QUOTE(ajd @ 2010 04 18, 09:26)
Labutis, vistik pasidaviau sūnaus spaudimui ir nusipirkau už lipdukus power delta. Gal pasakytumėte ar nebus problema nusipirkti šepetėlius,nes ten rašo kad reikės keisti. (ir kokia kaina)Vėl gavau lipdukų, tai gal pasakytumėt ar skalbinių džiovykla pegasus verta dėmesio.kaina net su lipdukasi 76 lt, o dabar turiu už kokį 25 lt.Ir niekaip nesuprantu kaip tvirtinasi Teleclip?Ačiū
Laba,
Su šepetėliais problemų nebus, atsarginius galima užsisakyti. Jeigu nešluosite betonuotų grindų ar trinkelių, jie tarnaus ilgai ir nuobodžiai. Jau antri metai kai prekiaujame šiais šepečiais, bet dar niekas nesikreipė dėl šepetėlių pakeitimo. Kainos patikslinti negaliu.
Pegasus džiovyklės yra stiprios, patvarios ir praktiškos. Tikrai neteks galilėtis, jeigu įsigysite. Daugiau atsiliepimų galite rasti šioje temoje, nes tikrai nemažai mamų turi šios serijos džiovykles tik ilgesnio metražo.
Teleclip džiovyklės tvirtinasi prie sienos, o kaip tiksliai ir kiek ten varžtelių susisuka į sieną tikrai nepaskysiu, tiesiog paprašykite parduotuvės personalo, kad parodytu tvirtinimo instrukcija ir sužinosite. Mintinai tokių smulkmenų tikrai neįmanoma atsiminti, nes prekių tvirtinamų prie sienos yra tikrai nemažai.
Iki!