Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

"Pavasarinės bandelės" tikrai skanios thumbup.gif Jau ne kartą esu kepus, matyt receptas iš ten pat bus bigsmile.gif Ir puikiai iškyla thumbup.gif Ačiū Glacee, labai gera idėja dėl formų thumbup.gif 4u.gif Reiks Velykom padaryt ax.gif O tai aš tokias paprastutes kepdavau ax.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 25 kovo 2007 - 18:31
Eni
labai gražios tavo bandelės smile.gif įkvėpei, kepu smile.gif
Šioms bandelėms aš receptą radau konditerijos vadovėlyje, taip pat labai panašus yra M.Gaikovos "Кондитерские изделия", taip pat knygoje "Konditerija", ir, žinau, kad pilnas internetas bigsmile.gif ir Ayn bloge panašus yra, ir bajaderkos mniammniame arba cincine... Dėl formos tai irgi nieko naujo - pravoslavai pirmą pavasario dieną (kovo 22) žymi keturiasdešimties kankinių dieną ir kepa tokius paukštelius - vieversėliais vadina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 26 kovo 2007 - 16:30
Ačiū Glacee mirksiukas.gif Deja konditerijos vadovėlio neturiu user posted image o radus buvau kažkur internete, bet nepasižymėjau tai nepamenu kur tiksliai blush-anim-cl.gif
Bet tai tie paukšteliai tokie faini bigsmile.gif ech, kad tos Velykos greičiau ateitų bigsmile.gif

Atsakyti
Mergaites o i tokias bandeles galima varskes idara ideti? Labai jau noriu tokiu kaiminsku, su varskes-aguonu idaru bandeliu wub.gif
Atsakyti
Eni
4u.gif

Comma
vienintelė išeitis - iškočioti volelius, į juos įdėti įdaro, labai gerai užlipinti ir tada formuoti smile.gif jeigu nori būtent tokias - paukštunes smile.gif o šiaip tai galima ir ragelius suformuoti ir daug kitų formų smile.gif

hm... tingiu išeiti iš namų... duonos nėr.... kepu šias bandeles rytdienai dukrai sumuštiniams smile.gif tik visiškai paprastas - apvalutes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 25 kovo 2007 - 20:29
Glacee, ne Vėlykos, o Velykos wink.gif
Atsakyti
bea
ačiū mirksiukas.gif
O čia ne fludas? g.gif nes ateis moderatorė ir bars, kad ne į temą kalbam wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 26 kovo 2007 - 07:29
Jei neapsirinku tai mačiau cooking-book.ru
Atsakyti
Šeštadienį savo slibinaičio gimtadienio proga dariau aksominį tortą. Sausainių ir riešutų masę dariau iš keturgubos normos. Tikrai skaniai gavosi. Ypač patiko vaikams. Tik šiek tiek pastovėjęs kambario temperatūroje viršus suminkštėjo,tad teko atgal į šaldytuvą kišti.
Atsakyti
Pamirštau parašyti, kad pastovėjęs pusantros paros aksominis tortas tapo daug skanesnis nei praėjus pusei paros nuo pagaminimo bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu atrodo pasiekiau savo smile.gif vel iskepiau pyraga su rasa smile.gif tuos baltymus tiek plakiau kad men net rankos poto vibravo, bet va nesudribo, taip ciki pakilo smile.gif dabar laukiu rasos biggrin.gif Aciu dar karta Glacee:) Dabar galvoju velykoms apie medaus torta ir taip pat kaip cia neapsilazalinus biggrin.gif (as megeja) , kai pavarau , tai net suo needa:D, o paciai geda smile.gif
Atsakyti
Zebras
Vakar kepiau štai šį pyragą :rolleyes2: :rolleyes2: koks purus, minkštas, skanus ir gražus gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif net šiandien po pietų atnešiu į darbą...

QUOTE(Glacee @ 2007 03 24, 20:06)
Mama_Tania
žinok, aš viską kepu ant kepimo popieriaus, niekas neprilimpa. O šita tešla man labai patinka. Tai yra labai populiari tešla Vokietijoje, atrodo pagal Dr.Oetkerį. Tinka beveik viskam ir yra labai paprasta smile.gif

aciuks.gif visai apie jį (popierių) pamiršau doh.gif jau ir reklama padariau, nes iš tiesu labai patiko thumbup.gif labai skanus pyragaičiai iš šios tešlos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Glacee @ 2007 03 24, 20:28)
Mama_Tania
o, kokie lamadžiukai pas tave - fainučiai smile.gif

2. Gal ir šiuos kopūstus galima apvirti.... О dėl mažučių - tai nepasakyčiau smile.gif))))) 3. dolma būna iš vis kaip mažas pirštas smile.gif))) kai reikia penkių litrų puodą padaryti....ooooooooiiiiiiiiii doh.gif

ax.gif blush2.gif aciuks.gif

2. tikriausiai... bet ir svečiams labai patiko thumbup.gif thumbup.gif

3. mega_shok.gif
Atsakyti