Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį vežimėlį pirkti?

QUOTE(Nuska @ 2006 01 31, 14:03)
Ale pardavėjas Kotrynoje subalamutino, kad vasarai toks variantas netinkamas,


Aš šiaip pritarčiau pardavėjai mirksiukas.gif . Įdedami lopšiukai paprastai būna siauroki ir labai šilti... Žiemą gimusiam leliukui puikus dalykėlis, šilta iš visų pusių thumbup.gif . Bet vasarą tikrai norisi daugiau erdvės, daugiau gryno oro...
Vasarinukui leliukui reikia arba didelio erdvaus kieto lopšio arba sportinuko su pilnai gulima padėtimi, bet į jį nedėti lopšiuko, o tiesiog įtiesti čiužinuką. Bijančioms, kad tai nesaugu ir kad leliukas gali iškristi, pasakysiu, kad būna tokių sportinukų kur kojyčių atramėlėlė užsiverčia aukštyn ir iš sėdimos dalies pasidaro tarsi lopšys kūdikiui (pvz.: GRACO). JAV tokie vežimai labai populiarūs ir amerikiečiai nemėgsta įdedamų mažų lopšiuku, juk pas juos nemažai valstijų kur karšta visus metus, todėl kūdikiui norisi daugiau erdvės, daugiau atvirumo. Mano asmenine nuomone vasarinukui tai geriausias variantas thumbup.gif . Standartinis lopšys gana uždaras ir nuo saulės greitai prikaista, viduje susidaro tarsi "šiltnamio efektas", neprasicirkuliuoja oras ir vaikiukas prakaituoja... Sportinuke su gulima padetimi viskas daug atviriau.

QUOTE(Kokere @ 2006 01 31, 14:32)
I Karoli neuzilgo Jane is ispanijos vezima turetu atvezti...
Neblogai atrodo
Va



Tikrai neblogai atrodo, bet čia matyt bus nepigus variantas doh.gif
Atsakyti
Sveikutes
Ka vertetu pasirinktis BBC lopšį Prelude, Važiuokle Trophy air ir Auto kedutę?
Ar Chicco Trio Ct 0.1 kur į komplektą įeina sportinė dalis, lopšelis ir auto kedutė?
Atsakyti
mano dvejones buvo tokios pacios pries metus - bet del ratu dydzio ir amortizacijos pasirinkau BBC rinkini thumbup.gif iki siol nesigailiu ir net labai gaila, kad dukriukas jau isaugo lopsiuka sad.gif Chicco viena tik pliusa radau - kompaktiskesnis 4u.gif
Atsakyti
Kadangi leliukas gims vasarą, tai bet kuriuo atveju iki žiemos lopšį išaugs, nes su žieminiu kombinezonu jam bus ankšta jame, nors galbūt ilgio ir užteks unsure.gif
BBC sportinė dalis nepatogi, todėl reikės pirkt kitą vežimą, todėl iš šitų 2 variantų rinkčiausi Chicco. Tik nežinau kaip ten žiemą su tais ratukais, nebandžiau, bet mačiau daug mamyčių kieme sėkmingai važinėjančių 4u.gif
Atsakyti

Vyro svajonių vežimas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Mano svajonių vežimas
user posted image
IŠvada g.gif g.gif g.gif
O čia kaip mes su vyru privalumu ieškojome lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Chicco
Rėmas su sportine dalim sveria-7kg
Lopšys sveria 4,5kg
Autokedutė sveria 2.9kg
Ratukų diemetras 180mm
Rankena atskira
Lopšinio varianto svoris 11.5kg
Sportinio varianto svoris 7kg
Bebe Confort
Rėmo trophy air 6 8.5kg
Lopšys Prelude 4.8kg
Auto kedutė 2.8kg
Sportinė dalis opera 3kg
Ratukų diametras
Priekinių ratų diametras (cm) - 20,5
Galinių ratų diametras (cm) - 24,0
Rankena ištisinė
Lopšinio varianto svoris 13.3kg
Sportinės dalies svoris 11.5kg

Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2006 02 18, 18:23)
Kadangi leliukas gims vasarą, tai bet kuriuo atveju iki žiemos lopšį išaugs, nes su žieminiu kombinezonu jam bus ankšta jame, nors galbūt ilgio ir užteks  unsure.gif
BBC sportinė dalis nepatogi, todėl reikės pirkt kitą vežimą, todėl iš šitų 2 variantų rinkčiausi Chicco. Tik nežinau kaip ten žiemą su tais ratukais, nebandžiau, bet mačiau daug mamyčių kieme sėkmingai važinėjančių  4u.gif

nesutinku, kad nuo birzelio iki ziemos lopsys bus per mazas schmoll.gif aisku, leliukas leliukui nelygus, bet mano mergina gime kovo menesi - visa vasara, visa rudeni ir dar dabar ji telpa i lopsi ir su kombinsonu ir dar uzklota adijaliuku. Sveria ji dabar apie 10 kg mirksiukas.gif

Kokere, as manau, kad tavo vyro pasirinkimas geresnis - tik siulyciau sportines dalies nepirkti, nes su lopsiu ir kedute atvazinesi visa vasara ir ziema, o pavasari nusipirksi lengvesni sportinuka 4u.gif tikrai nesigailesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomika @ 2006 02 19, 10:28)
nesutinku, kad nuo birzelio iki ziemos lopsys bus per mazas  schmoll.gif  aisku, leliukas leliukui nelygus, bet mano mergina gime kovo menesi - visa vasara, visa rudeni ir dar dabar ji telpa i lopsi ir su kombinsonu ir dar uzklota adijaliuku. Sveria ji dabar apie 10 kg  mirksiukas.gif

Kokere, as manau, kad tavo vyro pasirinkimas geresnis - tik siulyciau sportines dalies nepirkti, nes su lopsiu ir kedute atvazinesi visa vasara ir ziema, o pavasari nusipirksi lengvesni sportinuka  4u.gif tikrai nesigailesit  mirksiukas.gif

Vat ir as siulyciau neimt ju sportines dalies , nes tiek pat kainuoja sportinukas atskiras vezimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 02 19, 12:40)
Vat ir as siulyciau neimt ju sportines dalies , nes tiek pat kainuoja sportinukas atskiras vezimas smile.gif

Leksiu į Akropolį ir ten galutinai išsiaiškinsim santykius su vežimais...
Kuris labiau lips prie rankų tokį ir teks įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomika @ 2006 02 19, 12:55)
drinks_cheers.gif aha, mes dabar uz pigiau nei BBC Opera, nusipirkom BBC VIVA sketuka  thumbup.gif  lengvutis grazutis  mirksiukas.gif

Vienintelis minusas, kurį aš pakolkas matau BBC lopšiniame variante tai svoris ir nepatogus nešimas-kadangi jis ganėtinai aukštas...
Atrodo, kad Chicco patogiau būtų nešiotis iš 4 aukšto ten ir atgal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 02 19, 12:57)
Vienintelis minusas, kurį aš pakolkas matau BBC lopšiniame variante tai svoris ir nepatogus nešimas-kadangi jis ganėtinai aukštas...
Atrodo, kad Chicco patogiau būtų nešiotis iš 4 aukšto ten ir atgal g.gif

mano vyras nesiodavo uz rankenu, o as vistiek nesdavau kaip kudiki - ant ranku biggrin.gif man taip buvo patogiau ir lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomika @ 2006 02 19, 12:28)
nesutinku, kad nuo birzelio iki ziemos lopsys bus per mazas  schmoll.gif  aisku, leliukas leliukui nelygus, bet mano mergina gime kovo menesi - visa vasara, visa rudeni ir dar dabar ji telpa i lopsi ir su kombinsonu ir dar uzklota adijaliuku. Sveria ji dabar apie 10 kg  mirksiukas.gif

Na, maniškė dabar 6 mėnesių ir taip pat lengvai telpa į PegPerego lopšį, bet ji mažutė pagal savo bendraamžius, didesnis vaikas tikrai netilps schmoll.gif Ne per ilgį, bet per plotį su storesniu kombinezonu vaikas jausis suvaržytas, o lopšio jei vaikas gims birželį reikės bent iki kovo, t.y. 9-10 mėn. unsure.gif Nežinau, gal BBC lopšiai platesni, nes dabar pamatavau, tai PegPerego lopšys yra apie 40 cm. pločio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 19 vasario 2006 - 14:33
Kiek žiūrėjau tai didžiausi yra būten BBC Prelude i PegPerego tie kuriai eina su klasikinėm važiuoklėm...
Atsakyti