Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(egute @ 2010 03 07, 13:25)
Laba

Gal kuri turite BOMANN CB 593? kokios jos programos? kaži ar yra džemo gamyba?


kiek zinau nera dzemo, bet galiu ir klysti. Pasiskambinsi pardavejui ir tikrai pakonsultuos.
Cia paziurejau ju labai gera kaina...CIA o gal yra dar uz mazesne, nezinau....

as sau issirinkau
user posted image
kiek domejausi bent jau nesugenda per pirmus kepimus... na bus matyti.
Kenwood Duonkepė BM 250
Kodas: FT-2601
Kenwood
Aprašymas
Dydis: 31H x 34.5W x 25D cm
3 duonos dydžiai – 500 g, 750 g ir 1 kg
Atskiras greitojo kepimo (rapid bake) programos, kuria naudojantis duona iškepa per 59 minutes
12 iš anksto suprogramuoti duonos kepimo ciklai, įskaitant duonos be glitimo kepimą
15 val. laikmatis
1 val. pašildymo funkcija
3 plutos skrūdinimo nustatymo lygiaii
Langelis
Džemo gaminimo funkcija
Spalva: balta
Galingumas: 730 W
Talpa 1kg.


rytoj nusipirksiu, o dabar einu i SM duonos receptuku biggrin.gif
kai isbandysiu naturoj parasysiu kas kaip....
Atsakyti
Iš rekomenduoto psl ir užsisakiau... kaina sugundė... pamėginimui užteks o jei labai pasiteisins kitą mandresnę nusipirksim smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau vis tik duonkepe Moulinex OW 2000. Kainavo 300 lt. garantija 2 metams. Man pliusas buvo tas, kad galima kepti ir mazus kepaliukus ir didesnius. Jau bandziau ir balta ir rugine duona - visas paprasta ir aisku. Ryte atsikeli, o namai kvepia ka tik iskepta duona. Man labai super thumbup.gif jei nesat didele kepeja (pav tokia kaip as) tai pradziai visai pakanka tokios duonkepes.
Pav geresni modeliai suberia patys priedus i duona, kuriuos siaip reikia deti veliau pagal garsini signala, bet viskas susiveda i kaina. As patenkinta, o svarbiausiai, kad vaikui patinka sviezia duonyte thumbup.gif
Atsakyti
siandien isigijau eta harmony, maximoje prisipirkau miltu ivairiusiu, dabar reikes issistudijuoti viska ir ryt rytui tikiuosi jau turesiu norima duonele ant stalo
Atsakyti
o gal kas turit parduoti duonkepe kokia?
Atsakyti
QUOTE(PUCA @ 2010 03 10, 14:02)
Nusipirkau vis tik duonkepe  Moulinex OW 2000. Kainavo 300 lt. garantija 2 metams. Man pliusas buvo tas, kad galima kepti ir mazus kepaliukus ir didesnius. Jau bandziau ir balta ir rugine duona - visas paprasta ir aisku. Ryte atsikeli, o namai kvepia ka tik iskepta duona. Man labai super  thumbup.gif jei nesat didele kepeja (pav tokia kaip as) tai pradziai visai pakanka tokios duonkepes.
Pav geresni modeliai suberia patys priedus i duona, kuriuos siaip reikia deti veliau pagal garsini signala, bet viskas susiveda i kaina. As patenkinta, o svarbiausiai, kad vaikui patinka sviezia duonyte  thumbup.gif


čia ta prasme iš ruginių miltų g.gif

man kažkokie batonai gaunas doh.gif Nieko panašaus net į kokią palangą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 19, 13:31)
čia ta prasme iš ruginių miltų  g.gif

man kažkokie batonai gaunas  doh.gif  Nieko panašaus net į kokią palangą  doh.gif



Rūgščiai duonai reikia raugą dėti. Vien miltų neužtenka.
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 03 07, 12:25)
Laba

Gal kuri turite BOMANN CB 593? kokios jos programos? kaži ar yra džemo gamyba?

Yra dzemo gamybos programa 4u.gif
As ir pirkau varle.lt, jau ir atpigino 5lt smile.gif

Del kepaliuko dydzio galima kepti ir mazesni, receptuka persiskaiciuoji, be to ir nustatymas yra 750g arba 1000g wink.gif
Atsakyti
Nu prisidirbau, ismeciau netycia maisymo mentele i siuksline doh.gif verysad.gif
Clatronic duonkepes, gal kas zino ar galima atskirai ja kaip dali nusipirkti? 4u.gif
MB sake man galva kitaip nuraus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltara @ 2010 03 19, 21:25)
Nu prisidirbau, ismeciau netycia maisymo mentele i siuksline doh.gif  verysad.gif
Clatronic duonkepes, gal kas zino ar galima atskirai ja kaip dali nusipirkti? 4u.gif
MB sake man galva kitaip nuraus unsure.gif
Žinant, kad yra daug netinkančiu vieni kitiems šitų mentelių, o jų dar ir kartais trūksta parduotuvėse, tai situacija rimta. Pagaminti bus brangu, nebent turite pažįstamo frezuotojo be darbo. Galite pabendrauti ten, kur prekiauja pigesnėmis duonkepėmis pvz. http://erbi.lt arba http://elektronikas.eu... yra ir kitu panašiu, jų svetainių nežinau. Gal jie ką ir sugalvotu... O pas mus mentelė prisvilę, kad nenuimsi, tame yra ir gero smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo msn29: 19 kovo 2010 - 23:24
QUOTE(Viltara @ 2010 03 19, 21:25)
Nu prisidirbau, ismeciau netycia maisymo mentele i siuksline doh.gif  verysad.gif
Clatronic duonkepes, gal kas zino ar galima atskirai ja kaip dali nusipirkti? 4u.gif
MB sake man galva kitaip nuraus unsure.gif



Siūlau ebay pažiūrėti, gal rasit ką:
http://cgi.ebay.co.u...=item1e55511efb

Šiaip daugiau niekur neradau, nors, tiesa, sakant, per daug neieškojau.
Bet kokiu atveju - sėkmės (gal gamintojams verta kokį laiškutį parašyt?)
Atsakyti
QUOTE(msn29 @ 2010 03 20, 00:23)
Žinant, kad yra daug netinkančiu vieni kitiems šitų mentelių, o jų dar ir kartais trūksta parduotuvėse, tai situacija rimta. Pagaminti bus brangu, nebent turite pažįstamo frezuotojo be darbo. Galite pabendrauti ten, kur prekiauja pigesnėmis duonkepėmis pvz. http://erbi.lt arba http://elektronikas.eu... yra ir kitu panašiu, jų svetainių nežinau. Gal jie ką ir sugalvotu... O pas mus mentelė prisvilę, kad nenuimsi, tame yra ir gero smile.gif

aciu uz mintis, bandysim ieskot... 4u.gif verysad.gif
Atsakyti