Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

QUOTE(Jaklina @ 2006 06 16, 10:19)
Labutis, nors esu  nestuke.gif  tik 4 savaiteles, tuoj 5  mirksiukas.gif    nors dazniausiai maudausi duse  ax.gif    bet be pirties neisivaizduoju, kaip reikes isbuti  doh.gif  dar pas gydytoja nebuvau, bet klausiu ar tikrai labai jau negalima i pirtele  doh.gif    blush2.gif



Kolkas tai patarciau tikrai i pirtele neiti. Pasitark pirma su gydytoja, ji geriau zinos nei mes mirksiukas.gif ! As tai nei vonioj nesimaudau, nei i pirti neinu. Gal ir nepakenktu g.gif , bet nenoriu rizikuoti schmoll.gif ! Kolkas uzteks tik duso ax.gif !
O po gimdymo tai jau pirtele tegul laikosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as konsultavausi su gydytoju del pirties, nes vaziavom atostogauti... pasake, kad negalima, nors pirti nebuvau, bet maudziausi termaliniuose baseinuose, tikiuosi, kad nepakenkiau savo leliui.
labai megstu paguleti vonioje, taciau dabar retkarciais ilengu i tokia drungna vonia paguleti
Atsakyti
Na dar kolkas pirteleje nebuvau, bet netrukus vaziuosime atostogauti ir ten tikrai bus regiamos ar kaip pavadinti pirteles biggrin.gif mirksiukas.gif tai nujauciu kad teks man 9 menesiukus apsiriboti unsure.gif na bet iki atostogu dar tikrai apsilankysiu pas gydytoja, bet is cia rasanciu supratau, kad tikrai nepatars eiti i pirtele unsure.gif bet ko gi nepadarysi del savo stebukliuko ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 16, 14:17)
as konsultavausi su gydytoju del pirties, nes vaziavom atostogauti... pasake, kad negalima, nors pirti nebuvau, bet maudziausi termaliniuose baseinuose, tikiuosi, kad nepakenkiau savo leliui.
labai megstu paguleti vonioje, taciau dabar retkarciais ilengu i tokia drungna vonia paguleti

na baseinai tai nekenkia.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 17, 03:03)
na baseinai tai nekenkia.... ax.gif


sitai tai ir as zinau, lankau baseina, nu bet baseine 29 temp. o termaliniuose baseinuose po 40 laipsniu... tai vos ne pirktis gaunasi kai tas vanduo toks karstas ir garuoja, del to ir pabijojau ilgai maudytis
Atsakyti
Mano nėštumo pradžia buvo l. sunki tuo atžvilgiu kad prastai jaučiaus. Kai nebuvo net 2 mėn nėštumo, maudžiaus vonioj, buvo karšta(dar ir vasara karšta, tvanku), ir ką gi -apalpau unsure.gif
Atsakyti
Reikia vengti karstu voniu, o i pirti eiti visai negalima....galima pasilepinti tik siltomis voniomis, bet ir jomis nereiketu piktnaudziauti
Atsakyti
niu vat man dakatras sake, kad i priti eiti galima, tik neilgam ir ne i labai jau karsta, nu bet cia bent jau pradzioje, kaip ten gale nestumo tai nzn.
Atsakyti
vonioj gulet galima neilgai ir vanduo negali virsyt 25 temp. man taip akusere pasake. o pirciu jei imanoma geriausiai isvengt, cia toms,kurioms nestumas su patologijom. blink.gif
Atsakyti
as ir kiek esu girdejus, kad y pirty tai jau tikrai negalima. Nesu pirty buvus ir visada norejau y ja ir kaip tycia pasitaike pakvietimas y pirty, kai jau laukiausi verysad.gif bet ka padarysi, nenoriu rizikuot savo maziuko gerove. O vonia ir labai megstu, anksciau mirkdavau joje, o dabar atsisakiau sito malonumo.. Teks truputy pakenteti smile.gif
Atsakyti
Kiek girdėjau, tai karštai maudytis negalima. Na paskutiniais mėnesiais vonioje irgi maudytis nepatartina, tik po dušu.
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 05, 14:43)
niu vat man dakatras sake, kad i priti eiti galima, tik neilgam ir ne i labai jau karsta, nu bet cia bent jau pradzioje, kaip ten gale nestumo tai nzn.


blink.gif i pirti galima, man sake, kad negalima... o kaip gali buti nekarsta pirtis g.gif
Atsakyti