Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee - 2

QUOTE(Glacee @ 2007 04 05, 12:36)
Monikutė
lotuliukas.gif Aha, galvos skausmas smile.gif
Žinok, aksominio gal transportuoti nesiūlyčiau... O gal vietoje galėsi padaryti? tai nedaug darbo, maždaug pusvalandis, aišku, jei ne sekmadienį važiuosite... O Izaura - tai šimtaprocentiniai kelionę ištvers smile.gif

Dėkui, Glacee, mes kaip tik sekmadienį važiuosim ax.gif Tai ko gero teks Izaurą kept. Ir ramiau bus, kad tikrai kelionę ištvers smile.gif Dabar klausimas dėl varškės masės. Ar sviesto lydyti nereikia? Ir kiašinių trynių nuo baltymų atskirti taip pat nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 05 balandžio 2007 - 10:51
Monikutė
tai ir nereikia smile.gif tiesiog viską sumaišai ir tiek smile.gif Tik sviestas turi būti labai minkštas, kad gerai išsisuktų su varške smile.gif aš irgi Velykoms kepsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2007 04 05, 13:05)
Monikutė
tai ir nereikia smile.gif tiesiog viską sumaišai ir tiek smile.gif Tik sviestas turi būti labai minkštas, kad gerai išsisuktų su varške smile.gif aš irgi Velykoms kepsiu smile.gif

Ką dar darysi Velykoms? blush2.gif Izaurą, avokado padažą, višteinos salotas ir...? g.gif
Atsakyti
Ai, labai daug nedarysiu smile.gif Mūsų nedaug, vyras šeštadienį ir sekmadienį dirba, net nežinau, kada šventintą valgysime... sad.gif Planuoju taip: šaltam kepta sprandinė su džiovintomis slyvomis, kepta kalakutienos filė, plikyti pyragaičiai su vištiena ir avokadais, gal pievagrybių paštetas (jeigu dabar gražių pievagrybių turguje rasiu), baltos salotos, farfalė salotos su pesto ir tiek. Karštam – veršienos filė su mėtų padažu. Kepsiu Izaurą, mano senelio firminę bobą lotuliukas.gif čia ne kalamburas smile.gif))) bet tikra mielinė boba arba Kolombą, dar nenusprendžiau, bet skirtumas mažas, mielinį krepšelį, vėl gi senelio tortą ir baltymų keksą, nes reikės baltymus sunaudoti. Užteks smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

ir užklysk tu man kaip aš prieš pat šventes ir dar trijų dienų vandens dietos besilaikančiai... skaitau ir pavalgau tuo pat metu... nu jau rytoj tai kaip griebsiu aksominį ir grietiniuočius, ir lamadžo gaminti, apsirysiu ir net nepagalvosiu, kad didysis penktadienis ir dar didesnis šeštadienis 4u.gif o velykoms tai dar ir medaus tortą su citrusų nata pavarysiu smile.gif

dėkoju, glacee, kad esi smile.gif super receptai. O kaip į italų virtuvę žiūri? mna labai daug kas itališko patinka, sakau, gal kada ką įdomaus įmesi smile.gif


Atsakyti
Merginos anksciau buvau radus varskes tinginio recepta. Siandien uzsimaniaui ji pasidaryt ir niekur neberandu recepto. verysad.gif verysad.gif Gal kuri galite padeti ax.gif
Atsakyti
Hemetra Ieskok prie Sonatinos receptu smile.gif
Papildyta:
Glacee
Biski susiveliau blush2.gif O tai Dainavos tortas tai cia tas katras toks kietas ir labai skanus? Ale man atrodo tu apie ji rasei kad sunku ji padaryt... Jauciu geriau ir nekisiu nagu, jei cia tikrai tas tortas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 05 balandžio 2007 - 13:29
QUOTE(Glacee @ 2007 04 05, 14:03)
Planuoju taip: šaltam kepta sprandinė su džiovintomis slyvomis, kepta kalakutienos filė, plikyti pyragaičiai su vištiena ir avokadais, gal pievagrybių paštetas (jeigu dabar gražių pievagrybių turguje rasiu), baltos salotos, farfalė salotos su pesto ir tiek. Karštam – veršienos filė su mėtų padažu. Kepsiu Izaurą, mano senelio firminę bobą  lotuliukas.gif čia ne kalamburas smile.gif))) bet tikra mielinė boba arba Kolombą, dar nenusprendžiau, bet skirtumas mažas, mielinį krepšelį, vėl gi senelio tortą ir baltymų keksą, nes reikės baltymus sunaudoti. Užteks smile.gif

Po švenčiu turėdama laiko papasakoti kaip šitie skanėstai gaminami blush2.gif Beje, ferfale su pesto dažniausiai mano gaminamas patiekalas wub.gif Kažkada neturėjau citrinos, tai padažui parūgštinti įpyliau balto sauso vyno thumbup.gif Dabar visada taip darau blush2.gif
Atsakyti
Comma, labai aciu uz nuoroda. Jau radau ta tinginiuka. Bandysiu gamint biggrin.gif
Atsakyti
Glacee, prašau smulkiau apie įdarą plikytiems pyragėliams.
Atsakyti
maumokas
ačiū smile.gif į italų virtuvę žiūriu plačiai atmerktomis akimis smile.gif O kas tave domintų? smile.gif

Comma
Taip, čia ta pati Dainava. Jos kepimas yra sudėtingas smile.gif Aš kažkaip ir nesiimu naminėmis salygomis, o gal tiesiog kantrybės neturiu? smile.gif

Monikutė
4u.gif

tavi
šitos salotos smile.gif čia smile.gif
Atsakyti
Supratau aciuks.gif
Atsakyti