nepaprasto nezinau,dar nesugalvojau.o del kirpimu aiskinti nereikia( baigiau tuos mokslus biggrin.gif ) ir tikrai tarp ju tokiu skirtumu dideliu nera kaip tarp nuotakos sukneliu.musm pasiseke thumbup.gif
bet visdelto,gal butu galima suzinot fotografes kaina,nes dabar tikrai neskambisiu,tik po nauju,ir butu idomu bent apytikslia kainyte zinot bigsmile.gif
aciu 4u.gif


Baik tu.. irnesakyk.gif Už ką turėčiau dabar pykt ant tavęs.. mastau.gif hihihi.gif rolleyes.gif Tiesiog man įdomu.. ko tu tikiesi iš vyriško kostiumo.. kaip tiktai ne klasikos.. vestuvių proga man kažko tokio ir nekitokio norėtųsi.. smile.gif Gal dėl to, kad tai nebuvo ekstravagantiškos vestuvės, kad būtų galėjęs užsidėti mandrą kastiumuką, ir tiek.. smile.gif
Na anyway.. smile.gif Džiaugiuosi, kad mes tau gražiai atrodėme.. smile.gif Tiesa sakant.. ir pati sau gražiai atrodžiau.. blush-anim-cl.gif lotuliukas.gif
O fotografė mums kainavo 300 litų už darbą + po 1 lt už padarytas fotkes.. smile.gif
Beeeeet.. nežinau kiek ji realiai jama.. nes ji buvo mūsų operatoriaus dukra.. kuris yra mano bendradarbis.. operatorium visą gyvenimėlį televizijoj dirba ir dar tuo pačiu metu savaitgaliais vestuves filmuoja... doh.gif biggrin.gif
Tei va tokios tokelės mūsuosna.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(corke @ 2006 08 30, 20:08)
Sveikutes,

Ka keisciau, tai nesamdyciau vedybu planuotojos. Ir is sirdies visoms patariu to nedaryti. O jei pasisamdote, tai prasykite kad su jumis tartusi del visko. Bet ar verta tada ja tureti...



QUOTE(corke @ 2006 08 31, 14:23)
Ispradziu viskas buvo labai gerai. Labai ji buvo draugiska, gal net perdauk. Perbrangu tikrai nebuvo, nes vestuvem netaupem. 25000 lt. nemanau kad mazai. Padejo tikrai daug. Bet kai pradejome prasyti vestuviu samateles, visas draugiskumas isgaravo ir pasipyle melas ant melo. Kadangi Kaunas nera didelis ir su visais issisneki kiek kas kainuoja. Tai galas toks, kad ji is musu vestuviu pasidare didelius pinigus

Sakyk, o kokia čiaplanuotoja, Kaune jų tik tris žinau g.gif
Ir dar ka reiškia iš jūsų vestuvių didelius pinigus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 08, 22:05)
Baik tu.. irnesakyk.gif  Už ką turėčiau dabar pykt ant tavęs..  mastau.gif  hihihi.gif  rolleyes.gif  Tiesiog man įdomu.. ko tu tikiesi iš vyriško kostiumo.. kaip tiktai ne klasikos.. vestuvių proga man kažko tokio ir nekitokio norėtųsi.. smile.gif Gal dėl to, kad tai nebuvo ekstravagantiškos vestuvės, kad būtų galėjęs užsidėti mandrą kastiumuką, ir tiek.. smile.gif
Na anyway.. smile.gif Džiaugiuosi, kad mes tau gražiai atrodėme.. smile.gif Tiesa sakant.. ir pati sau gražiai atrodžiau..  blush-anim-cl.gif  lotuliukas.gif
O fotografė mums kainavo 300 litų už darbą + po 1 lt už padarytas fotkes.. smile.gif
Beeeeet.. nežinau kiek ji realiai jama.. nes ji buvo mūsų operatoriaus dukra.. kuris yra mano bendradarbis.. operatorium visą gyvenimėlį televizijoj dirba ir dar tuo pačiu metu savaitgaliais vestuves filmuoja...  doh.gif  biggrin.gif
Tei va tokios tokelės mūsuosna..  ax.gif

beje,Jusu ta nuotrauka kur esat fontano fone yra pas mane ant desktopo tongue.gif nu labai grazi ka as padarysiu.vaikinas ziuri ir sako,cia tavo draugas ar ka,kad ant desktopo uzsidejai ax.gif nu man labai grazi ta foto ,negaliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2006 09 09, 10:53)
beje,Jusu ta nuotrauka kur esat fontano fone yra pas mane ant desktopo tongue.gif  nu labai grazi ka as padarysiu.vaikinas ziuri ir sako,cia tavo draugas ar ka,kad ant desktopo uzsidejai ax.gif  nu man labai grazi ta foto ,negaliu thumbup.gif


Eik.. eik.. MŪSŲ.. blink.gif Geeeras... kaip čiotkai.. wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti