Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Mergaites, ar nemanot kad diskutuodamos apie formos diametra naudojate brangia vieta? g.gif Juk iki 10 temos pabaigos ne taip ir daug liko... doh.gif
Ir dar prasymas: istrinkime atsakymuose nuotraukas - taupykim vieta drinks_cheers.gif

Persiprasau jei ka izeidziau... unsure.gif
Atsakyti
jurguliuk, aš tą apkepą senokai kepiau, tad ir neprisimenu, kaip ten yra... g.gif Bet man regis jis gaunasi toks "traškus"... unsure.gif

smike, labai džiaugiuosi, kad pyragas puikiai pavyko ir visiems patiko thumbup.gif

Nolina, ir aš, kaip Portuke, rinkčiausi 22 arba 26 cm skersmens formą smile.gif Senokai į jas žiūriu, bet man jos atrodo kiek per žemos... g.gif

Salvi, labai malonu, kad "Marsas" jums patiko smile.gif

urga, džiaugiuosi, kad ir jums "Marsas" patiko thumbup.gif

Mama_Tania, va ir nežinau... g.gif Visur rašo, kad mėsą reikia išimti iš orkaitės, uždengti folija ir palaukti 5 - 10 min. Jei palikai neuždengtą, gal tikrai dėl to pasausėjo... unsure.gif

Portuke 4u.gif

Comma, na netaupykim taip vietos mirksiukas.gif - gi aš noriu žinoti, kaip jums sekasi smile.gif O nuotraukų dėjimas realiai neįtakoja vietos užėmimo - svarbiausia žinučių skaičius temoje 4u.gif
Atsakyti
Comma, nors čia rašau labai retai, bet šį kartą neiškenčiau. Negi Sonatina pati su savimi diskutuos, jei niekas čia nerašys tapydami vietą ir 500 žinučių temoje bus vien naujų receptų pavidalu? Negi dabar merginos turi bijoti kažką parašyti "ne į temą", kad tik nesugadintų taip taupomos vietos?
Manau, reikia džiaugtis tokiomis temomis, kaip tik aktyviai diskutuoti, klausinėti, domėtis ir pasidalinti savo pasisekimais, naujais atradimais, o ne dirbtinai sėdėt dantis sukandus, kad tik ta 10-oji tema nesibaigtų. Juo labiau, kad po to Sonatina neatsakinės į klausimus, o jų bus ir juos patartina išsiaiškinti kaip tik dabar smile.gif
Atsiprašau temos autorės, moderatorės bei šio skyrelio lankytojų už pasisakymą ne i temą.
O į temą noriu pasidžiaugti tikrai vykusiu varškės apkepo receptu, kurį bandžiau ir su razinomis ir be jų, visaip skanu thumbup.gif
Dar labai patiko Ruduo, Napoelonas, keksiukai su Nutella, planuoju citrininį tortą savo gimtadieniui rolleyes.gif Daug receptų per ilgą laiką išbandžiau, dabar visų ir neprisimenu. Bet dar daug jų laukia būt gaminami ateityje mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Makaronai su vištiena ir pesto
2 porcijos

200 g makaronų
2 v. š. aliejaus
2 vištos krūtinėlės puselės, supjaustytos juostelėmis
2 v. š. bazilikų pesto
200 ml neriebios grietinėlės
druskos, pipirų
tarkuoto parmezano

Makaronus išvirti pagal nurodymus ant pakelio. Keptuvėje įkaitinti aliejų ir kepti vištos gabalėlius, kol apskrus, apie 5 min. Sudėti pesto, supilti grietinėlę, pagardinti druska bei pipirais. Virti ant silpnos ugnies apie 5 min., kol padažas šiek tiek sutirštės. Makaronus gerai nuvarvinti ir suberti į padažą. Gerai išmaišyti ir patiekti užbarsčius tarkuoto parmezano.

P. S. super paprasta, bet labai skanu smile.gif
Atsakyti
O aš jau išbandžiau Kaimiškus bagetus. Labai tiko karštiems sumuštiniams su pikantišku užtepu rolleyes.gif Kepsiu dažniau. Tik kepiau sumažinus normą 1/3, nes kiekis pasirodė mums per didelis.
Jei tokiu tempu daugės tokių skanių mielinių kepinių receptų, nebežinosiu ką bekept, nes visų norėsis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sonatina, taip ir nesulaukiau atsakymo , tai klausiu antra kart, noriu isbandyti marcipaninius blynelius su aguonomis , o ta marcipanine mase kur parsiduoda, ar pasidaryt reikia? blush2.gif
Atsakyti
dariau marsa ir modeliu kojytes. viskas tiko ir patiko. marsas tai citrininio torto variacija. geras receptas, vistikt man citrininis kokis tai gaivesnis. o modeliu kojytes irgi super.
Atsakyti
Mille, ačiū už palaikymą smile.gif Džiaugiuosi, kad išmėginti patiekalai patiko 4u.gif

Portuke, kokia tu greita bigsmile.gif Tikrai labai smagu, kad bagetai patiko smile.gif

kedute, iškart po tavo klausimu Baisa atsakė, todėl aš daugiau ir nesikartojau smile.gif :

QUOTE(Baisa @ 2007 05 04, 22:10)
Taip, jos yra Maximoj, prie visokiu zele, sausu mieliu, vanilinio cukraus ir pan. Kainuoja apie 9lt.  4u.gif

Dėžutė atrodo štai taip

user posted image

Dar pridursiu, kad jos yra ir Rimi smile.gif

brytva, sveika sugrįžusi biggrin.gif

Shiduh, seniai matyta bigsmile.gif Vėl pradėjai gaminti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatina, esu dekinga uz šokoladini pyraga Trupinelis. Maniau gausis riebus, bet riebumo nesijaute. Liuks variantas thumbup.gif Mamos dienos proga padariau ax.gif

skanesnis nei tortas "Marsas" blush2.gif Dar kelis tavo tortus nusiziurejau, butinai išbadysiu rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki, na orkaitej kepa balti kukuliukai,
user posted image

jau kvapelis neapsakomas, dekui uz toki recepta smile.gif Bet dar noreciau paklausti, Berneliu uzeigoj labai skanus buna svojunai tesloje, as bandziau juos daryti, tai kiausas, miltai ir alus, nu nesigavo, visai ne tas, gal zinot kokias normas, ar ne ta as dedu, cia turbut reikai viska labai jau tiksliai sudeti, nes as tai viska is akies dejau ir nieko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 05 08, 20:27)
Makaronai su vištiena ir pesto

2 v. š. bazilikų pesto



Mėgstu super greitus patiekalus tongue.gif Kiek tas Pesto kaštuoja? g.gif Kuriose pardėse būna?
Atsakyti
Asarele, džiaugiuosi, kad pyragas patiko smile.gif

Indre_, tikiuosi kukulių ne tik kvapas neapsakomas, bet ir skonis... ax.gif O dėl svogūnų tešloj negaliu padėti - niekada nedariau... unsure.gif Gal kuri kita mergina žino gerą receptą?

liniok, šiandien kaip tik žiūrėjau Maximoj - toks, kaip nuotraukoj, kainuoja 5,99, o Barillos - 8,99 Lt...
Atsakyti