Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžės nuo nauju pirkinių

Pasiskaičiau garantinį, nieko ten nerašo apie įpakavimą. Eisim, žiūrėsim biggrin.gif Tegu tik pabando nepriimt dėl to , kad nėra dėžės aggressive.gif
Atsakyti
Vat aš skaitau ir stebiuosi, kaip dauguma patarinėja, net nebandę iki galo išsiaiškinti...
Kuri nors parodykite „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ ar kodekso, aprašančio šiuos dalykus, bent vieną punktą, kur parašyta, jog reikalinga išsaugoti pakuotę, jog be jos prarandama garantija smile.gif Ar kuri nors skaitėte šiuos dokumentus?
O ką sako parduotuvėje pardavėjas, tai dar nereiškia, kad taip ir yra. Greičiausiai jo įspėjimas turėtų būti traktuojamas kaip pageidavimas ir nieko daugiau. Ir pasirašinėti, įsipareigojant saugoti pakuotę, tikrai nėra būtina.
Atsakyti
Galbut ir ne visur bet kartais is tiesu buna garantiniam parasyta kad preke turi pristatyti ipakavime...Bent jau as ne karta esu pastebejus toki dalyka ax.gif
Atsakyti
Tai gal reikėtų pasidomėti, ar toks įrašas tame garantiniame yra teisėtas? Jei būna parašyta, tai dar nereiškia, jog įstatymas gina tokį parašymą smile.gif Prirašyti galimą daug ką ir bet ką.
Ir nereikia pulti bet kur pasirašinėti...

Beje, kaip tik vakar nusipirkom nepigią skalbimo mašiną. Ir deja deja, tokio įrašo garantinėje knygelėje nėra. Tai dar kartą parodo, jog kiekvienas pardavėjas rašo kaip kas nori doh.gif

Taigi, jei kažkam nemaišo tie dideli kiekiai dėžių, prašom-saugokit. Bet jei kam su vieta ganėtinai striuka ir nepatogu, tai tikrai nepasiduokit klaidinami, o išsiaiškinkit iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta: 06 gruodžio 2005 - 09:56
Na ir priėmė mano virdulį be dėžės biggrin.gif Aišku iš kart puolė reikalaut, kad reikia būtinai tos dėžės, nes siunčiam taisyt. Na gerai sakau galiu atnešt apkarpyta apklijuota (lėlėi namelį juk padarėm), ar tokia paimsit? biggrin.gif Tai pasiskambino kažkur, gerai, sako, grąžinsim pinigus tongue.gif
Atsakyti
tai va, mane irgi nervina tokie dalykai!!!pirkau kompiuteri, tai kiek deziu-monitoriuas, procesoriaus, koloneliu ir dar ten kazko! ir prisake, kad isissaugokit dezes, nes jei reiks remontuot atceit neteiksim garantijos!tegu eina s...!tai kur tas dezes susikraut!? jei dar perki ne vien kompiouteri, opvz dar kazka..? sutinku, kad transportuojant apsaugojama, bet taiu jie savo galetu ideti kokais ar dar ka, gerai kai pvz yra dar palepe, sklepas, dar sutalpinam, bet jau tuoj reiks tustinti, nes kitiems juk ne tik metai, o ir visi trys garantoija yra!
bardakas gun_bandana.gif
Atsakyti
Pasilieku nuo batų.
Atsakyti
As dezes kaip kada, matyt pagal nuotaika tongue.gif , vienas laikau, kitas - ismetu... Kad reikia laikyti, tai esu girdejusi smile.gif Bet pvz. visas tas putas tai ismetu, mano butas per mazas, kad dar ir jas laikyciau smile.gif
O siaip, manau, perkant daikta, tiesiog reikia paklausti kaip su tuo deziu kolekcionavimu... 4u.gif
Tfu, tfu, tfu, dar niekada neprireike tu deziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta @ 2005 12 05, 13:37)
Vat aš skaitau ir stebiuosi, kaip dauguma patarinėja, net nebandę iki galo išsiaiškinti...
Kuri nors parodykite „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ ar kodekso

Net darbovietėje esame priversti štabeliuoti tas dėžes nuo kompiuterių ir kitų prietaisų. Nors nežinia ką pasakytų vartotojų teisių tarnyba. g.gif Bet idėja apie dėžę iš kurios padarytas lėlės namukas, tai pasirodė labai tinkama. Progai pasitaikius pasinaudosiu.
Atsakyti
Kiek zinau kad deze reikalinga tik monitoriui transportavimui ir tiek daugiau niekam .
Atsakyti
Mum teko grąžint dujinį katilą, į Senukus o jis tikrai nemažas ir be dėžės grąžinom. Grąžinom, nes buvo gamyklinis brokas ir siuntė atgal gamintojams, tai mum davė kitą. Tai naują parsivežėm be dėžės, kurį siuntė atgal įdėjo į likusią dėžę.
Beja pirkom viryklę iš ekspozicijos tai naują vežėmės be dėžės, nes pačioje pardėje jos nerado, tai suviniojo daug sluoksnių plėve ir viskas wink.gif
Atsakyti
Mes dezes metame lauk tas, kuios uzima tikrai daug vietos ir i kurias, net geriausiu noru atgal to daikto neikisi biggrin.gif pvz.saldytuvas, vien ji ispakuotant jau ta deze automatiskai perkerpama.
Na, o kitas nuo tv, DVD ir t.t. as jas isardau graziai, suspaudziu ir nesu i rusi, o gal kada prireiks tos dezes, nebutinai remontuojant daikta, bet pvz. parduodant. Geriau kai yra originalus ipakavimas, nei maisiukas! biggrin.gif
Atsakyti