QUOTE(abzora @ 2009 08 08, 13:36)
o galbut sventeje bus daugiau mazu vaiku ir tiesiog pasamdyti aukle ar kokisu klounus, kurie atskiraisu vaikais uzsiimtu? Galbut tada tam mazyliui patiks kitu vaiku kompanija ir nebenores ant mamos ranku visalaik buti?
Vaikų neprognozuosi

Gali jiems klounų prisamdyt, bet mamos reikės, jausis nesaugus, pavargęs ar šiaip kas neįtiks, ir net angelėlis pradės klykti, siautėti ir kitaip visus nervinti

Ir niekeno čia nėr kaltės, vaikai tiesiog tokie yra ir nieko čia nepadarysi. Mano nuomone, vestuvės yra šventė tik jau paaugusiems vaikams, kurie išmoksta elgesio tokiose vietose ir kuriems patiems nėra nuobodu. Tuo labiau, kad šventės esmės jie vis tiek nesuvokia ir dažnas dalykas jiems atrodo nuobodus ir nesąmoningas (ceremonija bažnyčioje, kalbos, sveikinimai, tostai ir t.t.). Normalūs žmonės suranda, kas pasaugo jų mažus vaikus. Nė vienas dar nenumirė dieną be mamytės, na o jei suserga, tuomet jau kitas atvejis, bet tuo labiau į šventę nesitempsi. Taigi, manau grynai svečių moralės klausimas.
Mūsų svečių buvo, kurios mamytės atsisakė dalyvauti, nes nerado, kas pažiūrės vaikučius. Ir kurie vedasi vaikus, tai iš anksto atsiklausė, ar galima, ar bus jiems kas veikti. Tuo labiau, kad tie vaikai jau dešimtmečiai. Lygiai taip pat su antrom pusėm, kurių nekvietėm, nes nepažįstam. Nė vienas iš svečių dar nepasakė, kad atvažiuos "su kuo nors" nekviestu. Nesuprantu tokių dalykų. Tiesiog nepagarba jauniesiems.
Kas dėl kvietimų, kvietėm tik tuos, kurių norim ir nieko daugiau. Jei kažkuris tolimas giminaitis ir užpyko, tai jų reikalas. Nejaučiu jokios sąžinės graužaties.