Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

QUOTE(dziugena @ 2007 03 13, 12:13)
Glacee, tavo tema man buvo atradimas  4u.gif  kol viską perskaičiau, naktimis tortus tik ir sapnavau  doh.gif
dabar planuoju išbandyti Karpatę, tik mano vyras, priešingai nei Glacee, visai nemėgsta citrinos kepiniuose. patarkite, prašau, ar neįdėjus citrinos, Karpatė nepraras viso savo cinkelio?

o dabar trumpa istorija iš serijos "blondinės nuotykiai Glacee skyrelyje": skaitau medaus torto su citrusų nata (kirtis pirmame skiemenyje, sakau, gal čia tie citrusų griežinėliai ant torto viršaus taip vadinasi, o gal koks gudrus kremas) receptą ir niekaip nesuprantu, kur gi dingo tos natos (kirtis vis dar ant pirmo skiemens) gaminimo ypatumai  g.gif žodžiu, dar kelis kartus skaičiau receptą, kol pagaliau protas prašvito biggrin.gif

Aš įdomumo dėliai kartą kremą iš Karpatės su tirpintų šokoladu maišiau. Visiems patiko. Tik darydama Karpatę, pusę kremo maišyk su šokoladu, o kitą pusę gali si vanilę.
Atsakyti

Glacee, turiu klausima, ir is karto atsiprasau, jeigu ka nors sumaisiau blush2.gif

Klausimas butu apie silke su grybais - regis, kazkada kaip tik sioje temoje skaiciau, kad ja galima pruosti kazkaip ypatingai, ar tik ne 2 valandas troskinant grybus. Dabar visaip bandau surasti ta recepta, bet be rezultatau; receptu sarase pirmajame puslapyje nuorodos irgi nera. Aciu uz pagalba, ir dar karta sorry, jeigu ne i ta tema pataikiau 4u.gif

Beje, pries pora dienu gaminau burokeliu salotas su kmynais - siaip jau iprasti komponentai nuskambejo naujai, labai patiko 4u.gif O svarbiausia - be majonezo bigsmile.gif
Atsakyti
Dziugena, aš Karpatę darau be citrinos. Pirmą kartą kai dariau neturėjau, tai kažkaip iki šiol be jos apsieinu. Vieną kart įdomumo dėlei dėjau, tai fainiai ir su citrina, bet jei jūs jos nemėgstat tikrai apsieisi ir be jos. Man Karpatė skani bet kokia. Būtinai išbandyk.
O prijaučiančių tortukams (aišku pirmiausia Glacee) noriu paklausti, ar būtinai tas standiklis į biskvitinį - baltyminį. Kažkaip aš taip prieš tą chemiją (tikroji priežastis - vaiko alergija visokiems chemikalams), tai gal jį galima kuo pakeisti arba jei iš kart valgyti- gal visai nedėti.
Atsakyti
Shalimar
QUOTE
Glacee, pastebejau, kad megsti arabiska virtuve  (visai kaip ir as  )

smile.gif Labai mėgstu smile.gif taip pat balkanų, kaukazietišką smile.gif
Dėl svogūnų tai net nežinau, ką pasakyti, nes čia yra vienas pagrindinių akcentų. Bijau, kad su morkomis tai bus visiškai kitoks patiekalas smile.gif Gal kopūstus dėti????? net neįsivaizduoju...

san
smagu kad patiko smile.gif manau, gali laisvai nedėti kondensuoto, bet dėl skystumo truputį grietinėlės arba grietinės. smile.gif

tavi
drinks_cheers.gif ir man labai patinka, jau kelis kartus gaminau smile.gif tas kavos kremas tai iš viso superinis

dziugena
pradžiuginai smile.gif labai-labai. Vietoje citrinos gali laisvai aromatizuoti vanile - kuo puikiausiai tinka smile.gif tik gal pradžiai pusę normos daryk smile.gif nes visa labai didelė smile.gif

tavi
4u.gif

xmarx
viskas gerai, šioje, šioje temoje apie silkę skaitei smile.gif gal tik pirmoje dalyje smile.gif Štai čia, pyragėliuose svarbiausia, svogūniukus labai gerai ištroškinti - būtent tai priduoda ypatingą skonį smile.gif džiaugiuosi, kad burokėliai patiko - tikrai labai paprasta, bet visiškai kitaip. Šiaip jau majonezo tai pas mane minimaliai... ax.gif nors truputukas yra.

vilytte
wub.gif aišku, gali nedėti, ypač, jei iš karto valgysite. Pabandyk iškepti pusę normos, nes šiaip jis gana didelis gaunasi, tada greičiau suvalgysite smile.gif kepiau gal kokius keturis kartus, vieną kartą liko rytdienai, tai kiek susmego, bet buvo be standiklio.

Pastebėjau, kad dingo nemažai nuotraukų, aš jas atstatysiu, bet reikės truputį palaukti. Griūvo serveris su nuotraukomis. Atsiprašau, kad taip atsitiko ir užims laiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 13 kovo 2007 - 18:36
Ačiū visoms už atsakymus 4u.gif bandysiu ir parašysiu įspūdžius
Atsakyti

Aciu, Glacee 4u.gif

Bet dabar turiu kitu klausimu rolleyes.gif O grybus tai atskirai istroskinti? Ir kai atves, maisyti su tais karamelizuotais svogunais? Ir kokie grybai geriau? Ar naudoti dziovintus baravykus, ar saldytus misko grybus (turiu visokiu, ir daug)? Ir pagaliau - ar reiketu dar ko nors i toki silkes uzdara deti (pvz. morku), ar uztenka tik grybu, svogunu ir prieskoniu?

Vaje, kiek klausimu cia man kilo blush2.gif Is anksto aciu uz kantrybe atsakinejant 4u.gif
Atsakyti
xmarx
viskas gerai smile.gif man malonu atsakyti ir bus malonu, jei tau patiks smile.gif pas mane svečiai tą silkutę vos ne pirmu numeriu išnaikina smile.gif

Aš dažniausiai naudoju arba šaldytus baravykus arba šviežius pievagrybius ir džiovintų grybų miltelius. Jeigu naudoju šaldytus baravykus, tada juos atskirai pakepinu, neapverdu, vandens nepilu, iš baravykų išsiskyria pakankamai skysčio . Pakepinu apie dešimt minučių ir tada sujungiu su svogūnais ir dar truputi pakepinu su svogūnais. Tada atvėsinu ir užkloju silkę. Jeigu naudoju pievagrybius, tai juos iš karto į svogūnus dedu, nes jų ilgiau kepinti nereikia.
Daugiau nieko nededu, labai man patinka čia lauro lapelis, jį dedu būtinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 03 13, 18:32)
Shalimar

smile.gif Labai mėgstu smile.gif taip pat balkanų, kaukazietišką smile.gif
Dėl svogūnų tai net nežinau, ką pasakyti, nes čia yra vienas pagrindinių akcentų. Bijau, kad su morkomis tai bus visiškai kitoks patiekalas smile.gif Gal kopūstus dėti????? net neįsivaizduoju...


As kazkada sugebejau issikepti svogunu pyraga be svogunu lotuliukas.gif , tai ir cia susitvarkiau. Dejau morku, troskintu su pomidorais, o ant lavaso virsaus uzbarsciau...nezinau kaip lietuviskai vadinasi, turkiskai tai "corek otu", va tokie juodi trupiniai
user posted image

Man jie be proto skanus wub.gif Tai ta apskrudusi lavasa su jais suvalgiau iskart blush2.gif bigsmile.gif
Labai skanu 4u.gif
Atsakyti
aū - kur visos dingot? Glacee - ar viskas gerai?
Atsakyti
Shalimar
tu juodąjį sezamą turi omeny? smile.gif Aš dabar daug ką vynioju į lavašą, labai skaniai gaunasi drinks_cheers.gif

editam
aš čia smile.gif wub.gif

Vakar turėjau vieną svečią, nuotraukų nedariau, parašysiu tik meniu, jei kas sudomino - įmesiu receptukąsmile.gif

žali saliero stiebai su gorgonzola ir su maskarpone su morkomis
baklažanai su varške ir česnakais
mielinės tešlos krepšeliai su baravykais
kalakuto kumpelis obuoliuose
nutas sicilietiškai
pomidorai medaus padažė
imam bajaldy
karštam upėtakis lavaše
desertui vaisiai kepti folijoje ir aksominis šokoladinis tortas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 15 kovo 2007 - 18:51
QUOTE(Glacee @ 2007 03 15, 20:51)
Shalimar
tu juodąjį sezamą turi omeny? smile.gif Aš dabar daug ką vynioju į lavašą, labai skaniai gaunasi  drinks_cheers.gif

editam
aš čia smile.gif wub.gif 

Vakar turėjau vieną svečią, nuotraukų nedariau, parašysiu tik meniu, jei kas sudomino - įmesiu receptukąsmile.gif

žali saliero stiebai su gorgonzola ir su maskarpone su morkomis
baklažanai su varške ir česnakais
mielinės tešlos krepšeliai su baravykais
kalakuto kumpelis obuoliuose
nutas sicilietiškai
pomidorai medaus padažė
imam bajaldy
karštam upėtakis lavaše
desertui vaisiai kepti folijoje ir aksominis šokoladinis tortas


butu malonu baklazanai su varske ir cesnakais. Labai labai laukiu. Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 03 15, 18:51)
Vakar turėjau vieną svečią, nuotraukų nedariau, parašysiu tik meniu, jei kas sudomino - įmesiu receptukąsmile.gif

Labai domina mirksiukas.gif ypač: ax.gif
mielinės tešlos krepšeliai su baravykais,
kalakuto kumpelis obuoliuose,
aksominis šokoladinis tortas.

Iš anksto ačiū user posted image
Atsakyti