Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Apvalute @ 2008 06 18, 11:14)
Turejau ir ta Estee Lauder, ir ta lasisos spalvos Clarins geli. Dabar eileje laukia Orlane. Clarins ir Estee Lauder patiko:)

O tas Clarins gerai susigeria, nepalieka tokie kaip taukuoti papukai? tongue.gif blush2.gif Man jis toks is paziurejimo riebus atrodo doh.gif
Dabar niekaip neissirenku, koki kremuka nusipirkt, kad galeciau po gimdymo tept g.gif Tai ir klausineju rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, dabar turedama laiko, nepatingejau ir perskaiciau visa tema cool.gif Galim sakyt ir apsisprendziau jau rolleyes.gif Turbut bandysiu pirkt ta isgirtaji Kanebo kremuka bigsmile.gif Jau buvau Sarmoj, dabar netoli 400lt. kainuoja, brangokas, niu bet ko del grozio nepaaukosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 06 18, 20:32)
Na va, dabar turedama laiko, nepatingejau ir perskaiciau visa tema cool.gif Galim sakyt ir apsisprendziau jau rolleyes.gif Turbut bandysiu pirkt ta isgirtaji Kanebo kremuka bigsmile.gif Jau buvau Sarmoj, dabar netoli 400lt. kainuoja, brangokas, niu bet ko del grozio nepaaukosi tongue.gif

Aš tai nedrįsčiau tokiom kainoma pirkt... Paprašykit, kad kažkas iš strawberrynet.com užsakytų, ten 94$ kaina. Net ir pridėjus mokesčius visus protu suvokiama suma išeitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 18 birželio 2008 - 21:49
QUOTE(cavalli @ 2008 06 18, 21:32)
Na va, dabar turedama laiko, nepatingejau ir perskaiciau visa tema cool.gif Galim sakyt ir apsisprendziau jau rolleyes.gif Turbut bandysiu pirkt ta isgirtaji Kanebo kremuka bigsmile.gif Jau buvau Sarmoj, dabar netoli 400lt. kainuoja, brangokas, niu bet ko del grozio nepaaukosi tongue.gif


as taip pat iskart norejau siulyti uzsisakyti is ebay ar strawberrynet, nes tiek moketi - gryna nesamone. Jau geriau tada dasideti ir operacija atlikti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cavalli @ 2008 06 18, 11:17)
O tas Clarins gerai susigeria, nepalieka tokie kaip taukuoti papukai? tongue.gif  blush2.gif Man jis toks is paziurejimo riebus atrodo doh.gif
Dabar niekaip neissirenku, koki kremuka nusipirkt, kad galeciau po gimdymo tept g.gif Tai ir klausineju rolleyes.gif


Na, tas Clarins nera riebus, jis labiau toks glitus, man jis ilgokai dziudavo blush2.gif estee lauder su alkoholiu, tai akimirksniu isdziuva bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus mirksiukas.gif Kremukas jau uzsakytas clap.gif Dabar lauksiu nekantriai bigsmile.gif O kad dar muitinej nepastebetu kainos ir mokesciu neuzdetu, tai isvis butu super tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 06 19, 08:54)
Aciu uz patarimus mirksiukas.gif Kremukas jau uzsakytas clap.gif Dabar lauksiu nekantriai bigsmile.gif O kad dar muitinej nepastebetu kainos ir mokesciu neuzdetu, tai isvis butu super tongue.gif


manau,kad niekas ten nieko nepastebes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 19, 09:03)
manau,kad niekas ten nieko nepastebes biggrin.gif

Kaip gerai butu rolleyes.gif Bet jei mokescius pradeda skaiciuot nuo 70 ar 80lt., tai kur jie nepaskaiciuos nuo tokios sumos doh.gif Niu ziuresim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 06 19, 09:09)
Kaip gerai butu rolleyes.gif Bet jei mokescius pradeda skaiciuot nuo 70 ar 80lt., tai kur jie nepaskaiciuos nuo tokios sumos doh.gif Niu ziuresim cool.gif


siuntinyje saskaitos nebuna rolleyes.gif
Atsakyti
Isjuzinau visa pakuote kremo SENOPLAST krutinei. Krute neisaugo smile.gif nepasikele, bet matomai tapo stanresne oda. Gal zinote stebuklinga krema kad krutine pasikeltu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilanguage: 20 birželio 2008 - 11:32
Pirma kara gyvenime isbandziau toki krema SENOPLAST. Jeigu tik puoseleti krutine (stangresne oda), tai labai tiks.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 19, 10:17)
siuntinyje saskaitos nebuna rolleyes.gif

Tikiuos, gal praslys rolleyes.gif
O ant dezutes gi buna uzklijuotas toks zalias lapelis su kaina ax.gif Ar as maisau jau kazka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 20 birželio 2008 - 21:34
QUOTE(cavalli @ 2008 06 20, 23:33)
Tikiuos, gal praslys rolleyes.gif
O ant dezutes gi buna uzklijuotas toks zalias lapelis su kaina ax.gif Ar as maisau jau kazka blush2.gif 


nebuna jokio zalio lapelio
Atsakyti