Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

QUOTE(breira @ 2008 05 02, 16:30)
jetau, kaip pavydžiu tau tokio vyro  lotuliukas.gif , labai mėgstu pirkti ir deja deja būna taip ,kad prisiperku to ko nenesioju, bet pats procesas labai malonus  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif ispradziu man ir tas patiko thumbup.gif O dabar tas jau biesina doh.gif Kiek gi galima, spinta gi negumine doh.gif Daugiau nei puse drabuziu nenesiojamu, o ismest irgi gaila doh.gif Tai as taip po truputi po truputi, po viena drabuzi vis atiduodu i labdara rolleyes.gif
Patiko ideja, kad kai nusiperki nauja drabuzi, viena reikia ismesti is spintos thumbup.gif
Ir visgi, daznai perku, nes man patinka pats rubas, na tai kas kad ant manes tas rubas netinka, bet vat pats drabuzis grazus doh.gif lotuliukas.gif O tai taip apsiprekinus, tikrai ne karto taip ir neuzsidedu blush2.gif

beje, is mano dvieju spintu, liko tik viena thumbup.gif reiks dar mazinti, nes norisi atsinaujinti blush2.gif
Atsakyti
as tai tai taip pat turiu atvirkstine problema... kad nusipirkus ruba labai greit ji imu nesiot.. bet laaabai greit jis man nusibosta biggrin.gif gal todel ad tas pirkimo procesas nuramina, ir padeda atsipalaiduot g.gif
Atsakyti
dabar prieš pirkdama gerai apgalvoju,ar tikrai to rūbo norių,ar nešiosiu,tik tada perku.nes daug rūbų net nenešiotų teko atiduoti,gaila pinigu
Atsakyti
Man irgi taip būna, bet yra gera išeitis - paskolinu tokį rūbą panešioti savo seseriai... Ji jį tausoja kaip savo, o pamačius, kaip jis gražiai atrodo ir gula ant kūno, tiesiog norisi pasiskolinti iš jos... Bet juk tas rūbas mano, tai vėl pasiimi ir nešioji į sveikatą, o seseriai paskolini tokių, kurių vėl nesinori dėvėti, taip ir keičiamės kas kiek laiko... Ir nenusibosta ir iš mados nespėja išeiti... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitux777: 20 birželio 2008 - 12:39
QUOTE(ligitux777 @ 2008 06 20, 14:33)
Man irgi taip būna, bet yra gera išeitis - paskolinu tokį rūbą panešioti savo seseriai... Ji jį tausoja kaip savo, o pamačius, kaip jis gražiai atrodo ir gula ant kūno, tiesiog norisi pasiskolinti iš jos... Bet juk tas rūbas mano, tai vėl pasiimi ir nešioji į sveikatą, o seseriai paskolini tokių, kurių vėl nesinori dėvėti, taip ir keičiamės kas kiek laiko... Ir nenusibosta ir iš mados nespėja išeiti...   thumbup.gif

dziugu kad taip galite daryt.. o vat as kartais paskolinu pusseseriai... tai atgal jau dazniausiai nebebuna ko pasiimt . nes labai jau sunesioja.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karjeriste1: 20 birželio 2008 - 17:58
Aš vadovaujuosi tokia savo taisykle: niekada neperku kažko ypač madingo. Nieko. Tada tas rūbas gali ilgai būti madingas, galiu jį nutrenkti į spintą ir išsiimti po metų, o jis vis dar bus thumbup.gif Nes kitaip - mados keičiasi kaip oras, o pinigai išmesti į balą. Pasirodyti su nebemadingais ryškiais praėjusios bangos rūbais - nelabai smagu.
Atsakyti
mada greit ateina,bet ir greit išeina.geriau pirkti rubus kurie patogus ir visada madingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 06 20, 21:22)
Aš vadovaujuosi tokia savo taisykle: niekada neperku kažko ypač madingo. Nieko. Tada tas rūbas gali ilgai būti madingas, galiu jį nutrenkti į spintą ir išsiimti po metų, o jis vis dar bus  thumbup.gif  Nes kitaip - mados keičiasi kaip oras, o pinigai išmesti į balą. Pasirodyti su nebemadingais ryškiais praėjusios bangos rūbais - nelabai smagu.


Va aš irgi stengiuosi tokios politikos laikytis, kai perku sau rūbelius rolleyes.gif . Bet pirmiausiai žiūriu, kad daiktas būtų patogus ir praktiškas, tada žinau, kad man gerai tarnaus ir bus smagu nešioti.
Bet turiu keletą rūbelių, kurie atgulė mano spintoje ir vis nesulaukia savo eilės g.gif
Atsakyti
Buvau ir aš tokia, laimej - išaugau 4u.gif Dabar gerai apgalvoju ar tikrai nešiosiu nors rūbas ir labai gražus, ar turėsiu kur detint ir t.t.
Atsakyti
Aš irgi dažnai susiduriu su tokia problema. Spintoj pilna naujų rūbų, tačiau man vis reikia kažko dar naujesnio. Kvailas išlaidavimas doh.gif
Atsakyti
O aš tai turiu tokią problemą: kažkodėl patinka vienodo stiliaus palaidinės, kelnės, spalvos tos pačios. Tai gaunasi va taip, kad kaba spintoj 5 labai labai panašūs marškiniai, 3 juodi megztukai, sijonai irgi, na suknelės šiek tiek skiriasi lotuliukas.gif

tai galvojant logiškai, net nežinau... reiktų nepirkti, bet kad sunešioti drabužių nemoku, man jie vis dar tinkami atrodo, tai ir guli kartu, senieji ir naujieji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2008 07 10, 22:00)
O aš tai turiu tokią problemą: kažkodėl patinka vienodo stiliaus palaidinės, kelnės, spalvos tos pačios. Tai gaunasi va taip, kad kaba spintoj 5 labai labai panašūs marškiniai, 3 juodi megztukai, sijonai irgi, na suknelės šiek tiek skiriasi  lotuliukas.gif

tai galvojant logiškai, net nežinau... reiktų nepirkti, bet kad sunešioti drabužių nemoku, man jie vis dar tinkami atrodo, tai ir guli kartu, senieji ir naujieji doh.gif

pas mane panasiai - neseniai pagavau save parduotuveje besimatuojancia kelnes, nors jau trejas tokio pat pasiuvimo ir spalvos turiu doh.gif nors ir klasikines, norisi permainu blush2.gif
Atsakyti