Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas IX d.

Iš anksto atiprašau už offtopic'ą, tačiau palaikykit už mane rytoj ryte kumštukus, nes laikysiu anglų valstybinį egzaminą ax.gif O taip įkvėpimo, palaikymo kažkokio norisi... o tai visai dings viltis gyventi. rolleyes.gif Pastarosiomis dienomis mane aplanko ne itin gera nuotaika. unsure.gif
Atsakyti
Dujokauke - ni puxa ni pera... ar kaip ten sako...
O mergicos... jus ir isibegejote.... Beja, gal busiu labai nepopuliari, bet man kaip skaitovei, nu nebuvo cia pasisakymu ne i tema. Pasisakymas apie meditacijas, manyciau y tema, juk meditacija, tai gali buti vienas is budu darbui su savim, ejimui y ta paty pozityvuma.... Ai visur ir viska as matau i tema smile.gif O pokalbiai... jie reikalingi, diskusijos irgi reikalingos - juose gimsta tiesa. Cia as ishsakiau savo nuomuone... Shnekkeit, rasykit, diskutuokit, o mes jau (skaitovai) atsirinksim o gla kada ir pasisakysim......
Beja ar pastebejot, kad tas apts pozityvumas, tai kaip ir zmogaus gyvenimas, juda kokia tais sinusoide.... Pakilimas, nukritimas ir vel pakilimas....
Atsakyti
Sveikos, skirtingosios!

mano megstama fraze - niekada nepamirsk, kad esi unikalus, kaip, beje, ir visi kiti aplinkui!

Ziuriu, uzvire diskusijos del nieko biggrin.gif
Bet pastebesiu, kad visos, kurios komentuoja apie oftopikus, ir pacios yra paoftopinusios, vien jau komentaras yra oftopikas smile.gif O siaip turbut naturalu, kad kalbos issivysto placiau nei tik uz temos remu, nes vien kalbos apie pozityvuma butu kaip kad buvimas tam tikroje pamokoje - pvz. algebroje ir lygciu sprendimas doh.gif Tik suprantu, kai pradzioj buvo mazesnis dalyviu skaicius, visos asmeniskiau rases, klause, kaip kieno sveikata ir tt, o dabar to jau nebenori...

Zodziu, del visko, jei mes norim keisti pasauli, turim tai pradet nuo saves. Jei norim keisti kitus, tai galbut tai ir imanoma, bet pagalvokim, gal tiem pakeistiem zmonem mes, tokie, kokie esam, nebepatiksim??? (cia turiu omeny ne tik foruma, bet ir kitas sferas).

Ir pabaigai siulau mokytis pozityvios reakcijos i viska - cia ypac, jei noris, kad kalbama butu i pozityvuma, atsakyti pozityviai, surast teigiama puse, pakreipt teigiama linkme! Juk nei viena nebuvo atstumta, kuri skundes, kad jai del MB, darbo, sveikatos ar tt. blogai, buvo ieskoma pozityviu iseiciu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 29 gegužės 2007 - 19:16
QUOTE(Manta @ 2007 05 29, 18:13)
Pasisakymas apie meditacijas, manyciau y tema, juk meditacija, tai gali buti vienas is budu darbui su savim, ejimui y ta paty pozityvuma.... 


tai zinoma, kad i tema! As ir pradejau apie tai, nes nebus jokio konstruktyvumo, jei neismoksim ATSIPALAIDUOTI, sustabdyt visokiu neturinciu pagrindo minciu rutuliojimasi. O meditacija - tiesiausias kelias i atsipalaidavima. 4u.gif
Atsakyti
nebenoriu jau i nieka gilintis nes nebeidomu, galiu tik pasigirti, kad darba gavau deka pozityvaus mastymo, dabar matau , kad jau kiti mano norai pildosi ir viskas vyksta taip greit, kad net baisu jau darosi blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 05 29, 19:14)
...siulau mokytis pozityvios reakcijos i viska - cia ypac, jei noris, kad kalbama butu i pozityvuma, atsakyti pozityviai, surast teigiama puse, pakreipt teigiama linkme! 4u.gif

liepsnele, imk balioną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 05 29, 18:44)
nebenoriu jau i nieka gilintis nes nebeidomu, galiu tik pasigirti, kad darba gavau deka pozityvaus mastymo, dabar matau , kad jau kiti mano norai pildosi ir viskas vyksta taip greit, kad net baisu jau darosi blink.gif   doh.gif


thumbup.gif Dziaugiuos uz tave!
man irgi pildos, vien darbe kaip daug kas pasikeite, o dar pries kelis menesius rasiau, kaip noriu, kad butu, dabar thumbup.gif santykiai ir su tais kolegom, kur pries tai priesiskuma jauciau kaip pries svetima, uzsieniete.

Tik kitas dalykas - pozityvumas nera vien tai, kad nori kazko ir tavo norai pildos, apskritai tai yra teigiamas poziuris i zmones, gyvenima, saves ir kitu priemimas ir vertinimas, tolerancija ivairovei. Na nejaugi tik mano tokia nuomone doh.gif

Tada temos pavadinimas neatspindi jos esmes, nes toks ispudis, kad labiau norima diskutuoti apie PASAMONES GALIA, o ne apie buvima pozityviu-konstruktyviu.

Vijurka, wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 29 gegužės 2007 - 19:59
QUOTE(liepsnele @ 2007 05 29, 20:52)
Tik kitas dalykas - pozityvumas nera vien tai, kad nori kazko ir tavo norai pildos, apskritai tai yra teigiamas poziuris i zmones, gyvenima, saves ir kitu priemimas ir vertinimas, tolerancija ivairovei. Na nejaugi tik mano tokia nuomone  doh.gif

Tada temos pavadinimas neatspindi jos esmes, nes toks ispudis, kad labiau norima diskutuoti apie PASAMONES GALIA, o ne apie buvima pozityviu-konstruktyviu.


Ne tik tavo tokia nuomonė 4u.gif
Galėčiau ne vieną "atvirkštinį" pavyzdį pateikti, kaip negatyvus mąstymas pakiša koją, nes tada problemos atrodo didžiulės ir baisu jas spręsti. Atidėlioji, o jos vis didėja. Po to pasirodo, kad tai tebuvo tik balionai daug oro pripūsti. Pasiryžai tą problemą spręsti, vienas bac ir problemos nėra. O kiek laiko iki tol nervus gadino doh.gif Kartais tas pozityvus mąstymas atrodo labai mistiškas, nes sunku patikėti, kad viskas yra taip paprasta smile.gif Nežinau, kas pasakė, o gal tai tiesiog liaudies išmintis: genialumas slypi paprastume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2007 05 29, 20:52)
Tik kitas dalykas - pozityvumas nera vien tai, kad nori kazko ir tavo norai pildos, apskritai tai yra teigiamas poziuris i zmones, gyvenima, saves ir kitu priemimas ir vertinimas, tolerancija ivairovei. Na nejaugi tik mano tokia nuomone  doh.gif


ne tai ne viena noru pildymasis, tai tiesiog poziuris i viska.. i save (kad nesi blogesnis uz kitus, kad vertas daugiau nei dabar turi ir pan.), i aplinka, i gyvenima.. i kitus zmones ( kad kiti nera tokie blogi kaip atrodo, nes pasamones ir mastymo galia, gali tiesiog atsiriboti nuo ju)...
na visko daug, tiesiog siandien per daug pavargus pasakoti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beganti @ 2007 05 29, 19:05)
Galėčiau ne vieną "atvirkštinį" pavyzdį pateikti, kaip negatyvus mąstymas pakiša koją, nes tada problemos atrodo didžiulės ir baisu jas spręsti. Atidėlioji, o jos vis didėja. Po to pasirodo, kad tai tebuvo tik balionai daug oro pripūsti. Pasiryžai tą problemą spręsti, vienas bac ir problemos nėra. O kiek laiko iki tol nervus gadino  doh.gif


Vat del to ir emiau rasyt apie visas meditacijas! Nes musu protas paremtas tokiu principu, kad jis isrutulioja bet kokia minti, ir teigiama, ir neigiama. Ir 90 proc. musu baimiu kyla del tu nepagristu minciu - kas, jeigu??? Tai isivaizduokim, kiek daug vietos lieka vystyti save pati, grazias mintis, jei tom baimem laiku neleidziam isibeget. Tam reikia pripazint savo baime - pasakyt sau, cia tik mano proto sugeneruota baime, ir moket atsipalaiduot, tada mintis nebevystoma toliau.
Papildyta:
QUOTE(Laura_k @ 2007 05 29, 19:07)
na visko daug, tiesiog siandien per daug pavargus pasakoti.. doh.gif


mirksiukas.gif sutarta, tada lauksim pailsejusios minciu rytoj smile.gif
Atsakyti
Panos...atsidarau savo el.dėžutę, o ten pasiūlymas darbui keisti ir toks konkretus, praktikos atlikimas viename iš didžiausių bankų filialų mūsų mieste! Siunčiau CV, programavau save, kad noriu tokio darbo. O dabar, ką daryt? Praktika, apmokymai, o kas man su vaiku bus per vasarą? ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveika, Vijurka

Būk atidi prašydama, nes Tavo prašymai gali būti išklausyti... mirksiukas.gif
Atsakyti