Įkraunama...
Įkraunama...

nėštumas, nesibaigęs gimdymu....

Lengvute, man toks įtarimas, kad labai save prisigąsdinai ir ieškai ligų sad.gif Jei neramu, gal tiesiog verta nueiti pas gerą ginekologą, nes kuo toliau į mišką, tuo daugiau...Nors aš asmeniškai mėgstu žinoti viską.
Dėl negimdinio nėštumo visur rašo, kad pagrindiniai simptomai kraujavimas (su teigiamu nėštumo testu), skausmai, mažesnės nei turi būti HCG normos. Ir tai visiška nesąmonė, nes tikrai ne visada...Pirmasis nėštumas pas mane trūko kartu su visu kiaušintakiu ir aš visiškai nieko nepajutau. Išvežė bėgte į operacinę su jau prasidėjusiu vidiniu kraujavimu, gerai, kad ligoninėje gulėjau. HCG tuomet dar nedarė, kad yra negimdinis spėliojo iš to, kad gimdoje nebuvo vaisiaus, o negimdinio kiaušintakyje taip ir nepamatė echoskopiškai.
Su antru negimdiniu buvo dar mįslingiau, nes buvo labai aukštas HCG (virš 2000 tūkstančių), vėl nieko nebuvo gimdoje, bet ir niekur kitur nėštumo nesimatė. Aš spėju, kad jis buvo net ne kiaušintakyje. Džiaugiuosi, kad gydytojas neskubėjo operuoti, kiek skaičiau net visam pasauly vienetiniai atvejai, kai negimdinis nėštumas praeina be operacijos. Keletas vyresnės kartos ginekologų net pasišaipė iš manęs, kai pasakiau, kad turėjau negimdinį, ir jis absorbavosi neoperuotas (tiesa, po to turėjau daug visokių kitų bėdų, nes organizmas buvo labai išbalansuotas - pirmą kartą gyvenime kviečiau greitąją dėl labai aukšto kraujospūdžio, dar po poros dienų su reanimacine išvežė per kelias ligonines, nes spaudimas buvo 50/40, po to tiesiai į infekcinę, dar po to užaugo cistos kiaušintakiuose).
Bet visgi Lengvute, negimdiniai nėra tokie dažni, todėl neužversk sau galvos bereikalingom sunkiom mintim.
Atsakyti
Žinau, kad tai skaudi tema. Man ypač, nes dar prieš mėnesį buvau laiminga besilaukianti būsimoji mamytė. Buvo trylika savaičių, kai atsiguliau į ligoninę dėl kraujavimo. Pasirodo, jau kokias tris ar keturias savaites nešiojau nebegyvą vaisių. Priežastis neaiški. Labai sunku susitaikyti su ta mintimi, kad gegežę nebesulauksiu savo išsvajotojo pirmagimio. sad.gif
Gal kas turėjote tokią pat skaudžią patirtį? Pasidalinkite su manimi savo išgyvenimais ir mintimis. Gal žinomos kokios priežastys? Kaip dėl ateities? Ar galesiu išnešioti ir pagimdyti sveiką vaikuti?
Atsakyti
Tikrai labai užjaučiu tave, Peliuk. Man dabar 13 savaitėlė eina...ir nelabai gerai mano leliukas auga. Mažiukas labai, nors gydytojas sako, kad pagal savaites išsivystęs. O šią savaitėlę vis pilvelį man paspazmuoja....jau visko aš prisigalvojau....o dar tokią liūdną istoriją sužinojau: neseniai mano draugės draugei 7 nėštumo mėnesyje numirė vaikiukas.......o jau ir pilviukas nemažas buvo, ir vaikų kambarys įrengtas, daikteliai leliukiški supirkti buvo........priežasčių nežinau..........ir dėlto man pačiai labai neramu........
Atsakyti
Labai uzjauciu tave sad.gif
Man neteko to patirti, bet mano draugei buvo taip nutike.
Kiek ji minejo, priezastimi gali buti infekcines ligos, pvz pas ja buvo rasta chlamidiju. Dar gali buti del persirgto gripo nestumo metu, ivairiu virusu, gal pas vaikeli buvo kazkokie genetiniai nukrypimai(tada pati gamta pasirupino), stresas.
Jau po 5-6 menesiu (tiksliau menstruaciju ciklu) jai leido pastoti vel.
Manau, tau reiketu atlikti kuo daugiau tyrimu (del visu lytiskai plintanciu ligu), bendra kraujo tyrima. Dar mano drauge per tuos penkis menesius gere kontraceptikus, nes labai nepatartina pastoti, o be to kontraceptikai atstato kiausidziu funkcijas, kaip ir "maitina" juos.
Jau dabar gali ruostis kitam nestumui. Gerk vitaminus, sveikai maitinkis, daugiau demesiu skirk sau, pasilepink. Tau labiausiai reikia polisio.
Ir dar man atrodo reikia isgedeti iki galo si praradima, neslopinti jo. Gali parasyti i skyreli psichologei, manau ji kazka gali daugiau patarti.

Atsakyti
Labai užjaučiu tave, Peliuk.
Man irgi buvo nesivystantis nėštumai 2 kartus. Pirmas tik užsimezgęs žuvo. Antras maždaug 12 savaitę, irgi kelias savaites nešiojau negyvą vaisių. Bet po antro nesivystančio, poros mėnesių bėgyje, vėl pastojau ir to pasekoje turiu nuostabią dukrytę, kuri gimė prieš mėnesį. Taip, kad nepegyvenk labai(aišku lengva pasakyti), gal kitas kartas bus sėkmingas. biggrin.gif
Atsakyti
Peliuk,užjaučiu.Man irgi neseniai (lapkričio 25d.)padarė išvalymą,nes nėštumas buvo 8-9 savaitės,gemalinė pūslytė tokio dydžio kaip 6 savaičių, o vaisiaus nesimatė.O jaučiausi gerai-įtarimą sukėlė,kad atleido krūtis.Tada pasidariau progesterono tyrimą,kuris buvo tragiškas.Vadinasi mano "aukso puodas" jau buvo miręs.O nėštumą palaikė Duphaston tabletės,bet po to irgi pradėjo kraujuoti.Priežastys tikrai neaiškios.Man buvo toks nekaltas dalykas-pūslytės ant lūpos(herpes),pasirodo jos veikia į vaisiaus kraujotaką ir galėjo duoti tokias pasekmes.Todėl dabar geriu vitaminus,stiprinu imunitetą,be to turiu sugerti Acic tab.kursą nuo herpes,nors dabar ir neberia.
Atsakyti
As taip pat turejau tokia nelaime - 14 savaiciu nestumas buvo. Daba jau tureciau bachuriuka unsure.gif . Padare tyrimus - placentos atsisluoksniavimas. Deja yra taip kaip yra. Tikiuosi kad daugiau tai nebepasikartos. wink.gif
Atsakyti
Labai liudna, Peliuk, kad tau taip nutiko... O paguoda viena - kad dazniausiai kitas nestumas buna sekmingas...
Mes irgi planavom, kad tarp vaikuciu bus nedidelis metu skirtumas. Pirma nestuma viskas buvo puiku, o antra, kaip griaustinis is giedro dangaus, - nesivystantis...
Priezasciu gai buti daug, jau Supermama minejo. Gydytoja sake, kad jos dazniausiai ir lieka neaiskios, nebent tai butu kokios miomos ar infekcija.
As irgi geriau kontraceptikus tris menesius, po to gavau leidima pastoti, nors seip, rekomenduojama puse metu luktereti. Bet pati nebebuvau pasirengusi kitam leliui. Tik po pusmecio pradejau noreti maziuko, bet kol kas nesiseka. sad.gif
Bet pazistu pora laimingu mamyciu, kurios po pirmo nesekmingo karto dziaugiasi sauniais leliais. Tai geriausias vaistas nuo liudesio. Taigi, kai tik busi pasiruosusi...lauksim geru ziniu.






Atsakyti
Kaip matau labai dažnai likimas atsiunčia tokius išbandymus..
Mano pirmas nėštumas nustojo vystytis 8 sav., teko daryti "valymą".
Išlaukiau 5 mėnesius ir neseniai mums gimė nuostabi dukrytė wub.gif wub.gif wub.gif .
Taip kad nenukabink nosies peliuk, stiprėk, gerk vitaminus ir galvok apie gražią ateitį.. Sėkmės Jums! wink.gif
Atsakyti
Oi, sesyte, nezinau ar gerai, kad sia tema atidarei, juk tau taip skaudu, bet is kitos puses gal ir gerai, rasi bendraminciu, nusiraminsi, pasiguosi......nes nelabai galiu taves paguosti, kai pati ant ranku Paulyte laikau, juk vistiek labausiai supranta tie, kurie tai patyre... laikykis sesule, mes su tavimi visada....
Atsakyti
QUOTE (elija @ 2003 12 17, 13:10)
Peliuk,užjaučiu.Man irgi neseniai (lapkričio 25d.)padarė išvalymą,nes nėštumas buvo 8-9 savaitės,gemalinė pūslytė tokio dydžio kaip 6 savaičių, o vaisiaus nesimatė.O jaučiausi gerai-įtarimą sukėlė,kad atleido krūtis.Tada pasidariau progesterono tyrimą,kuris buvo tragiškas.Vadinasi mano "aukso puodas" jau buvo miręs.O nėštumą palaikė Duphaston tabletės,bet po to irgi pradėjo kraujuoti.Priežastys tikrai neaiškios.Man buvo toks nekaltas dalykas-pūslytės ant lūpos(herpes),pasirodo jos veikia į vaisiaus kraujotaką ir galėjo duoti tokias pasekmes.Todėl dabar geriu vitaminus,stiprinu imunitetą,be to turiu sugerti Acic tab.kursą nuo herpes,nors dabar ir neberia.

jetauu.. nu cia ir isgasdinai.. man irgi ciut ciut ant lupu herpes atsirade buvo, (o nestumas 24sav.) tai as kremuku Zovirax tepiau, ir per kelias dienas praejo...
jetus jetus.. ka daba daryt? reikes jauciu daktarui sakit.. leliukas jauciu juda, (tfu tfu tfu viskas turetu but gerai) bet ar tikrai nuo herpes gali but taip baisu???
Atsakyti
Man irgi buvo herpes ant lupos kazkur 7-8 sav., bet tfu, tfu, tfu nieko blogo neatsitiko. Kai pasakiau apie tai gyd., ji atsake, kad jei herpes ne pirma karta iskyla (apturedavau toki dziaugsma du kart per metus - pavasari ir rudeni), tai neturetu itakoti vaikiuko vystymosi. Na, o jei atsiranda pirma karta nestumo metu, tai jau nelabai gerai.
Jurgichka, manau, kad nereiketu labai issigasti, bet gyd. pasakyti visada verta.
Atsakyti