Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

thumbup.gif thumbup.gif pyragaiciai su obuoliais labai graziai iskylo, iskepe puikiai ir labai skanus, lengvas teslos receptas thumbup.gif mano dukryte nevalgo nei pyragu, nei pyragaiciu, o si karta visa pyragaiti suvalge thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

glacee, aciu uz puiku recepta aciuks.gif

tik turiu viena klausima: dedant i skarda suformuotus pyragaicius, skarda ar reikia kuo nors tepti?
Atsakyti
Padariau Aksomini, mano tortas lotuliukas.gif
Atsakyti
Paragavau Aksominį, ne tortas - fantastika. Visai nesunku daryti, ganėtinai nebrangus - skonis nepakartojamas. Gal kiek brenduko perpyliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2007 03 18, 08:25)
Paragavau Aksominį, ne tortas - fantastika. Visai nesunku daryti, ganėtinai nebrangus - skonis nepakartojamas. Gal kiek brenduko perpyliau lotuliukas.gif


Ar ne per daug aristokratiski tavo pusryciai - is pacio ryto tortai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Glacee visko gaminti net nebespeju... Labai daug receptu atidedu tam laikui kai grisiu i Lietuva. Seip esu didele sokolado megeja, bet va tortu ir kitokiu sokoladiniu saldumynu nemegstu blush2.gif Bet manau aksomini torta ir Izaura bandysiu nu nors tu ka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 03 18, 12:24)
Ar ne per daug aristokratiski tavo pusryciai - is pacio ryto tortai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Glacee visko gaminti net nebespeju... Labai daug receptu atidedu tam laikui kai grisiu i Lietuva. Seip esu didele sokolado megeja, bet va tortu ir kitokiu sokoladiniu saldumynu nemegstu blush2.gif Bet manau aksomini torta ir Izaura bandysiu nu nors tu ka  wub.gif

O kaip iskesti iki pietu kai tortas saldytuve lotuliukas.gif
Atsakyti
Mama_Tania
Labai džiaugiuosi, kad patiko smile.gif Tik gal patikslink receptą - ar šitas http://www.supermama...p;#entry6598021 ar šitas http://www.supermama...p;#entry6590145 , nes aš truputį klausimo nesupratau blush2.gif .

tavi
tai ne tik tavo tortas, tai ir mano tortas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif irgi labai mėgstu - paprasta, o efektas thumbup.gif

Comma
laukiu-laukiu smile.gif man asmeniškai ir vienas ir kitas receptas patiko smile.gif.. t.y. recepto rezultatas lotuliukas.gif
Tai tavi ne tik tortu pusryčiavo, bet ir brendžiuko į jį padaugino..... tongue.gif štai kokie pusryčiai smile.gif))
Atsakyti
Oi Glacee, tavo receptai jau man ant sonu atsiliepe lotuliukas.gif dzinsai spaudzia doh.gif
Atsakyti

mielinės tešlos krepšeliai su baravykais

Gal būtų galima dar šį receptėlį įmest? blush2.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 03 16, 21:25)
Aksominis šokoladinis tortas


bigsmile.gif reiks būtinai pabandyt,iš pirmo žvilgsnio nesudėtingas receptukas,bet skonis manau turėtų nustebint drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 18 kovo 2007 - 16:31
Glacee, gal kokiu ideju turi del kiaulienos farso??? Man jau fantazija nebeveikia...

Suintrigavo tas aksominis torciukas, reiks ir man ateinanty savaitgaly pabandyt pasidaryt. Nors dar niekad ne vienas tortas nera pavykes dorai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 03 18, 12:23)
Mama_Tania
Labai džiaugiuosi, kad patiko. Tik gal patikslink receptą - ar šitas , nes aš truputį klausimo nesupratau  blush2.gif . [/color]

blush2.gif glacee, sitas receptas, o klausimas toks: ar reikia skarda kuom nors (sviestu, alieju...) tepti? nes mano pyragaiciai prilimpo prie skardos doh.gif o receptas teslos labai patiko, tai zinau, kad ir kita kart kepsiu, tai noreciau, kad butu geriau viska daroma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 03 18, 22:14)
blush2.gif glacee, sitas receptas, o klausimas toks: ar reikia skarda kuom nors (sviestu, alieju...) tepti? nes mano pyragaiciai prilimpo prie skardos doh.gif o receptas teslos labai patiko, tai zinau, kad ir kita kart kepsiu, tai noreciau, kad butu geriau viska daroma blush2.gif


Mama_Tania,kepiau n kartų šiuos pyragėlius,pabarstyk skardą miltais ir nelips niekas mirksiukas.gif
Atsakyti