Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilus telefonas

Dukrai telefoną per Kalėdas padovanojo mano brolis. Padėjo po eglute (apsimetė kad nuo Kalėdų senelio). Telefonas pakankamai brangus todėl labai nenorėjau šitokios dovanos, bet nelabai kas manęs klausė. Tai jis dabar toks be naudos- Žaidžia mano mergė su juo ir tiek(nors manojo neprašinėja). O išsinešt niekur neleidžiu, nebent kartu kažkur važiuojam, bet ir tada tik žaidimam reikalingas. O neleidžiu neštis, nes bijau, kad atims ir didelį šoką vaikui įvarys (girdėjau kartais atimdami net muša vaiką). Tai va- geriau senis žaislinį telefoną būtų atnešęs...
Atsakyti
duodu tik tada neštis jei man tą dieną labai reikia su juo plaikyt ryšį, pvz. vienas ėjo pas stomatologę, tai kai jau buvo proe kabineto man paskambino ir prieš išeidamas namo vėl man pasuko, tai mažiau pergyvenau kad taip ilgai užtruko, nes ir ten kartais net ir su talonu reik palaukt, tai va duodu tik išimtinais atvejais
Atsakyti
Maniskis irgi turi telefona,bet jau i mokykla tai nestis, jokiu budu neleidziu. fear.gif

Jis reikalingas tik tam,kad as paskambiciau paklaust,ka namie veikia,kai vienas buna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2004 09 28, 00:55)
Aš manau, kad jokiu būdu nereikia duoti mobilaus į mokyklą. Bežaidžiant baikas gali jį lengvai sugadinti.  doh.gif Na ir dėl santikių su kitais vaikais irgi: neduos telefono - užpyks, duos - vėlgi gali ka nors sugadinti.  mad.gif Aš leidžiu imti mobilų nuo 9 metų.  biggrin.gif




Na mamytes.. taip nuvertinat vaikus? Jie greičiau juos pataisys nei Jūs tongue.gif Jei neduos ir užpyks.. atgal tegul duoda.. thumbup.gif O šeip jei rimtai tai 3iokui tai jau reiktų mobilaus, nes.... čia gi MADA biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi sugalvojoKad jam mobilkės reikia, bet mes su tėvu pasakėm griežtą NE schmoll.gif Bent dabar jam tikrai nereikia. O vėliau matysim......... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(looking @ 2005 05 10, 19:04)
Na mamytes.. taip nuvertinat vaikus? Jie greičiau juos pataisys nei Jūs  tongue.gif  Jei neduos ir užpyks.. atgal tegul duoda..  thumbup.gif  O šeip jei rimtai tai 3iokui tai jau reiktų mobilaus, nes.... čia gi MADA  biggrin.gif


Tau geriau žinot. Bet jegu koks draugelis numes aparatą, pirk naują korpusą ir ant vaiko nepyk nono.gif
Atsakyti
Mano dukra telefona turi nuo 6-7 metu.Net ir i darzeli nesdavosi. PVZ. Pazadedavau , kad gal paimsiu iki pietu miego,matau,kad nespesiu ir paskambinu vaikui,kad nesinervintu laukdamas,o eitu miegot pietu. I mokykla irgi nesasi.Paskambina,jei anksciau paleidzia ir t.t.Labai patogu. ax.gif smile.gif Svarbu,kad vaikas suprastu,kad nereikia labai reklamuot to tel. vidury gatves ir niekas jo nepuls.... ax.gif
Atsakyti
As uz telefona tik nuo 10-11 metu. Net jei vaikas labai praso. Beje, reikia atsizvelgti, ar daug vaiko klasioku jau turi mobilius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė @ 2005 06 21, 21:53)
As uz telefona tik nuo 10-11 metu. Net jei vaikas labai praso. Beje, reikia atsizvelgti, ar daug vaiko klasioku jau turi mobilius. g.gif



Rejkia atsizvelgti ne i taj kiek klasioku turi, o ar vaikas yra atsakingas.. tongue.gif
Atsakyti
...ir į tai, ar telefonas vaikui iš tiesų reikalingas. Aš trečiokui sūnui tel nupirkau todėl, kad jį galėčiau rasti, nes jis lanko mokyklą kitame miesto gale, važinėja į būrelius...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 06 21, 23:28)
...ir į tai, ar telefonas vaikui iš tiesų reikalingas. Aš trečiokui sūnui tel nupirkau todėl, kad jį galėčiau rasti, nes jis lanko mokyklą kitame miesto gale, važinėja į būrelius...


100% pritariu.. O db vajkai labai uzsieme.. Tad dauguma ir turi telefonus ax.gif
Atsakyti
su telefonu lengviau kontroliuot vaikus smile.gif
na bet 7 metų ,gal tik namuos
Atsakyti