
Mes perkam Neptuno vandeni

naudojam is ciaupo vandeny, ir tik atvirinta...kai vaziuojam i kaima perkam, ten man nelabai patinka vanduo

Geriam ir Zalia giria, ir Neptuno , ir is čiaupo atvirintą.
Bet didžiausia atrakcija - gerti iš čiaupo nevirintą vandenį ir nepraleidžiam progos tą padaryti kiekvieną vakarą kai valomės dantis. Būtinai reikia prisigerti iš čiaupo vandens, užuot skalavus burnytę... Nu bet kadangi ypatingo trumpalaikio poveikio nebūna, tai gal nėra ten jau baisi tragedija, todėl jeigu vieną kitą gugšnį nuryja, tai nebaru.
Bet didžiausia atrakcija - gerti iš čiaupo nevirintą vandenį ir nepraleidžiam progos tą padaryti kiekvieną vakarą kai valomės dantis. Būtinai reikia prisigerti iš čiaupo vandens, užuot skalavus burnytę... Nu bet kadangi ypatingo trumpalaikio poveikio nebūna, tai gal nėra ten jau baisi tragedija, todėl jeigu vieną kitą gugšnį nuryja, tai nebaru.
mes naudojam negazuota vandeni zalia giria o paskutiniu metu is ciaupo ir tik virinta

paskaiciau cia apie zalios girios vandeni ir baisu pasidare
kodel ant 3 l pakuotes parasytakad tinka kudikiu maistui

kodel ant 3 l pakuotes parasytakad tinka kudikiu maistui

vici negauzuotas vanduo

Su vyru sugalvojom padaryt experimentą ir nuvešt žaliagirio ir iš čiaupo vandenį tyrimams(tiesiog pasidarė labai įdomu), ir ką gi nepatikėsit, bet iš čiaupinis vanduo vos ne perpus švaresnis.Ir kaip nori taip suprask, reklama daro savo...
Jei labai įdomu pasidarė ir pačios galit tokius tyrimus nuvešt ir pasidaryt, tai kainuoja 20 lt(vieno mėginio)...Tokios kainos Tauragėje...


Iki 2 metų tikrai virinsiu tiek vandenį iš čiaupo, tiek "Neptūną". Kiek skaičiau vandenį iš butelių atidarius rekomenduojama suvartoti per parą. Šiaip labiaiusiai pasitikiu vandentiekio vandeniu, toliau lietuvišku geriamuoju buteliuose, o mažiausiai vandeniu iš šaltinių ir šulinių.
QUOTE(Tomike @ 2006 06 26, 12:13)
Su vyru sugalvojom padaryt experimentą ir nuvešt žaliagirio ir iš čiaupo vandenį tyrimams(tiesiog pasidarė labai įdomu), ir ką gi nepatikėsit, bet iš čiaupinis vanduo vos ne perpus švaresnis.Ir kaip nori taip suprask, reklama daro savo...
Jei labai įdomu pasidarė ir pačios galit tokius tyrimus nuvešt ir pasidaryt, tai kainuoja 20 lt(vieno mėginio)...Tokios kainos Tauragėje... 


O kiek to vandenio mėginiui reikia vežti


Siaubas
, o mes dazniausiai geriame zaliagirio vandeni.Teks kazka keisti.


Mes naudojam is ciaupo
