Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(linute23 @ 2008 05 25, 20:23)
Kaip jums atrodo, koks tyrimas tikslesnis: magnetinio rezonanso ar kompiuterines tomografijos? Tiksliau, ar gali buti, kad darant kazkuriuo is ju, galima nepastebeti kazko ka darai su kitu? Ar bet kuris tyrimas yra 100% patikimas?


Man iš pradžių darė kelis kartus kompiuterinę tomografiją, o kai nieko nerado, tada magnetinį rezonansą. Taip kad arba magnetinis rezonansas tikslesnis, arba priklauso ir nuo to, ką šviečia. Man darė klubų, stuburo ir nugaros apačios nuotraukas. smile.gif
Taip pat gydytoja sakė, kad magnetinis rezonansas daug mažiau kenkia nei kompiuterinė tomografija.
Atsakyti
magnetinio rezonanso tyrimas yra tikslesnis tik reikia zinoti koks jo galingumas,pvz kauno klinikos turi 2 magnetinius rezonansus,vienas yra labai geras t,yra 3 teslos galingumo ,o kitas yra silpnesnis,pries darantis reiketu pasitarti su gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2008 05 26, 22:43)
magnetinio rezonanso tyrimas yra tikslesnis tik reikia zinoti koks jo galingumas,pvz kauno klinikos turi 2 magnetinius rezonansus,vienas yra labai geras t,yra 3 teslos galingumo ,o kitas yra silpnesnis,pries darantis reiketu pasitarti su gydytoja.

Gal dar patikslinsiu klausima 4u.gif Ar gali buti, kad darant kompiuterine tomografija, buvo nepastebeti kokie nors, na mano atveju, stuburo pakitimai? O po puses metu padarius tyrimus magnetiniu rezonansu, jie buvo rasti? T.y. ar butinai tie pakitimai yra nauji, ar gali buti, kad jie yra seni, bet nepastebeti, praeito tyrimo metu?
Atsakyti
Manau, kad tyrimu tikslumas labai panasus.Tik kompiuterines tomogafijos metu nuotraukos iseina tokios, lyg zmogus butu perpjautas, na turiu omenyje,isilgai. O magnetinio rezonanso nuotraukos tokios, na lyg oda nuluptu ir i matytu kas viduj darosi. Na tikiuos, kad aiskiai paaiskinau mirksiukas.gif biggrin.gif
Kompiuterine tomografija prilygsta beveik 500 rentgenu, tad yra labai kenksminga.
O magnetinis rezonansas - ne.
Pati darysiuosi magnetini rezonansa pilvo organu si penktadieni. 4u.gif
Atsakyti
As noreciau galvos rezonansa pasidaryti, bet gal kas dare ir zino, ar atliekant si galvos tyrima, ziuri tik i smegenis ar mato ir pvz. akies, ausu, nosies ligas? Kiek zinau, galvos rezonansas kainuotu apie 300 Lt., bet gal dar uz akies ar veido daubu rezonansa reiketu atskirai moketi? Tai tiek jau kiekvienam organui po 300 Lt. nesiryzciau isleisti. Siaip noreciau suzinoti, kodel man taip daznai galva skauda, kartu stipriai skauda aki, nosi, veido daunbas, su galvos skausmu nuolat buna temperatura, silpna ir pan. Poliklinikoje nieko neranda, atseit sveika su 39 temperatura po keleta menesiu vaikstau, dariausi veido daubu rentgena, sako, kad sinusito nera. Tai sakau, gal rezonansas galetu parodyti, kas tai akiai pvz. yra, bet jeigu istirs tik smegenis, tai tada neapsimoka man jo daryti.
Atsakyti
QUOTE(Emile @ 2008 05 30, 09:23)
As noreciau galvos rezonansa pasidaryti, bet gal kas dare ir zino, ar atliekant si galvos tyrima, ziuri tik i smegenis ar mato ir pvz. akies, ausu, nosies ligas? Kiek zinau, galvos rezonansas kainuotu apie 300 Lt., bet gal dar uz akies ar veido daubu rezonansa reiketu atskirai moketi? Tai tiek jau kiekvienam organui po 300 Lt. nesiryzciau isleisti. Siaip noreciau suzinoti, kodel man taip daznai galva skauda, kartu stipriai skauda aki, nosi, veido daunbas, su galvos skausmu nuolat buna temperatura, silpna ir pan. Poliklinikoje nieko neranda, atseit sveika su 39 temperatura po keleta menesiu vaikstau, dariausi veido daubu rentgena, sako, kad sinusito nera. Tai sakau, gal rezonansas galetu parodyti, kas tai akiai pvz. yra, bet jeigu istirs tik smegenis, tai tada neapsimoka man jo daryti.

As dariausi, man sake,kad svarbiausia ko iesko, tai augliuku ir kitokiu dariniu..bet siaip tai turetu matyt uzdegiminy procesa, jei jis ten yra. O kaina ne uz atskirus organus..o uz visa galva. Ir pigokia sakyciau ten pas jus, as su stipresniu magnetu dariausi ..tai 500 sumokejau, nes uz nuotraukas arba diska reik moket.
Atsakyti
QUOTE(Emile @ 2008 05 30, 10:23)
As noreciau galvos rezonansa pasidaryti, bet gal kas dare ir zino, ar atliekant si galvos tyrima, ziuri tik i smegenis ar mato ir pvz. akies, ausu, nosies ligas? Kiek zinau, galvos rezonansas kainuotu apie 300 Lt., bet gal dar uz akies ar veido daubu rezonansa reiketu atskirai moketi? Tai tiek jau kiekvienam organui po 300 Lt. nesiryzciau isleisti. Siaip noreciau suzinoti, kodel man taip daznai galva skauda, kartu stipriai skauda aki, nosi, veido daunbas, su galvos skausmu nuolat buna temperatura, silpna ir pan. Poliklinikoje nieko neranda, atseit sveika su 39 temperatura po keleta menesiu vaikstau, dariausi veido daubu rentgena, sako, kad sinusito nera. Tai sakau, gal rezonansas galetu parodyti, kas tai akiai pvz. yra, bet jeigu istirs tik smegenis, tai tada neapsimoka man jo daryti.


Pries darydama tyrima dar pasikalbek su gyd.kuri darys.Papasakok kokios tave problemos kankina,kad labiau atkreiptu demesi i siuo organus tirdama.Galvos skausmas gali but nuo ataugu sprande,paprasyk ,kad ir i tai atkreiptu demesi.Nepagailek truputi duot jei asmeniskai,tyrimas bus daug geresnis.
Atsakyti
o magnetini rezonansa profilaktiskai viso kuno galima pasidaryti? Na siaip man su zarnynu kazkas negerai, bet nenoriu tu senoviniu budu kai kisa slangele per iseinama anga, aisku idomu butu ir kad krutine ar nera guzeliu apziuretu.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2008 08 21, 13:10)
o magnetini rezonansa profilaktiskai viso kuno galima pasidaryti? Na siaip man su zarnynu kazkas negerai, bet nenoriu tu senoviniu budu kai kisa slangele per iseinama anga, aisku idomu butu ir kad krutine ar nera guzeliu apziuretu.

Jei neklystu, tai daro kiekvienos kuno dalies atskirai. Net ir stuburo apatine dali daro atskirai nuo virsutines. Ant siuntimo buna pazymeta ta dalis kuriai reikia magnet. rezon. padaryti.
O krutine tiria mamografu.
Geriau butu pasikonsultuoti su seimos gydytoju.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
As irgi siandien uzsirasiau i Kalvarijos g 323 ,daryti rezonansa antradieni ,tai ten kaina 360 lt.
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 08 22, 11:42)
As irgi siandien uzsirasiau i Kalvarijos g 323 ,daryti rezonansa antradieni ,tai ten kaina 360 lt.

Paklausk del kompensacijos. Man kazkiek kompensavo ligoniu kasos. Mokejau apie 320 (kiek pamenu). Ten patiko gydytojas, kuris pakomentavo nuotrauka ir daug patarimu dave.
sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Laura1975 @ 2008 08 22, 12:42)
As irgi siandien uzsirasiau i Kalvarijos g 323 ,daryti rezonansa antradieni ,tai ten kaina 360 lt.


o kurios kuno dalies cia bus tyrimas?

o kokia cia klinika kalvariju g. 323 ?
Atsakyti