Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(Restar @ 2010 03 29, 14:43)
Dėkui, Ragaine  4u.gif . Ale visai susisuko galva (būčiau jau nusipirkus tą Panasonic), bet paaiškėjo, kad abiejų kortelių, kuriomis galėčiau atsiskaityti internetu galiojimo laikas pasibaigęs doh.gif . O dabar va, ir klaustukų iškyla g.gif . Aš tai kažkaip noriu iš karto pirkti normalią ir džiaugtis ja ilgai. O ne pirkti belekokią pigią, paskui keisti. Kaip sako "skūpus moka 2 kartus". Dabar dėl to džemo susirūpinau g.gif  biggrin.gif . Šiaip gi gal ir pažaisčiau kokį kartą ar 2, nes gi duonkepės pagrindinė funkcija ne ta, na, bet kai nėra, tai gal man jos reikia  biggrin.gif ?

Dar norėjau paklausti - tas Panasonic'as aprašomas, kaip turintis 3 kepalo dydžius, bet kažkur atsiliepimuose kažkas skundėsi, kad atseit dydis vienas  g.gif . Kaip iš tiesų yra?


Pas mane ne Panasonic, bet irgi trys kepalo dydžiai. Tai tiesiog programose šiek tiek skiriasi laikas, priklausomai nuopasirinkto kepalo dydžio.
O džemai tai toks truputuką žaidimas, tam kartui pasidaryt, tikrai ne žiemai konservuot. Nebent gyvenant ne mieste, vis kasdien parsineši žemuogiu ir išverdi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 29, 13:52)
Pas mane ne Panasonic, bet irgi trys kepalo dydžiai. Tai tiesiog programose šiek tiek skiriasi laikas, priklausomai nuopasirinkto kepalo dydžio.
O džemai tai toks truputuką žaidimas, tam kartui pasidaryt, tikrai ne žiemai konservuot. Nebent gyvenant ne mieste, vis kasdien parsineši žemuogiu ir išverdi  biggrin.gif


Keistuole - o pati būtent tokią iš la Redoute ir pirkai? Koks ten modelis jos?
BŪna kartais uogų, kurių tieisog nesuvalgom. Tai puode jau tikrai nežaisčiau virti. Būna, kad išmesti tenka blush2.gif . O duonkepėj gal būtų įdomu pažaisti bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 03 29, 15:08)
Keistuole - o pati būtent tokią iš la Redoute ir pirkai? Koks ten modelis jos?
BŪna kartais uogų, kurių tieisog nesuvalgom. Tai puode jau tikrai nežaisčiau virti. Būna, kad išmesti tenka blush2.gif . O duonkepėj gal būtų įdomu pažaisti bigsmile.gif .


aha aš tą moulinex'ą pirkau OW5003
kadangi anksčiau neturėjau, tai neturiu su kuo lyginti, tai kol kas kaip ir priekaištų neturiu. Vienintelis, kas dar nepamaišytų, tai stalčiukas priedams.
O privalumai, bent jau kas man pasirodė naudinga, tai kad yra 2 maišymo mentelės, geriau išmaišo ruginę tešlą. Didelis dydis labai praverčia, kai kepu pvz bulkutes ir duonkepėj maišau bei kildinu tešlą (ir tai vieną kart sugebėjo per viršų išsiveržt)
Džemą tik dėl įdomumo pabandžiau, tai ten litras jo gaunas, kokiems likučiams tinka, bet rimtam konservavimui ne. Tiesiog nereikia stovėt ir maišyt, kad nepridegtų cukrus.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 29, 08:16)
Ačiū, jau matau. Na fainulka ta duonkepė, video pažiūrėjau  wub.gif
Gal ir Lietuvoj tokių yra, nes su siuntimais tai man sunkiai.... nemoku  blush2.gif

Yra ir Lietuvoje Moulinex su bagetem OW5003 biggrin.gif
Vyras pries dvi savaites padovanojo, labai gerai kepa, duonyte labai skani bigsmile.gif pirko senukuose. 4u.gif
Be to sia sav. Senukuose iki 15% nuolaida smulkiai buitinei technikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozerozyte @ 2010 03 29, 13:35)
Svtg buvau senukuose, tai pristatinejo Moulinex atrodo duonkepe, bet kazkaip manes nesuzavejo, nemokejo ta mergaite pristatyti prekes, zinoma duonele skani buvo, bet klausimas, ar tikrai ji kepta toj duonkepej, nes atrode, kaip is Rimi kur buna duonele tokia....
na bet gal cia tik man taip pasirode.

Na o man teko valgyti duonkepėj keptos duonytės.Na man pradžioj nesakė kur ir kaip kepta ,tačiau nepajaučiau skirtumo nuo parduotuvinės.Tokia išpūsta,minšta,na nežinau,įspūdžio nepaliko.
Man tik rankom minkyta duona pati skaniausia ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaisrena @ 2010 03 29, 19:11)
Na o man teko valgyti duonkepėj keptos duonytės.Na man pradžioj nesakė kur ir kaip kepta ,tačiau nepajaučiau skirtumo nuo parduotuvinės.Tokia išpūsta,minšta,na nežinau,įspūdžio nepaliko.
Man tik rankom minkyta duona pati skaniausia ax.gif  wub.gif



Ar yra skirtumas kaip tešla minkyta? Aš nežinau todėl ir klausiu ax.gif
Aš tai labai pavargstu rankom minkyti, tešlą orkaitėj kildinu tai irgi atsibosta žiūrėti ar ne per šilta, įjungi išjungi ir t.t. Norisi buitį pasilengvinti tai ir pradėjau duonkepės darytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 29, 19:53)
Ar yra skirtumas kaip tešla minkyta? Aš nežinau todėl ir klausiu  ax.gif
Aš tai labai pavargstu rankom minkyti, tešlą orkaitėj kildinu tai irgi atsibosta žiūrėti ar ne per šilta, įjungi išjungi ir t.t. Norisi buitį pasilengvinti tai ir pradėjau duonkepės darytis  smile.gif


aš tai kai nesu jau baisu gurmanė, tai nejaučiu kažkokio skirtumo, iš tikrųjų kaip ir minėjau duonos skonis ir išsipūtimas labai priklauso nuo to ar su mielėm, ar su raugu kepta, iš kokių miltų ir pan.
O minko ir kildina tai man ji gerai. Aš rankom taip neišminkydavau, nes neturiu kantrybės ir laiko.
Mano atveju tai vis tiek žymiai geriau, nei tuos visus tešlinius gaminius pirkt maximoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 29 kovo 2010 - 19:05
Sakykit, mamytes, gal kas nors is jusu turi duonkepe is Top Shopo? kokie atsiliepimai, ar gerai kepa?
Atsakyti
Laba diena, gal kas turite tokia duonkepe? man labai tiktu virtuvei prie kitu priedu, bet ten ziuriu nera kekso f-jos, o labai noretusi. Ar imanoma keksa iskepti be tos f-jos duonkepei? Aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Ir gal kas zino, kokie modeliai turi tuos stalciukus priedams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleer: 20 balandžio 2010 - 11:42
QUOTE(fleer @ 2010 04 20, 10:35)
bet ten ziuriu nera kekso f-jos, o labai noretusi. Ar imanoma keksa iskepti be tos f-jos duonkepei?


Keksui man atrodo reikia sodos ar kepimo milteliu, o ne mieliu. Tokiu atveju, reikia atskerai ismaisyti tesla, ir tik idet i duonkepe iskept. As taip kepu pyragus, nes neturejau orkaites ilga laika.
Dauguma duonkepiu turi "teshlos mintymo i kildynimo" funkcija.
Atsakyti
QUOTE(kepure_dega @ 2010 04 28, 13:50)
Keksui man atrodo reikia sodos ar kepimo milteliu, o ne mieliu. Tokiu atveju, reikia atskerai ismaisyti tesla, ir tik idet i duonkepe iskept. As taip kepu pyragus, nes neturejau orkaites ilga laika.
Dauguma duonkepiu turi "teshlos mintymo i kildynimo" funkcija.

tai ta tesla minkyt ne duonkepej? sorry uz kvailus klauymus 4u.gif
Atsakyti
Nu ir as blaskausi kokia pirkti, ar brangesne pvz.
http://www.technopla...;productid=2254
ar sita:
http://www.epolis.lt...reke/id/149657/
O gal per akis sitos? g.gif
http://www.technopla...;productid=2251

Merginos paprotinkite 4u.gif O gal orkaiteje iskepti galima ir nereikia jokiu investiciju g.gif Jus gi jau profes cia beveik bigsmile.gif
Atsakyti