Įkraunama...
Įkraunama...

Endoskopinis tyrimas - gastroskopija

Tiksliai. doh.gif Apie ta ranksluostuka buvau pamirsus, nes tuo metu bijojau. blush2.gif
Ir kai atsikeliau nuo lovytes, nerekiau Bis bravo pakartoti, bet dabar eiciau kur kas drasiau.
Atsakyti
Na, jau truptuti drasiau...

Aciu uz palaikyma. 4u.gif
Atsakyti
As irgi sakyciau, kad bijoti nereikia. Na, aisku, kad procedura nemaloni - tenka paziaukcioti blink.gif Bet reikia galvoti, kad tai pades nustatyti tikslesne diagnoze ir paskirti gydyma. Po kurio laiko viskas pasimirs
Atsakyti
Pavasari ir as apturejau toki "malonuma"... biggrin.gif Labiausiai bijojau pykinimo, nes visi gasdino su tuo ziaukciojimu ir t.t. Bet is tikruju VISISKAI NEPYKINA!!! Ziaugciot tai ziaugciojau ir as, bet tik del to, kad stemple kliudo, bet tai tikrai trunka labai trumpai. Po visko - lyg niekur nieko, tik tiek kad stemple truputi skaudejo, bet visiskai nedaug smile.gif
Siaip ejau visiskai rami, nes kazkas buvo pasakes, kad jei praryji didesne tablete, tai prarysi ir slanga, nes ji - mazdaug tusinuko storio...Del to ir nebijojau. Bet kai iejus i kabineta pamaciau vos ne zarna darzams laistyt (sorry, bet tikrai isivaizdavau plonesne doh.gif ), tai kazkaip ir baime atsirado biggrin.gif Bet tikrai nera taip baisu, kaip maniau! mirksiukas.gif
Atsakyti
O taip,malonumas menkas,bet juk tą žarna ryjama ne šiaipsau.Juk skrandukas gyventi ramiai neleido,tad ir tenka aukotis vardan šviesesnės ateities thumbup.gif .
Ryjau tris kartus blink.gif .Gyva likau mirksiukas.gif .
Skaitydama jūsų atsiliepimus prisiminimai atgijo,lyg tą "šlangą" dabar prarijus būčiau sad.gif .Tik pridurčiau,kad reikia kvėpuoti pro nosį tuo metu.Lyg ir savaime suprantama,tik paskutinį sykį kai buvau,tai pamiršau ir kvėptelėjau per burną (išsižiojusi sau guli,ko gi neįkvėpus biggrin.gif) ,va tada ir sutąsė...
Tai tiek prisiminimų.Įtariu tuoj Sypsenaa dalinsis savo įspūdžiais ax.gif .
Atsakyti
Na, ir as patyriau sita "dziaugsmeli"... doh.gif

Ka galeciau pasakyti.... Na, tikrai labai nemaloni procedura... schmoll.gif
Tik tiek, kad, kaip jus visos raset, vardan pilvuko ir geresnes ateities tai atliekama ir kad tai trupai trunka. O siaip tai brrrrrrrr... schmoll.gif

Tik man po proceduros fdar kokia 5 minutes labai nemalonus jausmas buvo... sad.gif Ir dar speju subraize man gerkle, nes vakar vienoj bvietoj skaudejo... sad.gif

Bet po tokiu proceduru susimastai, kaip gerai gyveni, kai nereikia po poliklinikas trainiotis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 11 10, 11:45)
Na, ir as patyriau sita "dziaugsmeli"...  doh.gif

Ka galeciau pasakyti.... Na, tikrai labai nemaloni procedura...  schmoll.gif 
Tik tiek, kad, kaip jus visos raset, vardan pilvuko ir geresnes ateities tai atliekama ir kad tai trupai trunka. O siaip tai brrrrrrrr...  schmoll.gif 

Tik man po proceduros fdar kokia 5 minutes labai nemalonus jausmas buvo...  sad.gif Ir dar speju subraize man gerkle, nes vakar vienoj bvietoj skaudejo...  sad.gif

Bet po tokiu proceduru susimastai, kaip gerai gyveni, kai nereikia po poliklinikas trainiotis...  thumbup.gif

Na ir ką? Rado ką nors gero tam skranduke ar veltui kankinaisi sad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2005 11 11, 11:29)
Na ir ką? Rado ką nors gero tam skranduke ar veltui kankinaisi sad.gif ?


Sake, kad tik truputi skrandzio gleivine paraudus ir viskas. O istyrus echoskopu pasake, kad visi organai grazus, nieko blogo nemato. Aisku tai dziugina, bet as kas menesi diena guliu kaip lavonas, vemiu, kankinuosi... verysad.gif o kokia priezastis... galvojau, kad ka nustatys, bet nieko... verysad.gif Taip ir neaisku, kas man yra... cry.gif
Atsakyti
QUOTE
Sake, kad tik truputi skrandzio gleivine paraudus ir viskas. O istyrus echoskopu pasake, kad visi organai grazus, nieko blogo nemato. Aisku tai dziugina, bet as kas menesi diena guliu kaip lavonas, vemiu, kankinuosi...  o kokia priezastis... galvojau, kad ka nustatys, bet nieko...  Taip ir neaisku, kas man yra...



Man tai yra pazystama kazkada ir man taip buvo tik as nevemiau tai susije su nervais daktarai is pat pradziu nieko nerado dovanai tik skrandy gydziau o paskui pradejau gerti anti depresantus ir skrandzio skausmai baigesi smile.gif
Atsakyti
Kai as ryjau ta malonuma, tai po visko atsisedau prie kabineto duru - o viena moteriske vis kartojo - jau geiau gimdyt nei slanga ryt biggrin.gif
Atsakyti
Na mano patirtis tai nekokia. Drauges prisnekejo kad dabar jau ta zarna nestora, ir visai nesunku ja "ryt". Gal as papuoliau i senos aparaturos kabineta, bet zarna buvo storesne uz mano pirsta. g.gif
Kad per procedura vimdo, tai tikriausiau normalu. Bet po pacios proceduros man taip skaudejo gerkle, beveik visa savaite. Turbut kisdami ta zarna "nubrozdino" ten kazka. cry.gif
O siaip tai mano nuomuone kad geriausia nieko nezinot pries procedura. Nes kai jau po pacios proceduros perskaiciau informacija, tai baisu pasidare. Pasirodo ta zarna gali pradurti stemple ar kazkoki kita vidaus organa-nesu didele zinove. Ir tai nebus gydytojo kalte. As net turejau pasirasyti lapa su tais galimais padariniais. Ir del to paraso, gydytojas nekaltas.Man keista ... unsure.gif
Atsakyti
Rijau tą žarną vienintelį kartą kol kas. Buvo baisu, mama pripasakojo siaubų visokių... O kai kabinete pamačiau dvimetrinį gydytoją ir tokią žarną kaip daržui laistyt (nu labai taikliai kažkuri pavadino), tai suvis pašiurpau! Pojūčiai šlykštūs, niekas neperspėjo pro kur kvėpuoti, kaip palengvinti sau nemalonią procedūrą, tai žiaukčiojau kaip pasamdyta. Paskui dar kelias dienas labai skaudėjo gerklę, gydytoja sakė, kad smarkiai nubrozdinta, o tą dieną nei į darbą nėjau. Dar kartą tai pakartočiau tik esant mirtinam reikalui schmoll.gif
Atsakyti