Įkraunama...
Įkraunama...

Kada keičiasi akių spalva?

Didzhioji dalis baltaodzhiu lialiuku gimsta arba 'plienines pilkos', arba melynos spalvos akimis. Mazhdaug iki 9 men. jos gali pasikeisti. (babycenter.com)
Atsakyti
As zaliaake (su rudom priemaisom), o vyras melynakis. Musu spirga kol kas irgi melynake. Tikiuosi, kad paveldéjo tevelio akiu spalva, labai jau man ta jo akiu spalva patinka, tokia aiski, ryskiai melyna...
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 12 07, 06:45)
Didzhioji dalis baltaodzhiu lialiuku gimsta arba 'plienines pilkos', arba melynos spalvos akimis. Mazhdaug iki 9 men. jos gali pasikeisti. (babycenter.com)

Maniskiui 9,5 men. Visi, kas pamato sako, oi, koks melynakis berniukas laugh.gif

Ai, kaip pasigyriau, net sladu pasidare wub.gif

Idomu, kodel ta melyna akiu spalva daugumai patinka. Gal todel, kad tikra Lietuviska tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (s.saulute @ 2004 11 02, 20:04)
akytes spalva pakeicia iki sesiu menesiu

Mūsų mažiaus akytės mėlynos, tik prieš kelis mėn.pastebėjau, kad aplink rainelę pradėjo lyg ruduot blink.gif Na, va, galvoju, dings tas akelių žydrumas, bus rudaakis kaip ir aš biggrin.gif bet kol kas daugiau neruduoja, o ir rudi lankeliai vidury ir matos tik kartais. Gal taip ir liks g.gif
Atsakyti
Mano dukryte gime tamsiom, beveik juodom akytem, dabar ruduoja, kaip ir tecio
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2004 12 07, 11:53)
As zaliaake (su rudom priemaisom), o vyras melynakis. Musu spirga kol kas irgi melynake. Tikiuosi, kad paveldéjo tevelio akiu spalva, labai jau man ta jo akiu spalva patinka, tokia aiski, ryskiai melyna...


Pati save cituoju... blush2.gif

Bet mazes akiu spalva nepakito ir bent jau kol kas nesimato jokiu keitimosi pozymiu. Taigi, greiciausiai tokios ryskiai melynos ir liks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2004 12 07, 07:44)
Didzhioji dalis baltaodzhiu lialiuku gimsta arba 'plienines pilkos', arba melynos spalvos akimis. Mazhdaug iki 9 men. jos gali pasikeisti. (babycenter.com)

Tikra tiesa, mano mažojo apie 9 mėn. pastebėjau, kad parudavo. Matyt jau turėsim šeimoje vieną rudaakį biggrin.gif
Atsakyti
na as girdejau kad rudas pigmentas labai stiprus ax.gif na kai mano maze gime buvo tokiom kaip tecio akim melinom blush2.gif maniau kad ir bus tokios bet deja jos keiciasi dabar net nezynau kokios blink.gif rainos kazkokios g.gif
Atsakyti
Mums jau 10 mėn.,o akytės mėlynos.Mano akys yra rudos spalvos,o vyro pilkos. biggrin.gif Aš labai norėčiau,kad pas mano mažiuką akių spalva nesikeistu rolleyes.gif
Atsakyti
Kai sūneliui sukako 3 mėnesiai, akys ėmė keistis. Iš tamsiai mėlynų tapo tamsiai rudos. Beveik juodos. Nežinau, iš ko jis paveldėjo tokią spalvą, nes giminėje rudaakių nėra. Man labai graži tokia spalva. Ir aplinkiniai iškart pastebi, gal todėl, kad aplink nedaug tokių tamsiaakių. Esu girdėjusi, kad akių spalva iki 3 metų dar gali pasikeisti. Ar gali taip būti?
Atsakyti
Mano akys žalsvos į rudumą, manojo taip pat, dukrytė gimė ryškiai mėlynom akytėm, bet apie trečia mėn ėmė rudėti, dabar mėlynumo nelabai ir liko biggrin.gif
Atsakyti
keista, kad aš užfiksavau, kai jau parudavo, o pačios eigos visai nepastebėjau... g.gif
Atsakyti