Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių lukštų pagalvės

Mes su vyru jau antri metai ant grikių miegam thumbup.gif Man nuo siuvimo ant sprando ataugų buvo(jau išsimasažavau-ne grikiai padėjo biggrin.gif ),tai šitos pagalvės-vienintėlis mano išsigelbėjimas thumbup.gif Kai vyras pamiršta iš mašinos atsinešti šitą pagalvę (jis pas mane fūristas) ir miega ant paprastos,tai neišsimiega nei jis,nei aš schmoll.gif Jis baisiai knarkia blink.gif O kai miega ant grikių lukštų pagalvės-visai knarkimo negirdėt thumbup.gif Nenorėtume šių pagalvių keist į kitas. tongue.gif
Atsakyti
Del pagalviu (grikių lukštų) ir čiužinukų adresas: http://www.ekogrikiai.lt

Šiuo metu svetainė laikinai randasi: http://www.ekogrikiai.lt/site/
Atsakyti
Grikių pagalvę pirkau vaikui ,nes labai prakaitavo , o ją pasiūlė nupirkti gydytoja.
Ir iki šiol esu labai patenkintan,nes vaikas labai prie jos priprato,tiesa aš iš vienos dvi padariau,nes buvo per didelė.
Jau naudojam tris metus ir tikrai jokių problemų,karts nuo karto išpilu tuos grikių lukštus pravedinti,palaikau saulitėja ir vėl supilu.Pagalvėlės būna kaip naujos.Šios pagalvės tinka alergiškiems žmonėms,nes nesukelia alergijos. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir aš net dvi. Labai pailsi nugara per naktį, pečių neskauda, anksčiau po dienos prie kompiuterio žiauriai skaudėdavo. Bet teko priprasti savaitėlę dvi. O po to kaip ir kitos dalyvės sako, nepatinka minkštos. Maniškis tai nepriprato, va todėl ir turiu dvi biggrin.gif
Jų tik nereikia purenti, nes reikes savo mėgstama forma vėl per nauja pasidaryti. Atrodo kaip čia iš ryto pagalvės nepapurensi ax.gif
Važiuoju dabar porai metų i Anglija, mąstau kaip tą sunkią pagalvę ten nusigabenti. doh.gif
Atsakyti
As irgi jau 3 metus naudoju grikine pagalve thumbup.gif , tai taip patogu, kad nekeisciau i kita, ir vaikui nupirkau smile.gif . Man tai ir nesijaucia grikiu kvapas, pradzioje tai jautesi, tikrai geras dalykas, tikrai rekomenduoju, nors gerai issimiegoti galima.
Atsakyti
Silpnas grikių kvapas man jautėsi. Juokingiausiai kai pats pavalgai grikių ir eini miegoti ant grikių. Atrodo košė lovoje... Bet man patinka ir kvapas ir komfortas.
Atsakyti
Niu ką, pasidalinsiu ir aš savo patirtim 4u.gif
Iš pradžių aš miegodavau ant paprastos pūkinės (ar kokios kitokios), nedidelės pagalvės. O mano vyras jau 4 metai miega ant grikių lūkštų. Tai aš niekaip negalėjau suprasti, kaip galima ant tokio kietumo miegoti g.gif ? O gimtadieniui ir aš gavau grikių lūkštų pagalvę dovanų ir dabar nė už ką jos į kitą pagalvę nekeisiu!!! tongue.gif Ši pagalvė man labai patiko, pripratau prie jos greitai ax.gif , labai gerai išsimiegu. Jau ir savo mergytei tokią nupirkau. Taigi visa mūsų šeimynėlė miega ant grikių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Visiems rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Cia tiek isgyret ta pagalve, tai ir as nusipirkau. Siaip visai nieko, nepasirode per kieta, tiktais kol judi, tol girgzda
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2005 06 22, 23:31)
Cia tiek isgyret ta pagalve, tai ir as nusipirkau. Siaip visai nieko, nepasirode per kieta, tiktais kol judi, tol girgzda

Tai stenkis nejudėti biggrin.gif Miagoti reikia ant pagalvės unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi jau 6 metai miegu ant šios pagalvės thumbup.gif tik vat kai laukiausi netiko ji man nežinau kodėl gal šiaip prasčiau miegodavau ar ko ji mane erzindavo nežinia g.gif bet va dabar vėl viskas thumbup.gif
Atsakyti
O vasara,kai karsta tai ant grikiu pagalves miegot vienas malonumas:)
Man irgi is pradziu buvo sunku priprast, o kai pripatau , tai viskas gerai:)
Atsakyti
smile.gif Grikių lukštų pagalves turim jau mėnuo. Liuks smile.gif Išmetėm lauk Eastcono ,,avių vilnos“ pagalves, nes miegas ir poilsis ant ,,košės“ tikrai geresnis thumbup.gif
Atsakyti