Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį vežimėlį pirkti?

jau rasiau kitoj temoj, bet pasikartosiu smile.gif na, is tu dvieju variantu tikrai rinkciausi chicco vezima. zinoma, cia mano nuomone, bet pasakysiu kodel. ogi, svarbiausia priezastis - svoris, antra - patogumas. bebe confort vezime reikalingi visokie lankai, papildomi fiksatoriai ir pan. be kuriu neuzdesi lopsio ant ratu arba sportines dalies ir t.t. plius bebe susilanksto kaip knygele, o jei reikia tampyt i 4-a auksta tai jau ne kas. sad.gif ir dar viena svarbi priezastis - kaina. kadangi chicco vezime matau daugiau pliusu, o kaina yra zenkliai mazesne, tai abejoniu man nekiltu smile.gif

Papildyta:
o del ratu dydzio.....kaip cia pasakius. jei gyveni, kur nesutvarkytos gatves, tai patogiau didesni....taciau del sniego ar smelio as turiu savo nuomone smile.gif kadangi vasara buvom prie juros su vezimu dideliais ratais ir vaziuot tikrai buvo sudetinga, tai manau, kad mazesniais jei ir butu siek tiek sudetingiau, situacijos esmes nekeicia. sakyciau, kad su vienu pravaziuoji visai lengvai, o su kitu reikia vargti, tada gal ir pagalvociau smile.gif
Atsakyti
As turiu butent tavo vyro svajoniu vezimaiti. Tiksliau Trophy ratus ir Camelia lopsi. Labai geras vezimas. Viena minusa turi - tai svoris. Bet kazin kur rasi lengva lopsini vezima. Vaziuokle labai minkstai rieda, lopsys pakankamai didelis. Dar telpam ir su kombinezonu ir dar i dekuti susuku. O jau nemazos esam 5,5 men. Dar tikrai tilpsim menesi laiko, o gal ir ilgiau, bet teks parduot, nes jau esu pazadejus, o jei pirkejai persigalvos, tai dar vazinesiu. Nors jau turim ir sportinuka nusipirke, galim naudot. O kad Operos nepirkom, tai dziaugiuos, nes tikrai norisi kompaktiskesnio varianto. Nusipirkom Loola, bet irgi velnias sunkus, net 10 kg. Jauciu dar teks ir sketuka pirkt g.gif

Tiesa, o kaip su Chicco amortizacija? Man kazko jo vaziuokle primena Loola. Jei taip, tai nieko gero, amortizacijos nulis. Vaikas kratysis kaip reikalas.
Papildyta:
Dar vienas pastebejimas... Vientisa rankena tikrai patogesne, cia net klausimo negali but. Na sportinukui dar nieko tos atskiros rankenos, nu bet lopsi uzdejus, tai vienas vargas.
Papildyta:
Ai, dar vienas pastebejimas...
BBC Preliudo medziaga labai gera, o vat kitu daliu tai nekokia. Bent jau autokedutes tai tikrai prasta, nusipumpuruoja.
Atsakyti
na jei galvojant pirkti BC vezima tik kaip lopsini, t.y. be operos (chicco ir yra gerai, kad, kai vaikutis isauga lopsi, lieka patogus ir pakankamai kompaktiskas sportinis vezimas, kuris tinka ir ziemai, ir vasarai. nes nusipirkus tik paprasta lengvuti visiskai sportinuka, ziema su juo bus per salta vaikiukui ir nepatogu), tai tada rinkciausi chicco arba peg perego tikra lopsini varianta su dideliais ratais, o velesniam laikui gera sportini vezima, greiciausiai chicco c1. nes chicco ir peg perego lopsiniu variantu ratai dar didesni nei BC, o svoris pan. gaunasi, gal keliais kg skirtusi. be to, nereiketu jokiu lanku ir tvirtinimo detaliu. o kaina manau irgi panasi butu.
chicco amortizacija tikrai gera. loolos nezinau, todel nelyginsiu.
del rankenos......nematau jokio nepatogumo, kai ji nevientisa, bet cia turbut pripratimo reikalas. As su tokiu vazineju ir vargo nematau smile.gif
chicco medziagos puikios ir nesipumpuruoja (bent is mano patirties). o lopsys pakankamai didelis - maniskis 8 men. su kombinzonu dar telpa (nors jau neilgam, bet ir taip palygint ilgai naudojam).
Atsakyti
Esam beveik apsisprende del chicco...
Atsakyti
Nepatarciau pirkti Chicco vezimo. Drauge turi lygiai toki pat kur idejai nuotraukoj 1 psl. ir labai gailisi. Vaikas lopsi isaugo po 3 men. Ir su tokiais mazais ratukais sunku vazineti neapvalytais keliais. Pirko vien del mazo svorio, neapgalvojusi vezimo minusu ax.gif
Atsakyti
vaikas vaikui nelygus, kaip ir sakiau, maniskis 8 men. su kombinzonu dar telpa (butent i chicco, ta, kuris nuotraukoje)! O nevalytais keliais ir dideliais ratais jokio patogumo vazineti smile.gif zinau tai is patirties. tuo labiau, ziema su vaiku per pusnis ir nera reikalo vazinet, bent jau mums smile.gif
Papildyta:
kokere, spresti jums! juk zmones labai skirtingi, todel ir atsiliepimai tokie nevienodi. gal man patinka ir patogus vienas variantas, o tu juo gali buti visiskai nepatenkinta smile.gif
Atsakyti
mano ,,kudikiui"jau 3 metukai,bet as aktyviai naudoju vezimuka ir kol kas nesiruosiu atsisakyti,nes ,,kudikelis"sveria beveik 17 kg,tad patasius tokia meskute atsisako ne tik nugara,o ir jai paciai jau nepatogu ant ranku,nes as ja vos panesu.ir is tikruju jau senai praejo tarybiniu moteru laikai,kaip cia kazkuri minejo,ir beja tik lietuvoje yra kazkokie idiotiski stereotipai,kad tipo tokio amziaus jau turi buti be ciulptuko,o tokio- be sauskelniu,o jau jeigu vaikui 3 metai,tai tegu kulniuoja pestute,kad ir kilometra....pirma vaika auginau lietuvoj ir auginau pagal visus tarybinius stereotipus,nes tiesiog kitaip neisivaizdavau,eidavom su kitom mamom vos ne lenktyniu,kurios anksciau prades vaiksciot,kurios pasiprasys ant puoduko....dabar auginu dukra pagal jos norus,vaikscioti pradejo nesulaukus nei 9 menesiu,o man verkti norejosi kad taip greit auga.. 4u.gif ,dabar moka gerti is puoduko,bet pvz pienuka nori gerti is buteliuko ir nematau tame nieko blogo,tik dziaugiuosi,kad dar visa buteli 250 pieno istaiso pries miegeli thumbup.gif
Atsakyti
Mes tik šią žiemą pamažu pradėjom atprasti nuo vežimo (vaikas trečius metelius pradėjo). Kažkaip savaime. Neturime skėtuko, o didesnį vežimą, tai jį sunku į troleibusą įsikelti. Teko vaikui priprasti pačiam kulniuoti.

Atsakyti
Aš turėjau kitą problemą - pirmagimis vežimuke sėdėti atsisakė dar dorai vaikščioti neišmokęs. Blogiausia, kad ir nešiojamas nesileido. Tad jau nuo metukų visur kulniavome savomis kojelėmis, tegul ir vingiais bei vėžlio žingsniu. Po tokios praktikos nebuvo tragedijos, kai ir antrąjį metukų teko iš vežimo iškraustyti, nes sužinojus apie trečią nėštumą nebebuvo noro, o dažnai ir jėgų universalaus vežimo iš/į 4 aukšto tampyti. Dabar dvimetukas ne tik kad bet kokį atstumą pats nužingsniuoja, bet dar su malonumu ir mažąjį broliuką vežime stumia.

O prieš kelias savaites sutikau savo vyresnėlio bendraamžę (4,5m.) vežamą sportiniu vežimuku. Net atsargiai atsiklausiau močiutės apie mergaitės sveikatą, mat tikrai labai jau keistas vaizdelis buvo. Nepaisant didelės mano tolerancijos...
Atsakyti
Turiu BBC vezhima - trophy ir preliuda, auto kedute (camelia). Nu man super. Labai gera amortizacija, kas manau svarbu mazam vaikui, ratai nei per dideli nei mazhi, mums jo reikejo (ir vis dar reikia) ziema, tai labai liuks. O ir namie labai praverchia kai pasupt reikia. Sunui 4 men, manau dar du puikiausiai tilpsim, o tada shoksim i sportinuka. Jei reiktu dar karta rinktis, net negalvojusi vel ta pati pasirinkchiau thumbup.gif
Atsakyti
O mums nuo 1.3 metu neprireike vezimo...Kazkaip issisukam ir be jo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 02 19, 10:38)
Chicco
Rėmas su sportine dalim sveria-7kg
Lopšys sveria 4,5kg
Autokedutė sveria 2.9kg



Aš internete radau, kad sportinė dalis su lopšiuku sveria 13,5 kg.
Cituoju: "Stroller and carrycot weight 13.5kg." šaltinis

Kitur radau, kad sportinukas 9,4 kg, lopšys 3 kg, tai sumoj gaunasi 12,4 kg šaltinis

Tai kažin kaip ten iš tiesų yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 26 vasario 2006 - 20:49