Įkraunama...
Įkraunama...

Kada keičiasi akių spalva?

Mes su vyru rudaakiai, o dvynukes melynaakes. Taip noriu rudu akyciu. Tikiuosi dar pasikeis spalva.
Atsakyti
Manasis kaip ir visi kūdikiai gimė su tamsiai mėlynomis akutėmis, o nuo pusės metų jie jau pradėjo ruduoti, tokie ir dabar yra Įdomu jaunesnysis kokių bus, gal taip pat rudų, man tai gražu thumbup.gif
Atsakyti
man irgi labai grazu rudos akys, labai noriu kad ir mano vakiuko akutes butu rudos, kol kas dar neaiskios, tamsiai tamsiai pilkos, kaip juodos. mano akys - melynos, kartais pilkos(priklauso nuo sviesos), o vyro rudos biggrin.gif
Atsakyti
Aš mėlynakė, o vyras rudaakis, vaikiukui akys tamsėti pradėjo maždaug nuo pirmojo mėnesio, o 3 mėnesių tapo aiškiai rudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(violet @ 2005 11 03, 10:29)
Mes su vyru rudaakiai, o dvynukes melynaakes. Taip noriu rudu akyciu. Tikiuosi dar pasikeis spalva.


As lygtais skaiciau kad. nuo rudaakiu, vaikutis negali but rudaakis, ar is melynakiu negali bu rudaakis?? g.gif g.gif nu nesvarbu...
as melynake, vyras rudaakis, mano dukros akys skirtingos, viena zalia, kita pilka, nu o mazylis dar melynakis bigsmile.gif
Atsakyti
Mano akys mėlynos , vyro rudos, o dukrytės abi gimė mėlynom, bet abi "parudavo". Vyresnė kai gimė tai iškart buvo tėčio kopija, tik akys mėlynos, na tai galvoju nors akys bus mano... O nuo 6 mėn. kaip pradėjo ruduot, tai dabar daug tamsesnės ir už tėvo... O mažoji tai tamsėt tik nuo metų pradėjo, bet dabar jau abi rudaakės... Šiaip rudos akys dominuoja mėlynų atžvilgiu. man gražu... ax.gif
Atsakyti
man irgi rudos grazu, beje,mano irgi rudos, nu kartais pazaliuoja, kai pikta esu blush2.gif bet mazes kol kas melynos kaip tecio g.gif kazi ar keisis ar ne unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 3 menesiai ir akys vis dar melynos, nors as pati rudaake... rolleyes.gif Musu tetkuas melynakis ir zinoma dziaugiasi, nes labai jau i ji panasi, o as taip pat diziaugiuosi, nes juk ne akiu spalvoje laime - kokios spalvos jos bebutu, vaikutis vis vien bus pats brandiausias pasaulyje wub.gif
Atsakyti
Siaip akiu spalva stabilizuojasi iki 1 metu. O po to jau kokia yra tokia ir bus, nebent kada nors pasikeis, taip zmonem buna.
As tai melinaake, mano vyras rudaakis, o vaikai abu du rudaakiai. blush2.gif
Atsakyti
aš irgi skaičiau, kad tikroji akyčiu spalva tampa, kai leliukui yra maždaug 1 metai 4u.gif man gražu mėlynos akytės, tikiuosi mano pupos jos nepasikeis.
Atsakyti
Mano vaikučiai , kaip ir visi, gimė su mėlynom akim. Tik vyresnysis - su šviesiai žydrom, o mažius- su tamsiai mėlynom. Vyresnysis taip ir liko su mėlynom akim, o mažyliui tikriausiai gali pasikeisti, nes labai jau jos tamsėja. O aš ir pati visai norėčiau, kad vieno vaiko akys būtų kaip tėčio, o kito - kaip mamos. smile.gif
Atsakyti
maniškis kaip gimė rudaakis, taip liko rudaakis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 17 sausio 2006 - 14:07