Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

Sveikos mamos 4u.gif

Nusprendžiau ir aš įsigyti duonkepę, tik dar nežinau kokią. Kepu batonus, bulkutes ir pan. Ir jau taip atsibosta tešlą minkyti... Na ir duonelės būtų gerai išsikepti.
Mačiau Topo centre dabar Moulinex OW5000 akcija. Dabar 378 kainuoja. Gal kas turite tokią? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 28, 14:04)
Sveikos mamos  4u.gif

Nusprendžiau ir aš įsigyti duonkepę, tik dar nežinau kokią. Kepu batonus, bulkutes ir pan. Ir jau taip atsibosta tešlą minkyti... Na ir duonelės būtų gerai išsikepti.
Mačiau Topo centre dabar  Moulinex OW5000  akcija. Dabar 378 kainuoja. Gal kas turite tokią? Kokie atsiliepimai?


parsisiųskit va tokią, jeigu kepat batonus, tai ir prancūziškiems pritaikyta ir kaina beveik ta pati gausis

http://www.laredoute...mp;numberpage=1
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 28, 14:47)
parsisiųskit va tokią, jeigu kepat batonus, tai ir prancūziškiems pritaikyta ir kaina beveik ta pati gausis

http://www.laredoute...mp;numberpage=1


o aš siūlyčiau pirkti Lietuvoje su garantija, nes mano Moulinex OW5000 po metų naudojimo reikėjo keisti variklį doh.gif tad aš labai džiaugiaus, kad yra garantija
o pati duonkepė man patinka thumbup.gif tik 1.5 kg kepalus kepiau tik porą kartų, nors renkantis duonkepę didelė talpa atrodė privalumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedroocia: 28 kovo 2010 - 20:31
QUOTE(Giedroocia @ 2010 03 28, 20:28)
o aš siūlyčiau pirkti Lietuvoje su garantija, nes mano Moulinex OW5000 po metų naudojimo reikėjo keisti variklį doh.gif  tad aš labai džiaugiaus, kad yra garantija
o pati duonkepė man patinka  thumbup.gif tik 1.5 kg kepalus kepiau tik porą kartų, nors renkantis duonkepę didelė talpa atrodė privalumas


aš pirkau Lietuvoj lygintuvą su garantija panešiojauprmyn atgal, nu ir kas, pinigų nieks man negrąžina, pasiūlė į vartotojų teises kreiptis. Neturiu nei sveikatos, nei noro toliau kovoti. O pagaliau, kai gyvenu toliau, tai benzino išdeginsiu tuoj daugiau negu tas lygintuvas kainavo doh.gif
Vat ir garantija.
O beje del tos garantijos, tai reiktų dar pasiaiškinti, ar ji tikrai negalios, nes knygutėj, tai nurodytas LT garantinio adresas, tai kaip ir turėtų galioti.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 28, 15:47)
parsisiųskit va tokią, jeigu kepat batonus, tai ir prancūziškiems pritaikyta ir kaina beveik ta pati gausis

http://www.laredoute...mp;numberpage=1



Kad šitoj nuorodoj nematau duonkepės arba nesuprantu kur reikia ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 29, 08:57)
Kad šitoj nuorodoj nematau duonkepės arba nesuprantu kur reikia ieškoti  blush2.gif


vakar buvo ten, šiandien jau čia:

http://www.laredoute...mp;numberpage=1
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 29, 09:02)
vakar buvo ten, šiandien jau čia:

http://www.laredoute...mp;numberpage=1



Ačiū, jau matau. Na fainulka ta duonkepė, video pažiūrėjau wub.gif
Gal ir Lietuvoj tokių yra, nes su siuntimais tai man sunkiai.... nemoku blush2.gif
Atsakyti
Svtg buvau senukuose, tai pristatinejo Moulinex atrodo duonkepe, bet kazkaip manes nesuzavejo, nemokejo ta mergaite pristatyti prekes, zinoma duonele skani buvo, bet klausimas, ar tikrai ji kepta toj duonkepej, nes atrode, kaip is Rimi kur buna duonele tokia....
na bet gal cia tik man taip pasirode.
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2010 03 27, 20:09)
Savo duonkepe esam tikrai patenkinti. Jos galingumas 550 W, kokybiška, duonelę kepa labai gražiai. Neseniai apžiūrėjau, kad nėra džemo gaminimo funkcijos, nors analogiškame, Rusijos rinkai skirtame modelyje, ji yra  verysad.gif.  Patogu priedų (razinų, riešutų) įdėjimo funkcija, nes mes duoną dažniausiai kepam naktį (dviejų tarifų skaitiklis). Dar mums aktualu buvo ruginės duonos kepimo programa bei papildoma mentelė. Kartais pasitaiko, kad gerai neišmaišo ruginės tešlos, pakraščiuose lieka sausų miltų (gal ne visada išlaikom teisingą skysčių/miltų proporciją).

Ar verta tiek mokėti už tas papildomas funkcijas - spręsti patiems. Anyta labai džiaugiasi ir pigia Bomann, šiandien vėl kepė - iškepė gražiai. Aš asmeniškai rinkčiausi vėl Panasonic  smile.gif



Dėkui, Ragaine 4u.gif . Ale visai susisuko galva (būčiau jau nusipirkus tą Panasonic), bet paaiškėjo, kad abiejų kortelių, kuriomis galėčiau atsiskaityti internetu galiojimo laikas pasibaigęs doh.gif . O dabar va, ir klaustukų iškyla g.gif . Aš tai kažkaip noriu iš karto pirkti normalią ir džiaugtis ja ilgai. O ne pirkti belekokią pigią, paskui keisti. Kaip sako "skūpus moka 2 kartus". Dabar dėl to džemo susirūpinau g.gif biggrin.gif . Šiaip gi gal ir pažaisčiau kokį kartą ar 2, nes gi duonkepės pagrindinė funkcija ne ta, na, bet kai nėra, tai gal man jos reikia biggrin.gif ?

Dar norėjau paklausti - tas Panasonic'as aprašomas, kaip turintis 3 kepalo dydžius, bet kažkur atsiliepimuose kažkas skundėsi, kad atseit dydis vienas g.gif . Kaip iš tiesų yra?
Atsakyti
QUOTE(rozerozyte @ 2010 03 29, 14:35)
... zinoma duonele skani buvo, bet klausimas, ar tikrai ji kepta toj duonkepej, nes atrode, kaip is Rimi kur buna duonele tokia....

Duonelė tikrai gaunasi labai skani, o dar ir be E priedų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 29, 09:16)
Ačiū, jau matau. Na fainulka ta duonkepė, video pažiūrėjau  wub.gif
Gal ir Lietuvoj tokių yra, nes su siuntimais tai man sunkiai.... nemoku  blush2.gif


manau, kad principas tai jų vienodas, ar moulinex, ar kokia bomann, skiriasi talpa, funkcijos. O duonos skonis priklauso nuo recepto 4u.gif



QUOTE(rozerozyte @ 2010 03 29, 14:35)
Svtg buvau senukuose, tai pristatinejo Moulinex atrodo duonkepe, bet kazkaip manes nesuzavejo, nemokejo ta mergaite pristatyti prekes, zinoma duonele skani buvo, bet klausimas, ar tikrai ji kepta toj duonkepej, nes atrode, kaip is Rimi kur buna duonele tokia....
na bet gal cia tik man taip pasirode.


Yra ir pas mus, tik kaina virš 500 Lt, todėl nebekreipiau dėmesio į garantijas, tikėjausi, kad bus gerai ir atsisunčiau. Bent kol kas veikia.
Siuntiesi žmogus šmutkes visokias, tai galima gi ir rimtesnį daiktą pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 03 29, 14:43)
Dar norėjau paklausti - tas Panasonic'as aprašomas, kaip turintis 3 kepalo dydžius, bet kažkur atsiliepimuose kažkas skundėsi, kad atseit dydis vienas  g.gif . Kaip iš tiesų yra?

Yra trys dydžiai. Didžiausias - 1000 g. Jau didesnio mums tikrai ir nereikėtų, geriau vėl išsikepti šviežios duonelės, nei valgyti seną smile.gif
Atsakyti