Įkraunama...
Įkraunama...

Kada keičiasi akių spalva?

Sūnus gimė su mėlynom akim o dabar jos labiau žalesnės pasidarė rolleyes.gif mano žalios o vyro mėlynos akys rolleyes.gif gal dar pasikeis g.gif
Atsakyti
Musu abieju su vyru akys zalios, o mazyle melynake (jai dabar 6 su puse men.). Labai noreciau, kad tokios ir isliktu, man labai grazu kai tokios dideles ir skaisciai melynos akys wub.gif .
Atsakyti
Mūsų zuikiui jau beveik 10mėn, bet akių spalva nesikeitė išvis, gimė mėlynakis toks ir po šiai dienai, mano akys žaliai pilkos, anytos žalios, mano mamos ir močiutės tokios kaip mano, vyro ir uošvio rudos, ir nesuprantu į ką vaikas atsigimė, nebūtų toks panašus į tėtuką visi sakytų, kad sugriešinau biggrin.gif ar įmanoma, kad vaiko akys būtų tokios spalvos kaip jo proproprosenelių????? g.gif
Atsakyti
akiu raineles pigmentas visiskai nusistovi (ar kaip cia issireiskus) iki 5 metu... beja, kaip ir plauku 4u.gif
Atsakyti
Kokį penktą mėnesį pradėjo nykti tas naujagimio žibuoklių melsvumas. Šiuo metu tiksliai spalva dar nenusistovėjo, bet akytės bus tamsios gal rudo, o gal rudai žalios.
Atsakyti
va va aš ir galvoju kada pasikeis ta mėlyna akių spalva g.gif ..mes visi kitaakiai biggrin.gif .,tai kaip suprantu gali tekti laukti net iki 5metukų blink.gif
šiaip tai labai gražu ir mėlynos, bet taaaiippp norėtus rudų kaip tėvelio rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,nu nenuraminot jus manes. Mano maziukes kol kas melynos akytes kaip pas mane. Jai jau 7men. ir as tikrai tikiuosi,kad jos neparuduos.Man taip nepatinka ruda spalva ir kodel as istekejau uz rudaakio g.gif Bet vat jos plaukuciai rudi kaip mano. O as taip dziaugiausi savo juodaplauke melynake wub.gif
Na,bet teks susitaikyti jeigu spalva pasikeis. Mylesiu juk vienodai savo maza wub.gif wub.gif
Atsakyti
oi, paskaiciau ir imu galvot kad be reikalo dziaugiuos doh.gif , jog abu lialiukai kazkodel melynakiai... vadinasi dar keistis gali - as rudu, vyras zaliu akiu.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Mums 6 mėn. ir mes vis dar mėlynakiai ax.gif
Atsakyti
Mano lelka negime su dangaus skaistumo akimis... Jis gime su tamsiai tamsiai tamsiai pilkom akytem smile.gif Ir dar dabar tokios,nors jau nuo viduriuko pradeda ruduoti.As rudaake,o vyro akys sviesios labai.Bent jau kad sviesetu akytes tai nesimato tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Mano mergaite gime labai melynomis akimis, juodais plaukuciais. As pati esu tamsi ir akys rudos, mano vyras irgi tamsus, bet akys melynos. Mums dabar 4.5 men ir matau, kaip mano dukrytes akys ruduoja dry.gif
Atsakyti